Jak dlouho po vysazení antikoncepce jste otěhotněly?

nazka
16. led 2015

Ahoj holky, omlouvám se, že sem cpu toto téma znovu, ale po projití diskuze jsem nenašla odpovědi.. Za jak dlouho jste po vysazení antikoncepce otěhotněly? Brala jsem jí skoro 15 let 😒 .

ladyhacek
16. led 2015

nám se to povedlo rychle - ani jsme to nečekali (nenechávala jsem se pročistit) brala jsem HA asi 8 let pak vysadila a druhý měsíc to bylo, ale každý to má jinak. Někdo hned někdo 4 měsíce někdo 2 roky. Záleží jak se tomu přizpůsobí tvůj organizmus 🙂. Ber kyselinu listovou, pij kontryhylový čaj (pomáhá organizmu aby se srovnala menstruace, ale i k otěhotnění 🙂)

nazka
autor
16. led 2015

@ladyhacek Děkuju za rady 🙂 gratuluji k otěhotnění a držím palečky 🙂

maxinkaa
16. led 2015

Já brala 10let, po vysazení jsem dostala MS a pak už ne 🙂

nazka
autor
16. led 2015

@maxinkaa a otěhotněla jsi kdy?

maxinkaa
16. led 2015

@nazka Antikoncepci jsem dobrala v září 2012 a v listopadu 2012 jsem otěhotněla 😉

pagynka
16. led 2015

ja jsem brala antikoncepci 9 let, vysadila jsem v srpnu a v zari jsem byla tehotna 🙂

ammy001
16. led 2015

Ahoj,já brala 14 let.Vysadila jsem ze zdravotních důvodu a ještě ten měsíc otěhotněla.

caboonek
16. led 2015

Já jsem brala HAK cca 12 let, vysadila jsem na Vánoce a otěhotněla v květnu. Ale plodné dny jsme začali počítat v dubnu, tak se manža všude chlubí, že to bylo napoprvé😉

kathy_smilca
16. led 2015

Já brala HA s půlroční přestávkou 14 let. Vysadila jsem ji v prosinci 2012 a hned v lednu jsem otěhotněla. Po šestinedělí jsem začala opět užívat a loni v listopadu jsem dobrala poslední platíčko. Druhátko zatím na cestě není, hold pokaždé se s vysazením tělo vyrovnává jinak.

loilla
17. led 2015

Brala jsem 9 let, vysadila jsem na začátku června 2014 a v srpnu téhož roku otěhotněla.. 🙂

barbarkaaa
17. led 2015

po deseti letech i po roce do 2 měsíců

kamiz
18. led 2015

Já brala deset let,těhotná jsem byla přesně po roce od vysazení,už jsem byla nešťastná.

bebe_84
18. led 2015

Vysadila jsem v listopadu po 12 letech,začali jsme se snažit v červenci a v srpnu jsem otěhotněla. 🙂

nazka
autor
19. led 2015

Holky, to je krásné,jak vám to vyšlo. Všem moc díky za odpovědi a gratuluji k miminkům 🙂

den89
19. led 2015

Tak to vám všem gratuluji 🙂 já po 8 letech vysadila loni v červnu a stále těhotná nejsem ☹ ale mám kamarádku, která vysadila a hned ten měsíc ještě otěhotněla 🙂

aklin
19. led 2015

Sice jsem brala antinu jen 4 roky, ale otěhotnět jsem nemohla 2,5 roku, nakonec se zadařilo.

martirr
20. led 2015

Já vysadila před 4 měsíci a ještě těhotná nejsem:(

cabo
24. led 2015

Ja vysadila antikoncepci po svatbe,brala jsem ji asi 11 let a otehotnela jsem az za 2 roky.

pisisvori
24. led 2015

Brala jsem HA jen asi 3,5 roku. 1,5 a pak asi po 6 letech bez zase 2roky. Po vysazeni 1m bez snazeni, 2m tehotna😉.

ninive211
24. led 2015

Já vysadila v září 2012, v září 2013 po svatbě jsme se začali snažit (nechtěla jsem být těhotná na svatbu, jinak bychom asi začali určitě dřív) a otěhotněla jsem v lednu 2014. Už ale minimálně od jara jsem příležitostně brala tu listovku.

thesun
24. led 2015

ahoj, poprvé jsem brala 8 let, otěhotněla jsem druhý měsíc po vysazení, nyní jsem vysadila v prosinci, v lednu se nezadařilo tak uvidím jak to půjde. Nicméně já si myslim, že asi HA nemá takový vliv na otěhotnění... myslím, že v globálu prostě někdo otěhotní sotva mrkne a někomu to prostě trvá a není to o tom zda a jak dlouho bral HA.....

tarra27
24. led 2015

HA ma velký vliv...vzubec kdyz se bere dlouho.

kacikaci
24. led 2015

Po deseti letech se zadařilo v třetím cyklu, po roce braní hned v prvním 😉 neřešit, nestresovat, a říkat si, že to prostě půjde, pak až teprve začít stresovat (ne dopředu - to zákonitě způsobí nějaký problém..) hodně štěstí! 😉

nazka
autor
2. únor 2015

Děkuju holky za odpovědi, díky moc 🙂

evulina77
2. únor 2015

já brala antiko 10 let, otěhotněla jsem až po 10 měsících, už mi lepilo... 😀 😀

jaenik
2. únor 2015

@nazka Ahoj, já brala HA 11 let. Začátkem července jsem ji vysadila, 18. července jsme se o svatební noci začali s manželem snažit a za 3,5 týdne bylo "zaděláno" 🙂 Moje kamarádka brala HA 10 let a otěhotněla během 14 dní. Takže neboj, délka braní HA nehraje zase až takovou roli 😉 Brala jsem od čečrvna kyselinu listovou a po vysazení HA jsem pila 2x denně kontryhelový čaj na srovnání MS.

maru84
2. únor 2015

Ja jsem po vysazeni HA vubec 5 mesicu nemela MS. Listovku jsem brala uz mesic pred vysazenim

jitavrtule
2. únor 2015

@tarra27 no, podle příspěvků tady to tak zrovna nevypadá, že by HA mělo zásadní dopad na ne/těhotnění. Jistě, její dlouhodobé užívání může hrát roli, ale zjevně nemusí.
já brala HA 12 let, vysadila jsem na měsíc v květnu, od června už zas dlabala a v září jsem zjistila, že jsem těhotná, prášky-neprášky. tož tak.

z_kopretinka
2. únor 2015

Dobrala jsem HA koncem září a v lednu už jsem byla těhotná :D Od vysazení jsem brala akorát listovku.

marketa11112
25. zář 2018

Ja ji brala 15 let v kuse...po vysazeni jsem otehotnela v prvnim mesici..pak kojila,pak brala asi rok a pul..po vysazeni otehotnela ve druhem mesici....manzel je holt bejk a ne jen znamenim...