Jak jste na tom byli po dobrání HA? Měli jste problémy?

verap
25. pro 2007

Ahojky, napiste, jak jste na tom byli po dobrani HA a jake problemy s tim meli - a hlavne co s tim delaly 🙂

lisounek
25. pro 2007

ahojky verap, no ja prestala brat HA v kvetnu tohoto roku a hrozne jsem se bala, jak to bude, ale nebylo to tak hrozne. normalne jsem to dostala, ikdyz jsem cyklus mela delsi - zhruba do 34 dne a i mi prislo, ze jsem tu menstruaci mela slabsi a kratsi, ale to ma asi kazdy jinak 😉

maruska39
25. pro 2007

já to neměla vůbec,musela jsem na vyvolávačku,ms přišla po 45 DC,po druhé ms přišla až po 47 Dc a po třetí už nepřišla,tělo začalo opět pracovat 🙂

lisounek
25. pro 2007

no na vyvolavacce jsem byla az minuly mesic, ale do te doby jsem to mela asi 5 mesicu v pohode no a vyvolavacka mi stejne nepomohla, tak jsem to mela skoro az po dvou mesicich, no hruza a ted zase nic, ale ted je testik pozitivni, tak uvidime 😉

vejinka
25. pro 2007

no ja mma problem este aj teraz po roku...niekedy pride skoro niekedy az do 40 dni..ale verim ze sa to v blizkej dobe ustali

musilka
25. pro 2007

já měla tytéž problémy ale teď jsem začala brát 17- 27 DC proveru snad se to zlepší. Mělo by 😉

lisounek
25. pro 2007

hmm proveru jsem brala, kdyz mi bylo 18 let a vubec to k nicemu nebylo 😒

musilka
25. pro 2007

lisounek uvidíme no taky neočekávám zázraky ale jen to mudr zkouší než nasadí clomhexal

bihan
25. pro 2007

Ja som na tom bola úplne super - 28 dňový cyklus hneď po vysadení a hneď, keď sme chceli, som otehotnela 😉 Predtým, než som začala brať HAK som tiež mala proveru (nepravidelný cyklus) a bola mi úplne naprd. No a HAK som brala asi 7 rokov s jednou krátkou pauzou.

verap
autor
25. pro 2007

Ahoj holky, ja dobrala pred 2 mesici po 11 letech, prvni MS po 37 dnech a ted mela prijit druha, ale jeste nic, uz je to 39 dni.

Zacla jsem merit BT a ovulku mi to ukazalo pred 5 dny, tak jsem z toho vedle....

Marusko, jak dlouho si ji brala ty? Koukam, ze jsi tehule 😉

maruska39
25. pro 2007

verap - brala jsem ji 7 let,ale měla jsem pauzu po 4 letech (půl roku),ale to mi chodilo úplně normálně,až te%d po vysazení to začalo blbnout,jj teď už jsem těhule a pomohl mi k tomu Femigard,všem moc doporučuji,je to bylinný koncentrát,který reguluje a upravuje fuknci ženských pohlavích orgánů,je tu o tom diskuze : zkušenosti s Femigardem 🙂

eva4444
25. pro 2007

prvy menzes presne 4 tyzdne 😕 dalsi az o rok 😵 😀 😀

verap
autor
25. pro 2007

Ja jsem v Anglii, tady to nesezenu, ta se do objednat pres internet?

Tady u nas jsem nasla v obchode Agnus Cactus, coz jsou bylinky na upraveni hormonalni rovnovahy, zatim to ale nefunguje.

Ja nechci mit tak dlouhe cykly ☹

lisounek
25. pro 2007

No ja mela az 34 dni 😖

maruska39
25. pro 2007

jj jde to obědnat přes net,já to tak objednala,přečti si tu diskuzi tam jsou ty odkazy na stránky kde to objednáš,pomohlo mi to okamžitě 😵 😵 Teď se loučím,jdu se natáhnout,tak papa a držím palečky 😵 😵

lisounek
25. pro 2007

ted uz je to 38, ale taky mam pozit. tehu testy, tak to uz asi bude necim jinym 😉

verap
autor
25. pro 2007

vejinka - jak dlouho jsi brala HA?

eva4444 - takhle bysme to chtely taky 😀

geegee
25. pro 2007

ja som po vysadeni HAk uz nikdy nesdostala menzes bez liekov, hoci predtym som mala vzorny cyklus. Strasili ma, ze mozno neotehotniem a ak, tak s velkymi problemami. Nastastie to slo lahsie ako ktokolvek cakal 🙂

verap
autor
25. pro 2007

geegee - jak si pak vedela, kdy mas ovulku?

