Bolesti vaječníků a v podbřišku, je to kvůli HA?

reezi
23. bře 2014

Zdravím, nedávno jsem tady psala, že se mi párkrát podařilo při stresovém týdnu zapomenout antikoncepci/dvakrát jsem zvracela...14-15.3 jsem špinila, pak jsem slabě krvácela 2 dny, bylo to jako bych vylila malou lžičku...a nyní mám už 3 dny bolest v podbříšku, střídavě s pobolíváním vaječníků. Kdybych to brala podle toho sl. krvácení tak bych ovu měla mít až za 5 dní. A cítím se jak nafouklý balonek. Nevím zda je to způsobeno tím, že musela přestat brát HA nebo tím, že bych mohla být těhotná. Jinak sex byl 9.3. a MS 27.2. Děkuji za vaše názory

ange_de_la_morte
23. bře 2014

Na tuhle otázku ti těžko někdo odpoví. Ale čistě teoreticky bys mohla být těhotná. Pokud máš pravidělný cyklus ( což nejspíš s HA máš), tak to lehké špinění 14.-15.3. ( tedy mimo MS) by mohlo značit uhnizďovaní vajíčka, nicméně vzhledem k sexu 9.3. se mi to zdá že bys musela špinit dříve. No tak či tak je možné že už bude něco vidět na testu. Ale negativní výsledek bych zatím nebrala jako stoprocentní, protože já jsem například měla pozitivní test až 3. den zpoždění MS a asi 15 dní po předpokládané ovulaci. Při zapomenutí HA se doporučuje se po zbytek cyklu chránit i jiným způsobem, protože riziko otěhotnění tam je a ne úplně zanedbatelné. Nejspíše ti nezbyvá než čekat do očekávané MS a pokud ji nedostaneš tak test, ale nejsem si jistá zda se může dál brát HA při podezdření na těhotenství

reezi
autor
23. bře 2014

Ahoj, mě se to zdá divné. No a proto nové plato chci začít brát až si budu 100% jistá. Mám cyklus 26 dnů, takže ovu jsem měla 12 DC takže mi to na zahnizďování moc brzo...no uvidím a počkám a děkuji za tvůj názor

reezi
autor
23. bře 2014

@ange_de_la_morte já vím, že mi na to nikdo nemůže odpovědět, jen se mi to zdá divné. No a proto nové plato chci začít brát až si budu 100% jistá. Mám cyklus 26 dnů, takže ovu jsem měla 12 DC takže mi to na zahnizďování moc brzo...no uvidím a počkám a děkuji za tvůj názor