Jak rychle po vyjmutí tělíska se dá otěhotnět?

kooblich
29. čer 2014

Tělísko sem si dala kvůli tomu,že bych na prášky zapomínala a taky,že sem druhé nechtěla (měla sem dost toho jednoho 😀). No ,ale teď je jiná situace a chtěli by sme sourozence pro našeho Picina . Tak by mě zajímalo jak rychle se dá po vyjmutí otěhotnět.Je to jako u klasické antikoncepce ,nebo je to delší čekání?Děkuji za odpovědi!!!

vercaafilip
29. čer 2014

a tys měla hormonální? 🙂 záleží asi po jakym... já měla nehormonální a jsem těhotná, 3 měsíc po vyndání 🙂

kaca08
29. čer 2014

Měla jsem nehormonální a otěhotněla jsem 2 měsíc po vyndání

kamhajek
30. čer 2014

Já měla mirenu, cca 3 týdny po vyndání jsem měla první menses ( velmi slabý) a další měsíc už jsem byla těhotná. Dle mé doktorky, se po tělísku do jiného stavu přijde rychleji než po práškách.

lenynka
Autor odpověď smazal
Zobraz
sona_sv
30. čer 2014

Doktor mi řekl, že právě asi měsíc nebo dva po vyndání je nejvyšší možnost otěhotnět, protože se podráždí hormony...já otěhotněla asi deset dní po vyndání 🙂

irenka1980
18. srp 2014

Tak to jste mi udělaly radost! Zítra chci jít k doktorce a nechat si tělísko vyndat, mám ho sice jenom 8 měsíců, ale právě jsme se rozhodli s manželem, že do toho půjdem znovu, tak doufám, že půjde vytáhnou a že otěhotníme velmi brzy!

vekisek
1. únor 2015

Ja mam vytahlou mirenu uz 8 měsíců a pořád nic ☹

mummy200
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lucinka58
16. bře 2015

Otázka je jaké tělísko. Já měla nehormonální tělísko a po jeho vyndání se dá otěhotnět ihned. My tedy ještě skoro 3 roky praktikovali úspěšně přerušovanou soulož, ale jak jsme se do toho pustili naplno, tak jsem otěhotněla prakticky ihned - do 4 měsíců 🙂

miralobe
3. kvě 2015

Moje doktorka říká, že i po hormonálním tělísku se dá otěhotnět prakticky hned 🙂 Několik takových případů v ordinaci už měla, pravděpodobnost je rozhodně vyšší než po práškách...hodně štěstí!

domuskalarisa
31. led 2017

Tak ja vyndanou pul roku a nic se nedeje...👎

saritam
10. únor 2017

Jak dlouho po vyndani teliska se da otehotnet?zkousela jsem 2 testy ale u papiroveho mi vyšla jedna carka a u normalniho do proudu moči mi vyšli dve jedna silná a duch☹

pitrrska
13. únor 2017

Já dva měsíce bez teliska a též zatím nic😔