Antikoncepce při zánětu žil. O jakou se jedná?

hlavinka
29. kvě 2012

Ahoj holky,

gyndarka rikala, ze snad jsou nejaky pilulky, ktere podporuji hubnuti, nebo spis asi se po nich nepribira, a zaroven je muzou zeny, ktere mely zilni trombozu.
Nevite, o jakou by se mohlo jednat?
chtela bych ji brat dlouhodobe (nebo pod kuzi a pod.), abych uz menses nemela.

Diky za typy

mamkamarketa
29. kvě 2012

@hlavinka ahoj,tak to bych se jeste zeptala vice doktoru,pac ja se ptala vice doktoru (mmch i mudr.kouckeho) ja teda neprodelala trombozu,ale oboustranou plicni embolii,ale zaklad je stejny-tromb.
a vsichni mi rekli,ze jedina antikoncepce je abstinence. ze nesmim zadny hormony v HAK,ani male mnozstvi. tedka je na trhu gynefix. premyslim,ze bych to toho casem sla.
tak se spis zeptej vic doktoru 😉

hlavinka
autor
29. kvě 2012

@mamkamarketa diky. no, mne rikali, ze nesmim ty s estrogenem, cili muzu jen s gestagenem anebo mirrenu, ta pry ma malo hormonu a muze se i u tohohle....no, uvidim, treba nekdo jeste napise....

mamkamarketa
29. kvě 2012

@hlavinka tak mirenu mi taky zakazali 🙄 tak nevim. 😕
a o tom gynefixu si nepremyslela?

hlavinka
autor
29. kvě 2012

@mamkamarketa jeste jsem nemela cas se podivat co to je, byli jsme venku. diky, podivam se

hlavinka
autor
29. kvě 2012

no jo, protoze mirena ma taky hormony, sice malo, ale ma

@mamkamarketa koukala jsem na to, ale nevim. ja bych asi telisko stejne nechtela, prootze vsechny co znam, spini a tak, takze abych se otravovala s krvacenim, to se mi fakt nechce.
no, uvidim. diky

petulka86
6. čer 2012

mám kamarádku co také nemůže HA ani tělísko jí nesedlo a je spokojená s pesarem, já kojím a hormony už nechci, kondomy nám moc nevyhovují tak jsem si femcap taky pořídila a zatím spokojenost.
http://www.pesarfemcap.cz/menu-coje