Jak dlouho před početím jste vysadily antikoncepci?

xrozarka
14. dub 2013

Ahojte holky, určitě tady ta otázka nejednou padla, přiznám se, že jsem moc diskuzí zatím neprošla a jsem zatím tímto tématem "nepolíbená". Ale jak dlouho před plánováním miminka jste vysadily antikoncepci a začaly své tělo připravovat na tak velký krok. A jak připravovat? Díky za tipy a rady😉

ladenka
19. dub 2013

Snažili jsme se u obou hned od vysazení, první se povedlo po 8 měsících, druhé na první pokus.

luciinka001
23. dub 2013

Já jsem vysadila prášky v listopadu a v únoru jsem už nedostala měsíčky 🙂 takže to bylo celkem rychlý. 🙂 Nějak jsme to neplánovaly,když by to mělo přijít nevadilo by nám to a splnilo se. Takže držím pěstičky.A hlavně sem na to vůbec nemyslela a o to to zjištění bylo krásnější. 🙂 Pořád jsem si myslela že to mám stále rozházené po tom vysazení. A pak najednou dvě čárky. Je to moc krásný pocit 🙂

sylvar
23. dub 2013

3 mesice a v zari 2006 jsem otehotnela,jo,pul roku pred otehotnenim jsem vubec nepila alkohol,asi jen sklenku sampusu 😀

sasina1982
26. dub 2013

já jsem nějak koncem března vysadila a 30.dubna byla poslední menstruace...takže téměř hned jsem otěhotněla 🙂

callwen
26. dub 2013

Já jsem vysadila rok před začátkem snažení, aby se tělo po letech pročistilo. Mezitím jsme si "dávali pozor". Miminko se povedlo druhý cyklus snažení.