lenkab.
25. pro 2007

ahoj holky tak já se přidám pokud mohu já brala HAtéměř10let, pak jsem vysadila a chodilo to ruzně každý měsíc jinak,nesrovnalo se to ani po porodu,tak jsem nasadila na asi 21 znovu antikoncepci ale to už byl problém i při braní HA špinila jsem v polovině cyklu a to i třebas7dní ,no hruza ted jsem 8 měsícu bez HA,mrcha chodí na návštěvu tak za40-44dní a ještě mi zjistili PCO takže to mám složitější otěhotnět.

geegee
25. pro 2007

verap...nevedela som. NIkdy ma to netrapilo, tak som to neriesila. Otehotnela som aj bez toho 😉

bubli07
26. pro 2007

Ahoj, já brala HA asi 12 let. Pak když jsem ji vysadila, tak to bylo vpoho asi 29 dní, ale špinila jsem uprostřed. Dr. mi nasadila proveru a nic. Tak mi vrátila HA, ale když jsme se rozhodli, že už půjdem do mimi, tak po vysazení HA ten stejný problém. Vykašlala jsem se na léky a začala pít kontryhel a po jednom cyklu to bylo v pohodě 🙂 . A do půl roku jsme čekali mimi 😉 .

kousinka
26. pro 2007

kontryhel ? asi poletim do lékárny 😠 já brala třináct let bez přestávky, teď 1 prosince jsem jí už nebrala ☹ mrcha se zatím nedostavila, těhu nejsem 😖 kolem 18DC jsem špinila večer, pak nic 😠 ach jo 🙄

apfele
26. pro 2007

Já brala HA 7 let. Vysadila jsem na konci října. Mrcha přišla po 33 dnech. Nyní by měla přijít po druhé od vysazení, ale doufám, že nepřijde,protože jsme se s manželem hoooodně snažílkovali 😉 jinak piju kontryhel od začátku co jsem vysadila a beru femigard. Tak doufám, že to bude mít výsledky.

lenkab.
26. pro 2007

apfele, tak držím pěstičky aby ta mrcha nedorazila 😉

fabiana
26. pro 2007

Baby, mňa by zaujímal aj názov antikoncepcie a či ste mali problémy s cyklom po jej vysadení... Dá sa? 😉

verap
autor
26. pro 2007

Fabi - ja jsem brala Diannette a pak Marvelon

lisounek
26. pro 2007

jj kontryhel potvrzuji, akorat kdyz jsem to pila dlouho, tak jsem to pak mela hrozne silny, ale je fakt ze jsem tohle praktikovala asi pred 10 lety 😅. Ted jsem pul roku po HA a mozna pristi rok uz z toho bude mimisek - tak se drzte 😉

fabiana
27. pro 2007

Halooooo....
Ja som brala 2,5 roka Diane35, bola som s ním spokojná, pleť som mala krásnu čistú ako bábätko, ani som nepriberala, brala som 3 mesiace aj Triquilar(alebo Triregol, už neviem presne a z neho som špinila.). Po vysadení mi ms neprišla 1 rok, potom som išla k doktorovi, chcela som, aby mi cyklus nabehol sám od seba. Ale nie... zistil mi PCO, možno som to mala už aj predtým, lebo v puberte bola menštruácia veľmi nepravidelná, bolestivá, preto som si vlastne dala napísať HA, aby sa mi to zlepšilo. Nasledovala dlhá liečba cyklu, hormóny, vyvolávačky, vyšetrenia a po odstránení prvotnej príčiny sme nabehli na stimuláciu Clostilom, takže aj ovulka nabehla.

lenkab.
27. pro 2007

ahoj fabi,tak umě je to stejné jako u tebe jen ta mensruace vždy dorazila ale třebas 40-44 dní čekání ☹ Já brala asi9let triquilar pak vysadila 2x otěhotněla a pak po porodu znovu na 2roky nasadila HA nejdřív Triquilar po tom jsem špinila a tak pak Yadine a po tom jsem taky špinila. Jinak PCO mám taky ale to ty víš.

fabiana
27. pro 2007

No vidíš, tebe aspoň chodila ms, mne po vysadení nič... ☹ Moje vaječníky zaspali tuhým spánkom, nič ich už nevedelo zobudiť, len dlhé mesiace liečby. Ja som po pôrode brala ešte Cerazette, ale už som rozhodnutá, že po tomto druhom ho brať nebudem... lebo jednak som z neho tiež špinila a po druhé, nevedela som schudnúť kilá nabraté počas tehu... 😖