Jak dlouho se musím chránit jinak po zapomenutí tabl.?

ammalka
28. dub 2008

Ahojky holky, chci se zeptat, vzala jsem si tabletku až po 17 hodinách, co myslíte, jak dlouho se musíme chránit jinak??? Někde jsem slyšela že jen asi 7 dní a pak už je opět obnovena funkce tabletek???

verci.k
28. dub 2008

Je to napsaný v příbalovým letáku. Záleží, ve kterém týdnu si na tabletu zapomněla. Pokud v prvním týdnu, je to myslím 14 dní.

denousek
28. dub 2008

ja jsem si ji uz parkrat nevzala vubec a nic se nestalo ..ale kazdej muze byt chytlavej jinak...ale rekla bych ze 7 dni to zase nee...ma se brat po 24 hod takze ty sis ji vzala o 17 hod pozdeji??ale rekla bych ze se nic nedeje nemej strach...

malok
28. dub 2008

Záleží na týdnu.... v prvním týdnu je nutno ochranu další týden, v druhém týdnu to nevadí vůbec a ve třetím týdnu se nedoporučuje dělat pauzu, ale má se pokračovat dál.

kristi
28. dub 2008

jejda, tak to ja zapomnela treba 2-3 tabletky a nikdy jsme se nechranili jinak

kajule
28. dub 2008

Ja brala tabletky na hodinu presne, nikdy jsem nevynechala a i presto je Pata tady. 😵

sylvar
28. dub 2008

já kolikrát zapoměla a spoměla si za dva dny a nikdy nic...teď mám náplasti a je to vyřešený

verci.k
28. dub 2008

kajule: Tak to muselo být mega překvapení, co? A neovlivnilo to něco jiného - př. nebrala si nějaké léky, které snižují účinnost (př. antibiotika), nezvracela jsi, neměla průjem atd.?

mirulka
28. dub 2008

Ammalka tak já tě taky uklidním já jsem si taky kolikrát zapomněla vzít 2 - 3 dny, ale to bylo velmi zřídka, pak jsem vždycky zjistila, když už jsem měla mít pauzu, že mi tam přebývají a nikdy nic!! Anti beru již 11 let a za celou dobu nic a MS dostávám přesně na den, takže v klídku!!! Když bereš anti dlouhodobě tak by jsi měla mít snad ochranu i v pauze!! Ale nejhorší je, když zapomeneš v polovině cyklu no!!Ale žádný strachy!!

kajule
28. dub 2008

Kdy ja zvracim, kdy ja mam prujem. 😕 ATB jsem nebrala, jiny leky u kterych jsem si myslela, ze to je jima, ale nedavno jsem zjistila, ze slozeti tech mych je krapatko jiny a nemelo to na to vubec vliv. 🙂 Prekvapeni, ale krasny. 😵

nobody
28. dub 2008

rok nemužeš 😀 😉

mirulka
28. dub 2008

Hm tak to se mojí kámošce stalo taky, ta měla týden průjem a zvracela a taky má malýho kluka! Jo holt někdy se stane, ale já teda zatím žádný problém neměla, ani spoždění nic. 11 let beru tu samou anti!!

petkakrutik
29. dub 2008

ahoj, holky, moje švagrová si nevzala 2 tabletky za sebou a v září čeká přírůstek 😀

petkakrutik
29. dub 2008

vůbec ji nenapadlo, že by mhla být těhu, zrovna náhodou šla na prohlídku k dokymu a on na ni vysypal, že je v 10 TT

pattie
29. dub 2008

taky jsem vynechala jednou 2 dny a bylo to naprosto v pohodě (a kolikrát jsem zapomněla na jednu.... 🙂 a pak když jsem je vysadila úplně, ani jsem nemrkla a přišlo mimi 😀 U

ammalka
autor
29. dub 2008

Jo tak holky díky za odpovědi, takže snad můžeme sexovat??? 😀