Bolesti prsou po nasazení antikoncepce YAZ

marca22
12. srp 2011

Ahoj,na srovnání ms před IVF cyklem jsem dostala tuto antikoncepci,kterou beru přes týden,poslední asi 4 dny mě hrozně bolí prsa a jsou taková horká,k tomu je mi celkově nějak zvláštně,fakt nevím co to se mnou je,říkám si že to ten 1 měsíc vydržím,ale je to den ode dne horší,dnes se přidal ještě pocit na zvracení a bolest hlavy,ms jsem měla normálně,o těhotenství tedy asi nemůže být ani řeč 🤐 ,máte s touto antikoncepcí někdo stejnou zkušenost?

brodimar
5. zář 2011

Ahoj,já mám stejné potíže.Také mě bolí prsa po Yaz,zítra jdu k doktorovi a budu chtít změnu prášků.Brala jsem Yasminelle,ty se přestaly vyrábět a Dr.mi doporučil tyto,prý jsou úplně stejné,ale asi ne ,protože jsem před tím žádné potíže neměla. 🙂

kikisa311
21. črc 2022

Holky, ak ste spokojené s antikoncepci yasminelle? Brala sem jí před druhým porodem a super. Pak po porodu sem kvůli kojení měla evelliene, to byla hrůza. Samé špinění. No a po ukončení kojení zpět tuto yasminelle. Jenže mu otijde že mi vůbec nesedí 🤔. Nevím. Sem tam i to špinění se objeví. Sice minimální ale předtím se to nedělo. Bolí mě prsa skoro celý cyklus :think:. Možná by to chtělo změnu?