Bude to těhotenství? Zapomněla jsem si vzít 4 tablety HA

caboonek
20. dub 2014

Holky, mám tři měsíce po porodu, kojím a beru HAK. Zapomněla jsem si vzít 4tbl.!!! Hrůza!!!měla jsem styk... Budu těhula?

indy2
20. dub 2014

Momentík, musím zahřát svou věšteckou kouli 😕 😕

lucyanek
20. dub 2014

Říkejte mi Sybila 😀

blanche1206
20. dub 2014

Pokud kojis,predpokladam,ze plne,tak bych byla asi v klidu...ale jeden nikdy nevi.Dej si upominku do mobilu,at priste nezapomenes...

kvakuska
20. dub 2014

Možnosti jsou jen dvě, buď budeš ... a nebo nebudeš 😎

heliik
20. dub 2014

Myslim ze ne. Žena když vysadi HA a tak ten první týden je obvykle chráněna.. spis bych se divila kdyby jo.. 🙂

selverin
21. dub 2014

@heliik já takhle přesně otěhotněla.... 6 dnů po vysazení 😀

speedygon
21. dub 2014

@heliik ano, ale pouze v případě, že poctivě dobere celé pletíčko bez zapomenutí či velkého opoždění...jinak chráněná je pouze po dobu účinku poslední tbl
@blanche1206 ani plné kojení(a to ani, když kojíš po udávaných 4 hodinách) není antikoncepce, takže otěhotnět můžeš...všude na to upozorňují....

alenka_p
21. dub 2014

Z nechráněného pohlavního styku můžeš být těhotná (což už v případě 4 zapomenutých tablet bude ten případ)...ale jestli se v tvém případě potkalo vajíčko (jestli to vůbec bylo v době ovulace) a spermie a embryo se uhnízdilo, to tady opravdu nemůže nikdo vědět.

zuzik24
28. dub 2014

Já jsem brala stejné prášky x let a jedno platíčko jsem začala brát od konce a už to bylo, máme z toho pětiletou předškolačku 😵