Hormonální antikoncepce. Jaké máte zkušenosti?

edira
30. led 2006

Ahoj děvčata. CHtěla bych vědět vaše názory a zkušenosti s hormonální antikoncepcí. Jestli nějakou užíváte, jaké s ní máte zkušenosti apod. Prosím pište

ifffff
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
trollice
1. bře 2013

Ahoj, mám dobrou zkušenost s Diane35 a můžu jenom doporučit. Beru ji dva roky a bez problémů, pleť mám výbornou, ze začátku jsem přibrala pár kil, ty se mi lle brzo podařily shodit. Teď jsem si ještě nechala pro jistotu u doktorky udělat krevní testy, jestli bych nemohla dostat embilii, jak se to furt řeší. A v pohodě!

hobitkova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monad
5. dub 2013

ahoj užívám Belaru,teprve 2 a půl měsíce a začali mi více padat vlasy.. je to možné??

anna_berg
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sasarka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
pipi909
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jennyska
22. črc 2013

Ahoj Všem 🙂
Na MK s maminkama tvoříme takovou Wiki knihovničku Modrého koníka, kde si sepisujeme vedle obecných informací o všem mateřském také zkušenosti. Máme tak na jednom místě jak informace, tak zkušenosti, k dohledání rychle a přehledně 🙂

Proto bych Vás chtěla poprosit, pokud máte zkušenost s nějakou formou antikoncepce a chtěly byste se s ní podělit ostatním jako tady ve veřejném fóru, prosím, vložte ji do https://www.modrykonik.cz/antikoncepce/ . Hodně to pomůže ostatním maminkám, které právě čekají dvojčátka. Přečtou si jak základní, obecné info o Antikoncepci a ještě k tomu i zkušenosti druhých žen.

Děkuji Vám, že si navzájem tímto pomáháme a mějte krásný den.
Janča
Modrý koník - Asmira team

bela123
17. srp 2013

ahojte chcela by som sa opytat beriwm antikoncepciu a zobrala som 5 tabletky tak som prestala o pat dni som dostala menstuaciu a zacala som brat znova chcem sa opytat ci som chranena pred neziaducim otehotnenim

danuskac
3. zář 2013

Zdravím,
já jsem se pokoušela vysadit horm. antik. už v loni. Ale pleť se mi totálně zbláznila a prostě se to nedalo. Musela jsem opět začít brát pilule. Po mnoha letech, co do mě mamina hustila, abych se tím přestala ládovat jsem se ji snažila vyslyšet a porozumět. Přečetla jsem spoustu věcí, co poukazují na to, jak moc nás hormony ovlivnují-cysty, deprese, rakoviny a jiné neduhy, které se pak generačně přenášejí na potomky☹ Až díky pomoci homeopatie, jsem boj o vysazení vyhrála. Od března pilule neberu, pleť a jiné neduhy se objevují jen zřídka kdy🙂
Byla to jen moje lenost chránit se kondonem. Když si vezmu, že většina z nás sexuje 1-2x týdně, tak si zpočítám, kolik se toho sní zbytečně. Přeju i ostatním, aby si našly pár informací o tom, co to může dělat za neplechu🙂 Mě to trvalo fakt dost dlouho- 14let.

hancaneu
10. zář 2013

antikoncepci jsem užívala 2 roky.. Po první mě začala skoro po 2 letech pořád bolet hlava, tak mi lékař předepsal jinou... brala jsem ji měsíc a nakonec jsme se s přítelem dohodli, že je to lepší bez ní..
Dáváme si pozor, protože studuji VOŠ, ale miminko by nám rozhodně nevadilo 🙂)
Kdybych už měla po škole, alespon rok odpracovaný... bohužel.. ale těším se na miminko mooc 🙂

ined77
9. pro 2013

Dobrý den snažilky, těhulky a maminky 🙂 ,

do naší Wiki knihovničky byl právě přidán článek https://www.modrykonik.cz/triquilar/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a podělíte se i s ostatními uživatelkami Modrého koníka o Vaše zkušenosti s touto hormonální antikoncepcí.
Své názory, postřehy a zkušenosti můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".

Mockrát děkuji a přeji všem krásný den 🙂

vrk
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
hankar24
13. bře 2014

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda-li máte někdo zkušenosti s antikoncepcí Miwi. Začala jsem po dlouhé době antikoncepci brát a po 25dnech, kdy mám užít 4tabletky placeba bych měla začít menstruovat a pořád nic.. Tak nevím jestli je to vůbec možné. Díky za odpověď..

mufyxa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mufyxa
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vrk
1. dub 2014

@mufyxa co znamena jednofazova antiko?🙂

mufyxa
3. dub 2014

@vrk tzn že každé platíčko není rozděleno do tří fází podle barev ale všechny pilulky na platíčku mají stejnou barvu......

tereza5
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sed377
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivcsa
10. kvě 2014

Ahoj,
ráda bych se podělila se svou zkušeností s HA,
brala jsem rok HA Bonadea a byla jsem celkem spokojená, žádný vedlejší účinky, i když se mi moc nelíbilo cpát se hormonama. Ale potom dostala moje mamka mrtvici a já zjistila, že máme v rodině dedičně poruchu srážlivosti krve. Takže jsem braním HA zároveň hazardovala se životem. Nikdy by mě nenapadlo, že zrovna já budu jako jedna z těch holek, o kterých jsem četla na internetu, že braly HA a dostali mrtvici nebo embolii, ale asi se to může stát každýmu.
Mimo to je úplně směšný, když tu někdo píše, že se jí díky HA srovnala menstruace. Vždyť s HA žádnou menstruaci nemáte, jen takovou umělou náhrašku. Kdo má problémy s cyklem a myslí si, že to vyřeší antikoncepcí se naprosto plete. Tím to může leda zhoršit. Uspí třeba na několik let orgány, který ani před tim dobře nefungovali. A pak najedenou chce otěhotnět. A diví se, že to nejde. Kromě toho je HA celkově zátěž organismu, dokonce i životního prostředí.
Já jsem našla alternativu v přirozené antikoncepci Lady Comp a nikdy bych neměnila. Doporučuji! Neničte si zdraví 🙂

kolokolo01
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vrk
23. čer 2014

@kolokolo01 bohužel:(. Preji pekny den

drahuskat
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lennia7
21. říj 2014

Ahoj, zacala jsem brat antikoncepci lamya ze zdravotnich duvodu a nezadoucich ucinku v pribalove informaci ma snad vic nez normalni antikoncepce...kdo s ni mate zkusenosti, vyjadrete se mi prosim tu :
http://coffee-break-today.blogspot.com

happylenulka
21. říj 2014

za mě je HA to nejhorší co si žena, která chce v budoucnosti dítě, může udělat. Brala jsem ji, už 2 roky neberu, ale 2 roky trvalo tělu se vyčistit!!! už nikdy bych si nenechala HA huntovat tělo.

verisek91
28. lis 2014

Triquilar-zvracení...
Minerva-skvělá
Yasminelle- skvělá 🙂
Yadine-skvělá
Yaz-otřes,nejhorší na světě.

ivga
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivga
3. led 2015

Nevíte někdo čím nahradit cilest?

ivga
Odpověď byla odstraněná
Zobraz