Depo Provera. Jak jste ji snášely?

lajla
10. lis 2007

holky chtela bych se zeptat tech, co s touto antikoncepci maji zkusenosti,jak jste ji snasely, jake byly negativni ucinky, ale spise bych ty pozitivni 😉 kojim a dnes mi dr pichnul tuto injekci..ale po precteni letacku a nekterych reakci na netu nevim, zda jsem udelala dobre..pry ma hodne negativnich ucinku..hlavne pribirani na vaze..coz me docela depta 😒
tak me poteste 😉

marsina1989
10. srp 2016

@haniiii to se plánovat nedá no...mě?po dvou týdnech od injekce a skončila po 8 měsících...

nowera
29. srp 2016

Ahojky, já teda musím říct, že větší volovinu jsem nemohla udělat, prostě někomu sedne a někomu ne... Měla jsem jen tu první 3měs.dávku, celou dobu špinění, otrava... Pak měsíc a půl bez menstruace, pak měsíc menstruace, další 3 týdny bez a teď už zase menstruuju asi 5týdnů... A nemůžu se dovolat doktorce, je to na palici, jsem z toho unavená, tělo s tím příšerně bojuje... Fakt mi nesedla, už nikdy víc...

rerycha
15. říj 2016

Ahoj holky taky přidávám svoji zkušenost, mám po druhé injekci a už od 17.září porad krvácím,další injekci už nechci,ale nevím jestli mám jít na gyndu aby to krvácení zastavila nebo počkat až to ze mě vyprchá.co myslíte,dá se to nějak zastavit?je to docela otravný. Ale jako antikoncepce dobrá kdo by chtěl sex když pořád krvácí 😀

nowera
15. říj 2016

@rerycha

Ahoj 😁 me zabral po 5ti týdnech stálého krvácení čaj Dhataki, po cca 3 dnech pití 😁 doporučuji 😊

rerycha
15. říj 2016

@nowera to bych si ho musela koupit na internetu. A to poštovné je strašné ale díky 😉

nowera
16. říj 2016

@rerycha
Mě ho kupovala kamarádka na Ládví, v Praze v nějaké čajovně.....

oliza
14. lis 2016

@lajla Ahoj ja ji mam ted 1 mesic..Jedna c
vec ktera me tesi je ze po ni mam vestsi chut k jidlu ..Ta negativni ze mam navali horka ..Tak uvidim co bude dal

rerycha
14. lis 2016

@oliza ty návaly mám taky ☹ a za ty tři měsíce jsem přibrala tři kila a to se vůbec necpu ☹

isisa
12. říj 2017

Holky co jste po tomhle svinstvu pribraly, slo to pak dolu po tech 3 mesicich?

klaraslavickova
12. říj 2017

@isisa nešlo aní po 2 letech a zdravotní potže co s ní začaly sestale vrací

isisa
12. říj 2017

@klaraslavickova to mi ani nerikej🙄😳 pritom jsem si ji ja debilnechala pichnout na doporuceni gynekologa, jeste zbyva15 dni nez prestane ucinkovat, moje pocatecni vaha 46, v tehu pred borodem 51,5 a po porodu 44, najednou tloustnu a pritom se necpu a to jsem driv mohla 😳 a trpim zdravotne cely 2,5 mesice...

klaraslavickova
12. říj 2017

@isisa mě to dalo brutalne naprdel před těhu 63 kg po porodu 64 kg 11 zustalo v porodnici a po tomhle svinstvu sem nabrala 14 a nikdy sem se toho nezbavila ja to mela pul roku

isisa
12. říj 2017

@klaraslavickova kojim a musim hodne pit a prijde mi, ze cim vic piju tim vic tloustnu 🙄

isisa
12. říj 2017

@klaraslavickova tyvado.. chce se mi brecet z toho.. stehna prdel a beicho roste

klaraslavickova
12. říj 2017

@isisa to se ti nezda tak to je ona rada zadržuje vodu :D

isisa
12. říj 2017

@klaraslavickova jako fakt? Takze cim vic budu pit tim vic budu zadrzovat a kdy se odvodnim? 😂snazim se jist zdrave a je to snad horsi 😳

isisa
12. říj 2017

@klaraslavickova a taky jsi prestala mit uplne chut na sex kdyz jsi mela to svinstvo? A nalada taky hrozna?

