HA Evra, bolí mě po ní hlava. Mám ji hned sundat?

findejsova1
11. bře 2014

holky mam dotaz začala jsem před dvěma tydny používat EVRU ale už po druhé za tuto dobu mě bolí dost hlava, měla bych ji hned sundat nebo dokončit ještě třetí tyden? nemam stím zkušenost tak moc prosím o radu. Nekde jsem četla že je to pry ze začatku normalni ale nekde zase že by nemělo tak moc prosím o zkušenosti a rady. Děkuji

belda
11. bře 2014

@findejsova1 já s evrou dobré zkušenosti nemám, bylo mi po ní špatně a navíc se mi neustále odlepovala....s bolestí hlavy zkušenosti nemám...v letáku se o tom nic nepíš? nemůže to souviset spíše s nějakou virozou? asi bych vydržela ještě i ten třetí týden.....

veronickalongipes
9. dub 2014

Skoncila jsem diky ni na nervovem, nejak nas nenapadlo, ze bych v souvislosti se zmenou ha mohla mit tak silene bolesti hlavy, ja jsem pro sundat.

porodnibabka
9. dub 2014

@findejsova1 reakce těla na hormony se může měnit až 3 měsíce, ale bolest hlavy je podle mě důvod k vynechání a výměně. Bohužel nevím,kolik ti je let,ale existují i jiné možnosti antikoncepce. Čím je člověk starší, může se snížit i množství hormonů. Jsou i nízkohormonální. 😉

kris2008
25. dub 2014

holky kdyby jste nekdo chtel nabizim z baleni,dva sacky- tzn. na 2 mesice. za 650 i s postou 😎