Jak dlouho před otěhotněním se má vysadit antikoncepce?

nauris
13. črc 2012

Máte někdo zkušenost??

petulaho
13. črc 2012

@nauris moje gynekoložka mi říkala,že ted už jsou ty antikoncepce s nízkou hladinou hormonů,že se nemusí dělat nějaká výrazná pauza...já jsem ale vysadila asi 6měsíců před začátkem snažení.Někomu trvá,než naskočí zpátky cyklus....

minina
13. črc 2012

Z vlastní zkušenosti doporučuju co nejdřív. Já jsem vysadila před 7 měsíci a cyklus je spíš čím dál horší než lepší. Teď 50 dní a to nemluvím o tom, že ovulaci nemám vůbec 😖 Ale jsou holky, které nemají jediný problém...

hhanca
13. črc 2012

Já vysadila 2 roky před snažením a jsem za to ráda...

maximka33
13. črc 2012

já vysadila a hned jsme se vlastně začali snažit, vyšlo to na 3. pokus (3. měsíc snažení). ale po porodu už žádná antikoncepce, ale stejně se moc nedaří druhé dítě..

marky0503
14. črc 2012

tak já si taky myslela, že jak vysadím antikoncepci, tak to bude nějaký čas trvat než otěhotním. mysleli jsme, že nejdřív tak za půl roku se podaří (hlavně teda já 😎 ) , ale doktor říkal, že pokud to přijde hned, tak se nic neděje - mimču to vůbec neublíží, protože jsem měla anti s nízkou hladinou hormonů, ale že s tím nemáme spoléhat, že hned to půjde. a ejhle, hned měsíc po vysazení jsme našli dvě čárky na testu a začátkem prosince nás bude o jednoho více 😉 takže záleží na jednotlivcích 🙂

fram
14. črc 2012

Můžete se začít snažit hned po vysazení. U syna se nám podařilo hned na 2. pokus, u dcery to byla dlouhá cesta. Jeden z důvodů byl ten, že se mi po vysazení více než půl roku srovnával cyklus, tělo bylo zlenivělý a neovulovala jsem.

eficenka
14. črc 2012

@nauris
snažte se i hned po vysazení, první 3 měsíce je největší šance otěhotnění... dříve sse vysazivalo, protože HAK nebyl nízkohormonální což teď 90% je....

helcenka
14. črc 2012

Já pokaždé vysadila 3 měsíce před začátkem snažení, aby se dalo tělo dohromady a zbavilo zbytečných hormonů a také aby dobře nestartoval cyklus. U mě se to vyplatilo, otěhotněla jsem pak vždy hned první měsíc snažení 😀 .

nauris
autor
15. črc 2012

děkuji Vám za rady 🙂

evly
16. črc 2012

já mám poslední 3 pilulky, tak si odbudu své dny a hurá na to 🙂 sice jsme tak plánovali, že začneme zkoušet až na podzim, ale uvidíme, jak to půjde... když se zadaří dřív, tak se zlobit nebudu

ladygodiva
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
majinka1981
16. črc 2012

Já měla Minervu a otěhotněla jsem po 9ti měsících. Brala jsem jí deset let. Ale nijak jsme na mimču nepracovali. Jako že by to nešlo. To až poslední dva měsíce a to se zadařilo.