klaraslavickova
12. říj 2017

@isisa já sem měla pocit ze je úplně jedno co dělat ze nabírat i ze vzduchu chuť na sex nebyla když sem skoro furt spinila ona je to spolehlivá antikoncepce :D když furt spis nemůžeš mít sex ze Jo ;)

isisa
12. říj 2017

@klaraslavickova a chut na sex po vyprchani antiny prisla? Ja mesic v kuse krvacela az jsem skoncila v nemocnici a od te doby spinim nonstop.. chut na sex v minusu, nalada ze bych kazdeho zned zabila.. 😂 kdy to prejde 😢

klaraslavickova
12. říj 2017

@isisa no chuť na sex bylo to jediný co se vrátilo do normalu

isisa
12. říj 2017

@klaraslavickova to snad ne 😳😢 ja se zblaznim, prestavam jist 😳😂

nikyselen
12. říj 2017

Ja ji mit nemohla,protoze by me chlap asi poslal nekam..
ta naladovost, libido na bodu mrazu a prisla jsem si otekla/zavodnena.
Mela jsem ji cca pul roku..pak jsem 4 mes. Cekala na MS...skoncila jsem na nehorm.telisku 👍

isisa
13. říj 2017

@nikyselen a pribrala jsi? Ja taky prave zdrzuju vodu prijdu si zavidnena, chut uplne na bodu mrazu a nalada ze bych se sla schovat..

nikyselen
14. říj 2017

@isisa
Uz je to hodne let,ale tenkrat si myslim,ze jsem nepribrala 🤔

isisa
15. říj 2017

@nikyselen ja se vazila a je to pul kila ale na pohled j to proste vidim 😳

nikyselen
15. říj 2017

@isisa
Pokud ti nesedi tak se domluv s Dr. A vysad ji,jak rikam pul roku a sla pryc a pak jsem dost dlouho cekala i na MS..

isisa
15. říj 2017

@nikyselen no, vysadit nemuzu, musim pockat az vyprcha 🙊😏😒 na konci rijne to budou tri mesice a znovu na prepichnuti nejdu..

leotynka
16. říj 2017

@robi to je hodne zvlastni ze ti to mudr pichnul !Me bylo nechtel dat minimalne 2 deti a pokud uz rodit clovek nechce zvlastni

alexkaaa
19. říj 2017

Přidávám se se zkušeností. Mám jí 8 měsíců, dvě kila nahoře a furt to roste, jsem jak nateklá, absolutně žádná chuť na sex, příšerný nálady a sama sebe nenávidím. V listopadu mám jít na přepíchnutí, ale končím s ní. Kdyby to šlo zarazit už teď, tak do toho jdu. Depo Provera je opravdu svinstvo, co člověka fyzicky i psychicky zničí. Nejvíc mě štve, že jsem před výběrem anti upozorňovala doktora, co nechci, aby mi antikoncepce způsobovala. A všechno mám. Máte nějaký typ na opravdu kvalitní antikoncepci, která nezpůsobuje takové šílenosti? Hlavně vy, které máte podobné nežádoucí účinky na Depo Proveru? Děkuji vám. 😠

isisa
19. říj 2017

@alexkaaa ahojky to me mrzi, jsem na tom uplne stejne, prijdu si natekla, ztloustla jsem kilo ale vypada to jak kdyby jsem pribrala 5, nechut ba sex i mi ta predstava vadi, nalada hrozna vsechno nenavidim, totalne me to znicilo 😒😒😳