HA Clormetin - máte zkušenosti?

kirik
4. pro 2013

Po téměř 10 letech bych chtěla jít zase do HA a vůbec nemám přehled o novinkách. Chtěla jsem po dr. HA, která je zároveň prospěšná pleti co se týče akné. Kdysi jsem brala Pramino a to mi vyhovovalo. Dr. mi předepsal nyní Clormetin. Nikde jsem se zatím s tímto názvem nesetkala, určitě to neí často předepisovaná HA. Jelikož je i dost drahá, moc se mi do ní nechce. jak prosím zjistit, které přípravky jsou stejně nízkohormonální a jsou zároveň pleti prospěšné? Prosím všechny o vaše zkušenosti s touto konkrétní HA nebo jinou pleti prospěšnou. Díky.

pawlinecka
7. pro 2013

ahoj ja ji mam

janeka86
3. led 2014

Ahoj, já tuhle antikoncepci brala měsíc, chtěla jsem nějakou na zlepšení pleti, no ale bohužel jsem vydržela jen ten měsíc. Nebylo mi po ní dobře - křeče v podbříšku, nevolnost, zvětšila se mi prsa ( to zrovna nepotřebuji 🙂 a menses mám už 14 dní a nějak to nechce přestat....takže změna, ale pokud ti sedne, ráda ti prodám zbylá dvě platíčka, ať je nevyhazuji 🙂

lucijana555
26. únor 2014

mi ji předepsala na pleť, ale zlepšení nevidím. Před tím jsem brala Minervu, ta mi pomohla, ale Clormetin moc ne. Tak 15-20 dní pleť ujde, ale zbylých 10 děs běs :( pupínky vyskakujou o sto šest :(
Poslední dobou zaznamenávám časté výkyvy nálad a taky se mi chce pořád brečet, takže já osobně s ní spokojená moc nejsem.