Goldlily-bolest v kříži, výkyvy nálad. Nežádoucí účinky?

olik76
29. dub 2013

Ahoj holky,

rok a půl mám zavedené nehormonální tělísko goldlilly a posledních pár měsíců se cítím divně. Tak 10 dní až týden před začátkem menstruace mě začne bolet v kříži, bolest mi vystřeluje do obou nohou, až do kotníků, mám je hrozně těžké, bolí mě, i když jen vyjdu schody, taky mám hrozné výkyvy nálad, jsem strašně podrážděná, vyjíždím na celou rodinu. Trvá to do doby, než menstruace začne. Nevím, jestli to je premenstruační syndrom, nikdy jsem na to netrpěla. Taky mám bolesti v podbřišku, teď mi bylo zjištěno, že mám bakterii Gardenella (v životě jsem neměla žádný zánět). Myslíte, že to všechno může souviset s tělískem? Máte některá taky takové zkušenosti? Přemýšlím, jestli si ho nemám radši nechat vyndat. Gynekoložce jsem to říkala, ta mi doporučuje tělísko vyndat, ale v podstatě neřekla, že by to spolu souviselo, jen mi pořád nutí Mirenu. Díky na názory.

backstreet
30. dub 2013

nutí Mirenu, protože je drahá 🙂 . Mě od ní spíš odradilo to, že při ní není menstruace. Jinak to stejné tělísko mám i já. Já nemám problém. Mám ho 2 roky a jsem spokojená. 😉