Jak jinak se chránit po vysazení hormon. antikoncepce?

holesov
1. zář 2010

Zdravím vás,beru antikoncepci,mám ale jeden problém po porodu nemám vubec chut na sex,vubec mi nechybí,,, četla jsem že to muže být i antikoncepcí tak bych chtěla HA zkusit a vysadit,,, nevím ale jak jinak se chránit,,,manžel nerad kondom,,, 😉 máte s tím někdo zkušenost? máme dvě děti ,třetí ještě plánujem ale tedka ještě ne,,,,prozatím,,,

zvirka
1. zář 2010

Myslím, že to může být antikoncepcí, já loni po vysazení byla najednou jak dračice 😀 No nejlíp to vidím na ten kondom, manžovi dřív taky vadil, ale časem uznal, že to byl jen předsudek, že prakticky žádný rozdíl není. A je to podle mého názoru nejjednodušší a nejjistější 😉

zlatouch
1. zář 2010

Ahoj, ja misto kondomu radsi Pharmatex (krem nebo globule z lekarny), i podle gyndare pomerne spolehlivy.
Jinak u me je HA zabijak libida stoprocentne 😉

wjerushka
1. zář 2010

Možná by ještě pomohlo promluvit si s doktorem a změnit HA. Jinak se mi ten Pharmatex jeví jako dobrá varianta

monula535
2. zář 2010

ahoj, tak tento problém mám aj ja s HA nemám skoro žiadnu chuť na sex, už som skúšala viaceré značky a vôbec to nepomohlo, už pár mesiacov chcem HA vysadiť ale ešte nechcem otehotnieť, teda nie že by som nechcela ale svadbu s mojim drahym máme až budúci rok a všetci tvrdia že je lepšie do svadby počkať tak čakám 😀 ale tie tabletky fakt už brať nechcem a kondomy určite budeme zabúdať kupovať 😀 tak neviem a čo je to ten Pharmatex?