Duphaston na úpravu cyklu, ale menstruace se nedostavila

jan_icka
21. lis 2014

Zdravím, děvčata.
prosím o vaše názory a zkušenosti... protože kvůli zdravotnímu stavu nesmím užívat antikoncepci, paní doktorka mi předepsala duphaston na úpravu cyklu, mám ho hodně nepravidelný (naposled asi 3 měsíce!!), a příští rok bychom se chtěli pokusit o mimčo tak je to prý lepší srovnat už ted. už jsem ho kdysi brala a vpohodě, ale ted jsem menstruaci nedostala. měla jsem ho brát 5 dní od 17.dne cyklu, ale kvůli pozdější návštěvě doktorky jsem začala po domluvě s ní až 19.den a brala 5 dní. pak se měla MS dostavit někdy mezi 3-10 dny po dobrání. dnes je devátý den a nic, už z toho jsem docela nesvá, vždycky jsem to po něm dostala tak 3dny po vysazení ☹ měla jsem všechny příznaky jako při menstuaci - asi 5 dní bolavé břicho, citlivá prsa - ale prostě nic ☹ nemáte někdo podobnou zkušenost???
1.12.tam jdu na preventivní prohlídku, tak bud se budu muset přeobjednat protože mi TO do toho vleze, nebo se dozvim co se děje,ale to čekání a bezmoc kdy člověk neví co je zase špatně... ☹

vlajka1
21. lis 2014

A nemuzes byt tehotna? Zkusila bych udelat test a uvidis. Pokud ne urcite to res s doktorkou.

jan_icka
autor
21. lis 2014

no, napadlo mě to, byla jsem u ní 6.11 a pak jsem brala léky na zánět, takže jsem od té doby "držela celibát" tak by to muselo být hodně brzké těhotenství že by to ani na ultrazvuku neviděla.... tak já bych byla za mimčo ráda, ale nechci to zakřiknout a zbytečně se těšit a plašit... víte jak to chodí 🙂
břicho mě pořád pobolívá jako při menstruaci (ale při té mě bolívá jen tak 3 dny, ted už mě bolí asi 6), hlavně při přechodu ze zimy do tepla nebo když vlezu do teplé sprchy....

kkouzlo
21. lis 2014

mě říkala, že mám ms čekat až do 14 dnů... a brala jsem asi půl roku a ms teda nechodila na den přesně každý měsíc

jan_icka
autor
21. lis 2014

super, děkuji za zkušenost 🙂 já když jsem ho brala dřív, tak jsem to dostala tak nejdýl pátý den, tak mě to ted děsí, že už tak dlouho mě bolí břicho jako bych to měla a pořád nic.. tak budu ještě čekat a uvidíme 🙂