Bílkový hlen již 14 dní po vysazení Visanne?

komanka
3. říj 2017

Krásný den ženy,
mám dotaz na ty, které braly antikoncepci a nebo Visanne, jak to u Vás vypadalo po vysazení? Já už mám za sebou 1 cyklus 1,5 roku braní Visanne na endometriózu a po vysazení jsem normálně dostala menstruaci cca do týdne.
Nyní jsem asi před měsícem a půl nastoupila další vlnu Visanne pro vracející se endometriózu, ale tentokrát mě z něj šíleně bolela hlava, klouby a celkově jsem se cítila pod psa. Tak jsem před 14 dny vysadila s tím, že počkám cca 2 měsíce a zkusím nasadit znovu. No...jenže...za prvé se pořád nedostavila menstruace a za druhé mám po pár dnech vysazení neustále bílkový hlen - jednou úplně průsvitný, pak zase mléčně bílý a pořád hojně - už cca 12 dní. Nemáte některá zkušenost, co to může být? Prsa citlivá, tlak v podbřišku, bolest na vaječníku - bolesti u mne běžné z hlediska endometriózy. Volala jsem na gynekologii, ale mají teď totálně plno... Nevím, zda to může být těhotenství či nikoliv, ale zkrátka ten bílkový hlen mě mate. Budu ráda za jakoukoliv zkušenost 🙂 Mějte krásný dník 🙂

belleelle
3. říj 2017

@komanka a test?
(To je asi prvni, co by se te vsude zeptali)

komanka
autor
3. říj 2017

Dělala jsem - negativní 🙂 Zaráží mě hlavně ten hlen, je to úplně poprvé v životě tolik dní po sobě... Mimochodem, mám 2 děti, takže nějaké zkušenosti s čípkem, hlenem apod. už mám, proto mě to tak nenechává klidnou. Ještě podotýkám, že čípek je také neustále tak nízko, že bych se snad do něj mohla při chůzi kopnout :D Jsem z toho fakt jelen :D

belleelle
3. říj 2017

@komanka a delala sis i ovu testy?

belleelle
3. říj 2017

@komanka tak pokud nemaj cas na gynde, co obvodak a krev? Pokud se s nim da mluvit.

komanka
autor
3. říj 2017

delala jsem i ovu, ale pouze tri dny po sobe, vsechny negativni, pak jsem se na to uz vyprdla. pockam asi do konce tydne a pak to zacnu resit radikalneji. dnes me hodne boli podbrisek a bedra a take bradavky, takze jestli neprijde ms, asi je to jasne 🙂