Antikoncepce Yadine, přibraly jste po vysazení?

moncicak26
29. pro 2012

Ahoj holky,antikoncepci jsem přestala brát v květnu snažíme se o mimo.Zatím neúspěšně....Chtěla jsem se zeptat,taky jste po vysazení začaly pribirat?Mne se váha držela,než jsem ji vysadila.Teď mám zhruba 10kg nahoře...:'(

mamkamarketa
29. pro 2012

@moncicak26 ja brala yadine par mesicu. Pak jsem mela oboustrannou masivni, plicni embolii. Jakmile jsem prestala yadine brat pribrala jsem asi 7kg. Ale tezko jestli za to mohlo vysazeni yadine nebo drasticka lecba.

moncicak26
autor
29. pro 2012

@mamkamarketa no ja ji brala skoro 7 let a po celou dobu vše v pořádku...menses jak hodinky..

skotskaa
1. led 2013

To ráda slyšim, že se to nestalo jen mně. Já přibrala po vysazení Stodette (z důvodu trombózy, takže asi podobná medikace jako u mamkamarketa) 10 kg. Gynekolog mi tvrdil, že antikoncepce za to určitě nemůže, ale poněvadž při jejím užívání jsem zhubla a po vysazení přibrala, připadalo mi to jako zvláštní náhoda.

ladie
1. led 2013

Já jsem po vysazení Yadine nepřibrala ani gram.

moncicak26
autor
9. led 2013

@skotskaa taky si myslím že za to může to vysazení,při braní antikoncepce jsem měla váhu pořád stejnou +- náké kilo maximálně

moncicak26
autor
9. led 2013

@ladie tak to závidím 😉

karaj
10. únor 2013

Já brala Jeanine, doktor mi říkal, že je srovnatelná právě s Yadine a po vysazení 15 kg nahoře během půl roku ☹

moncicak26
autor
13. únor 2013

@karaj je to šílené,mám to všecko na břiše a zadku...

karaj
14. únor 2013

A dolů to nejde 🙂 Tedy teď jsem byla těhu, takže jsem nehubla, ale teď se na to vrhnu a doufám, že to půjde.

moncicak26
autor
14. únor 2013

@karaj. Tak snad ti to půjde dobře 😉

janneys
14. dub 2014

Holky ja ji porad beru, ale mela jsem trombozu (nemela bych ji dal brat) a pri warfarinu jsem take pribrala. Nevim kolik presne, ale mohlo to byt kolem 5 kg.