Antikoncepční tyčinka. Máte zkušenost?

klouzavka
16. kvě 2008

Ahoj, máte někdo zkušenost s antikoncepční tyčinkou? Jsem po porodu a řeším problém antikoncepce 🙂 . A kolik Vás stála?

michaela1984
9. čer 2008

Ahojky taky řeším to samé, za 14 dní jdu na gyndu a chci nějakou antikoncepci, tyčinku můžeš i u kojení a vyjde na 5000 kč na 3 roky,mě doktor doporučuje tělísko to je na 5 let ale to mi přijde už dlouho tak nevím, prášky brát nechci a plně kojím takže nevím. Pak jsou ještě nějaké injekce a ty jsou na 3 měsíce....

krista
9. čer 2008

Ty injekce bych určitě nedoporučovala na to jsem slyšela samou kritiku 😖 a zase co člověk to názor 😉
A to tělísko můžete vyndat i dřív 🙂 Bohužel s tyčinkou nemám zkušenosti, zatím neplánuju brát HA a až zkončíme s plozením děti 😀 tak půjdu asi do toho nitroděložního tělíska, brát prášky už jsem líná 😅 a u tyčinky se bojim zavádění, já jsem na tohle posera 😅

pavlinka3
23. čer 2008

já teda posera nejsem.... 😀

nikdo nemá zkušenost??? prášky zobat nechci a injekce nepřipadá v úvahu (každej kdo jí měl, tak pak měl problémy s cyklem a to teda nechci) no a to tělísko mi nedoporučuje moje gyndr........ještě jsou ty náplasti, ale ty se musí pořád hlídat, aby se neodlepovaly - no a taky kojím, takže tak

holky kdo může napsat o té tyčince víc??? nebo sem hoďte nejakej pěknej odkázek, já zatím nic moc na netu nenašla ☹

majdaloupka
7. črc 2008

Zdravíčko. Dnes jsem šla na gynekologii s prosbou o výměnu prášků, ale když mi doktorka vyprávěla o tyčince, rozhodla jsme se během vteřiny. Nabídla mi tyčinku na 4 roky za 4 000, což je nádhera a k tomu ještě kontakt na ženy co ji už vyzkoušely. Pro jistotu jsem zavolala a všechny měly vesměs pozitivní zkušenosti. Neměly žádný problém - přišly o menstruaci, pleť ani váha se nezměnily... Jedna prý tak dva měsíce po vyjmutí otěhotněla. Jediné co se mi příliš nelíbí, že je k tomu zapotřebí chirurgický zákrok, ale na druhou stranu si myslím, že to za to stojí... 😉

nikka.vo
17. únor 2010

Nikdo další, kdo by měl zkušenost? Já mám sice ještě čas na braní, ale už teď se porozhlížím, protože prášky zobat nechci a navíc jsem lempl zapomnětlivej 😅 Ta tyčinka mě zaujala, jen se bojim toho nepravidelného krvácení, které se prý docela často objevuje. A nevědět kdy a kde mě to přepadne se mi moc nelíbí 😅