Antikoncepce v době kojení. Jakou používáte?

certicek24
19. říj 2011

Holky jakou antikoncepci používáte,když kojíte?Jaký mají název?Děkuji 🙂

mellini
19. říj 2011

já beru cerazette

anitram18
19. říj 2011

Azalia nebo Cezarete 😉

cikilik
19. říj 2011

Já beru Azálii.

catherin89
19. říj 2011

Antikoncepce, která se smí používat při kojení je třeba Cerazette nebo se chodí na injekce ke gynekologovi a nebo ještě nitroděložní tělísko Mirena.. Určitě jsou i jiné možnosti ale ty já už nevím. 🙂

miskadis
19. říj 2011

Taky jsem měla Cerazette.

laska.nezna.hranic
19. říj 2011

u prvního mimča Azalii, u druhého zatím nic, ale pokud se pro nějakou rozhodnu, tak asi tu samou

8petule8
21. říj 2011

Já spolíhám na kojení ;)

marcet
21. říj 2011

beru Azalii

iveta107
24. únor 2013

co se ještě může při kojení kromě Azalie, Cerazette a Mireny?Mám namysli nějaké injekce nebo náplasti atd.

ivkaj
7. čer 2013

Ahojte, nesetkaly jste se s názorem, že jednosložková antikopence jepo dobu 6ti měsíců od porodu a pak už je to jedno?

iveta107
12. čer 2013

@ivkaj jako i když se kojí tak je možné brát třeba klasické pilulky?

makunst
12. čer 2013

@8petule8 na kojení radím nespoléhat, já z toho mám nejmladší dcerku 😀 Jakmile jsem přestala kojit a každé dvě hoďky, (v té době bylo prostřední 10 měsíců) bylo vymalováno...holky jsou o 17 měs. od sebe a to jsme druhé dítě měli po 2 letém snažení a na hormonech. A třetí se prostě rozhodla, že bude 😅 Ale je to miláček...

ivkaj
13. čer 2013

@iveta107 no tak jsem to od Dr. pochopila, že když už se nekojí co 3h, a prckovi je víc než 6 měsíců, tak je prý nový trend, že se může brát klasická HA jen třeba s menším obsahem hormonů.

jennyska
17. pro 2013

Ahoj @ivkaj @makunst @iveta107 @marcet @8petule8 @laska.nezna.hranic @miskadis @catherin89 @cikilik @anitram18 @mellini a ostatní maminky 🙂

mohu Vás poprosit o vložení vlastní zkušenosti s antikoncepcí při kojení do naší Wiki knihovničky, kterou si tady s maminkami tvoříme?

Stačí svůj příběh, radu, zkušenost napsat do https://www.modrykonik.cz/antikoncepce-pri-kojeni/ a pomoci tak všem ostatním maminkám, které si právě procház tímto obdobím u sebe a na MK hledají radu, zkušenosti a hlavně Vaše příběhy, které jim velmi pomohou.

Děkuji Vám, že pomáháte a přeji Vám hezký den!
Janča

PS: Přispět a nebo napsat nový článek do Wiki může úplně každý. Knihovnička je otevřená všem, kdykoli! A pokud toto není téma, do kterého chcete přispět, můžete si vybrat z mnoha dalších: https://www.modrykonik.cz/wiki/all