Antikoncepční injekce Depo Provera. Máte zkušenost?

pietra81
19. zář 2007

Ahojte! Má nějaká maminka zkušenost s injekcí Depo Provera? Dnes jsem si ji nechala píchnout jako antikoncepci, mám po šestinedělí a prášky jsem nechtěla protože kojím. A jak tak hedám na internetu tak jsem na jiných diskuzních stránkách četla velmi negativní reakce, jako že tato injekce způsobuje velký váhový přírůstek, osteoporózu a problémy při pokusu o další otěhotnění. Nemáte některá kladné zkušenosti???? ☹ ☹ ☹

jana.m.
7. črc 2015

@pietra81 ahojky koukám že tě tu každý dost straší tak jedna pozitivní injekce si nechávám píchat druhým rokem první injekce vpořádku u druhé jsem asi tři týdny špinila ale opravdu jen malinko a od té doby uplný klid žádné bolesti hlavy žádná menstruace jsem spokojená 🙂

bandyt
24. čer 2016

Dobrý den mám už po druhé depo proveru a nejsem s ní spokojená jen samé problémy.Jeden měsíc vše v pořádku ale druhý už jsem špinila a pak po čase krvácela.Atěd čekám až to vyprší a dávám si jinou Lisvy náplasti jsou dobré kamarádky je mají taky a jsou sní spokojené.Tak ji taky zkusím je sice dost drahá stoji na 3 měsíce 950 Kč ale prý stojí za to.

veronika_andrej
1. črc 2016

brala jsem ji dvakrat a pokazde jsem pak otehotnela okamzite po vysazeni, jinak za me zadne problemy, spokojenost. je to individualni

124blana
3. únor 2017

dobry den chtela bych se zepta antikoncepční injekci na 3 mesice dekuji

potvorka2421
2. led 2018

Ahojte, volam sa Stanka a depo injekciu beriem uz 3 roky. Dovod na to bol ze som trpela silnymi boleatami a krcami brucha pri menstruacii. Tak isto sexualny zivot nechcem otehotniet. Na casovanie ako bratie tabletiek to nemam strasne zabudam.
Co sa tyka komentarov pozitivnych aj negativnych vsetko beriem ale nejako som sa prelakla.... ale zaroven aj nechcem prestat s depom. Co radite?

Co sa tyka skusenosti ked som zacala brat depo automaticky som prestala mat menstruaciu a spynim par dni pred pychnutim dalsej davky depa. Neziaduce ucinky ziadne by som povedala. Akurat tento posledny rok prestala som aktivne cvicit pribrala 7kg a troska ochlpenie na brade a krku ale to len take 3 - 4 chlpky co mi nevadi. Co sa tyka chute do sexu je menej ale to mi nevadi...
Dakujem opred za odpovede 😉

srdicko123456789
Autor odpověď smazal
Zobraz
lajla
14. led 2020

@srdicko123456789 injekce ne, ale hormony..proč myslíte že tolik žen nechtěně přibere při ivf či špatné štítné žláze 🙋🙋🙋

kyspanek
22. čer 2021

Holky, kdo by potřeboval, mám Ayreen 2mg krom 9 tablet kompletní krabičku teď novou, napište zprávu, kdo má zájem