Asi mi praskne hlava. Poradíte, co dělat, když si nejsem jistá, že jsem si vzala antikoncepci?

annakonda
21. říj 2021

Ahoj už jsem tu psala včera ohledně toho že jsem si nebyla jistá jestli jsem vzala antikoncepci. Dneska jsem se z toho málem zhroutila, protože na to pořád myslím(co když jsem ho opravdu nevzala atd.) není mi moc dobře z toho stresu. Dneska se soustředím jen na tohle. Nevím co mám dělat. Jsem strašný stresman a nedokážu se uklidnit dokud to nemám 100% zjištěný. Prosím moc o pomoc. Už tak mě bolí hlava a prostě se pořád bojím, že jsem ho nevzala. Jednu dobu si říkám jo vzala jsem si ho, ale pak zase vyšiluji co když ne. Prosím moc o radu a pomoc. 😞

ivya
21. říj 2021

@annakonda Už to neřeš. Opravdu si myslíš, že kdyby ti ten prášek upadl, tak by sis nevšimla? A za druhé, ono to otěhotnění i přes případně vynechaný jeden prášek (při jinak pravidelném užívání) není jen tak, to už bych taky měla pět dětí – a nemám 😂

zelenaesmolda
21. říj 2021

@ivya
to bude troll,profil zalozeny tenhle mesic a hned diskuze na tak debilni tema.

meronym
21. říj 2021

@ivya Hlavne psala, ze byl jenom jeden sex s kondomem. Tohle je spise na odbornou pomoc psychologa. Nebo proste abstinovat, pokud je stres z otehotneni tak velky.

eloise02
21. říj 2021

Tvl, to chce psychiatra. Co já v životě zapomněla prášků... Přece, když máš sedmidenní pauzu, tak jsi taky chráněná.

annakonda
autor
22. říj 2021

@eloise02 to ano, ale jsem 1.tyden užívání

eviicka
22. říj 2021

@zelenaesmolda mladá holka, která právě začala sexuální život nemá moc důvodů tu mít profil 3 roky... To by bylo ještě podezřelejší.

zelenaesmolda
22. říj 2021

@eviicka
mlada holka,ktera prave zacala sexualne zit by mela resit sve problemy jinde nez na foru pro maminky,tohle neni bravicko

eviicka
22. říj 2021

@zelenaesmolda a kde třeba? Pokud by se tady řešily jen a pouze adekvátní a smysluplné dotazy byl by kůň už dávno mrtvý...

veruuu_kubesovic
22. říj 2021

To chce Chocholouška 😂😂😂

kakamila12
22. říj 2021

Tak nevím. Buď se nudíte a děláte si z nás legraci, v tom případě gratuluju k tomu, že máte tolik volného času. Anebo to myslíte naprosto vážně, ale v tom případě doporučuju odbornou pomoc, minimálně psychologa. Protože pokud vás dokáže až tolik rozhodit taková relativní maličkost, tak není něco v pořádku.