Dotazník "Antikoncepce", prosím o vyplnění

teninka24
11. bře 2014

Dobrý den, prosím o vyplnění dotazníku do školy na téma "Antikoncepce" k mému projektu. Dotazník je anonymní a zabere vám jen pár vteřin. Předem všem moc děkuji, jelikož mi to hodně pomůže.... 🙂))

https://docs.google.com/forms/d/1LGyGuhPpWdMEI8...

gebymaruska
22. bře 2014

@teninka24 Osobně si myslím, že když chci po někom vyplnit nějaký dotazník, měl by být v úvodu alespoň jméno tazatele, kde studuje, k čemu slouží a případně další informace. Takový dotazník působí dosti nevěrohodně. Ale toť můj názor. 😉 Soudě podle jeho délky dotazník neslouží k bakalářské práci, ale jen k nějaké seminární (alespoň doufám). S těmi čističky je to bohužel pravda. Antikoncepce je metla lidstva. Už nikdy více.

ivca_doubek
22. bře 2014

Otázky jsou jasně zavádějící k jednomu stanovisku, takže předpokládám, že Vám z výzkumu vyjde přesně to co potřebujete... ☹
Otázka: Víte, co je žilní trombóza? Ano vím, ale v souvislosti s HA ani jinak jsem s ní nikdy problém neměla. Nechápu, jakou souvislost má s užíváním HA to, že to vím...

alneka
22. bře 2014

@ivca_doubek moje slova ☹

gepe
22. bře 2014

@teninka24 je hezky delat dotaznik zrejme az po te, co je zpracovany chteny vystup i s vysledky. Tohle neni na VS urovni dotaznik ani omylem. Nic osobniho proti Tobe. Snazila jsem se vyplnit, ale nebyly navazujici ci vhodne kolonky pro dalsi mozne odpovedi.

holkavbotech
22. bře 2014

poslední otázka je taky nesmysl - je pravda, že hormony z HA se dostávají do odpadních vod a mají velice silný negativní účinek třeba na populace ryb a obojživelníků, ale díky čističkám se opravdu nedostávají zpět do pitné vody... Takže na člověka to zpětně špatný vliv nemá.
Jak píše @ivca_doubek - výsledek dostanete přesně takový, jaký chcete. Ale silně bych doporučila ukázat to učiteli a nechat si poradit, jak se kladou otázky. A jak vypadají tendenční otázky.

gepe
22. bře 2014

@holkavbotech za me osobne by si slecna mela najit/zeptat se/naucit, o cem vyzkum vubec je - metody, zpracovani atd. Tady ten jeji dotaznik je z meho pohledu vyjma nadpisu akorat na "velky pruser" 🙂

melodygirl
23. bře 2014

Děvčata, nevím, zda-li tady máte všechny vystudované VŠ, že hodnotíte tak znale kvalitu dotazníku. Ale spíš to na mě dělá dojem, že máte všechny strach ze skutečnosti, že by HA nemusela být tak bezpečná, jak se většina z Vás domnívá. A rozčiluje Vás, že do toho někdo "píchnul".Myslím, že žijeme v době, kde farma firmy jsou opravdu velký bussines, a většina dnešní společnosti to slepě přijímá..... Nejedná se bohužel jen o HA

domca89
23. bře 2014

Též vyplněno

holkavbotech
23. bře 2014

@melodygirl tak já jsem třeba proti použití HA, sama ji neberu. Ale to nic nemění na tom, že ten dotazník je prostě špatně udělaný. 😉