Jaká si myslíte, že je nejlepší antikoncepce?

lu777
12. dub 2008

zajímalo by mě co považujete za nejlepší antikoncepci ?

hledám, hledám a každá má nějaké vedlejší účinky a nebo je nespolehlivá..

co by dostalo váš hlas?

teda kromě Aspirinu, který se drží mezi koleny 😉 😀

kristi
11. únor 2009

ano, dodrzela, hotl se vesla do toho procenta, kterymu se to stane. Predtim to se stejnym chlapem pouzivala cca 3/4 roku, takze omyl se nestal

aponchie
11. únor 2009

ja uz neberu absolutne nic ted ne to je jasne,ale i predtim uz sem nemohla zadne tablety mozna posledni jeanine celkem to slo,ale taky sem se trepala po nich a bylo mi divne paradoxne sou jedny z tech lepsich..me proste hormony nesedi takze uvazuju po porodu nas teliskem jen z toho mam paranoidni stavy jak se to tam zasouva kam presne a jak to drzi a tak 😀

janestastnica
11. únor 2009

a to vás baví si pchať hormony do tela ? prečo nepoužívate skôr nehormonálnu antiku ? čo vám v tom bráni, alebo prečo ??

etnicka
11. únor 2009

jane - ja si do tela ziadne hormony nepcham 😀

mobina
11. únor 2009

Tak já taky naprosto tápu, co používat 😒 Tělísko má kamarádka a od zavedení jen MS, špiní a bolí jí břicho 😖 Prášky celkem v poho, ale hormony obecně mi snižují libido na nulu 🙄 Teď jsme najeli na Pharmatex, ale prostě mi vadí, že na to nemůžeme hupsnout hned, ale v nejlepším ještě zavádět krém 😒 Na jakém principu fungují ty nehormonální tělíska?

zdenallicka
11. únor 2009

acylpyrin... mezi kolena... 😀

bambusko
11. únor 2009

neondit 😀

tamuska2007
11. únor 2009

bambusko: tak to fakt je najzaručenejšia 😉 😀 😀 😀

kristi
11. únor 2009

bych rada to telisko, ale slysela jsem, ze to i boli, ze clovek tak nejak nemuze mit tampony, coz je nemyslitelny pro me a tak holt se budu cpat hormonama, no

tvarohacek
11. únor 2009

já už se k hormonální antikoncepci nevrátila, zatím máme kondomy a chci zkusit pharmatex.

nobody
11. únor 2009

masturbace?
😀

bihan
12. únor 2009

jasné, chrbtom k sebe a každý zvlšť 😀

pre nás je naj prezervatív.. hormóny sú sr...ky, pharmatex je tak isto chemický bordel, teliesko neprichádza do úvahy a navyše mu veľmi nedôverujem jeho spoľahlivosti.

martinka79
12. únor 2009

já mám už po druhé tělísko Mirenu. Nemohu si ho vynachválit a MM také. 🙂

sisstin
12. únor 2009

mně plně vyhovuje HAK jeanine, krásná plet, naprosto přesný cyklus( na hodinu přesný), příšerné MS bolesti jsou fuč, nepřibírám..a ten antikoncepční účinek je jen bonus na víc 😝 brala bych je, i kdybych žádnej sex neměla 😎

blovitc120
12. únor 2009

Abstinencia 😀

menonepoviem
12. únor 2009

holky ktoré berete HAK
ja vás uplne chapem, vsak ja som takisto videla na sebe len pozitiva a ani polrocne testy, ktore som stale absolvovala na pecen nic neukazovali! HAK mi upravila cyklus, mala som pravidelny ako hodinky, bezbolestne a kratke kramy, proste vsetko doslova idealne- ako aj vy pisete... ale NIKDY som ani len netusila co sa deje v mojom tele, teraz som sla na jedno specificke vysetrenie a tam sa ukazalo, aj napriek tomu, ze som na sebe nic, ale ABSOLUTNE NIC nebadala, vo vnutri to bolo inak -srdce, oblicky, plodnost.... casom i samé zistíte (vravi sa, kto nezazije na vlastnej kozi neuveri)
a len tak mimochodom brala som nizkohorm.atk. co vraj nemalo zatazit organizmus - davala som za nu vyse 1300/3mes. teraz mi je tych prachov luto, no najviac to, ze ssom prisla o to najvzacnejsie - moje zdravie...

Naozaj prehodnodte HAK ved teraz existujú lepšie formy antikoncepcie.
Lekar mi na jednej stranke povedal to, ze on je ZA pharmatex, ze u neho sa za ten cas co je v predaji nestalo, ze by zlyhal... pisal mi statistiku: 3 z 200 parov za rok uzivania pharmatexu.

ak sa stále držíte HAK tak si dajte spraviť aspon testy, aspon niečo spravte pre vaše zdravie .. 🤐 😉 🙂 🙂

skuli
12. únor 2009

Sterilizace 😉

sendi
12. únor 2009

ja mam teliesko,ani neviem ako sa vola...nemam s tym problemy,akurat menstruacia sa mi predlzila,co sa manzelovy nepaci 😝 premna lepsie ako tabletky,predtym som si ich stale zabudla dat,a teraz ani o tom neviem.ale aj tak si s manzelom davame pozor,,preistotu

bodka13
12. únor 2009

deti 😀 😀 😀... aspoň tie čo praktizujú nočnú turistiku do postele k rodičom

mywiel
12. únor 2009

Její spolehlivost je vyšší než 99,5%. 😉

http://www.metrimpex.cz/cz/products/Nitrodelozn...

sisstin
12. únor 2009

meno: tak nevim, jestli je horší brát HAK nebo každou MS 7dní v kuse jíst denně plato ibuprofenů 😉

menonepoviem
12. únor 2009

sisstin - existuje mnoho prírodných a osvedčených liekov ktoré zmiernujú bolesti pri krámoch .. brať HAK a ničiť si tým zdravie a život to podla mna nieje to čo vy ženy chcete .. keby ste chceli tak by ste aj tie krámy pretrpeli, alebo vyskúšať iné spôsoby ako zmierniť bolesti a nie pchať sa tabletkami ..

bora8
12. únor 2009

antikoncepčná tabletka medzi kolená 😀 je taká maličká že sa fakt musíš sústrediť na to aby si ju udržala .... 😀

nie fakt baby - mne sa najviac oplatila HAK a to som ju pred 1. otehotnením brala 10 rokov a potom pred druhým 3,5 roka

trixi
12. únor 2009

ahojte, mne najviac vyhovoval Implanon, ziadne tabletky a 3 roky bez starosti. A po porode cerazette. Pred implanonom ziadna HAK, ale pocitanie dni, prerusovane milovanie a kondom. Teraz uz ziadna HAK.

ladykamikaze
12. únor 2009

mirena.je sice za 6800kč.ale je to spolehlivé a vyjde vás to levněji než antikocepce.je na pět let pak se mění.

johanda
12. únor 2009

meno - já preferuju přírodní léčbu, ale moje krámy byly tak hnusně bolavé (asi tak 10x horši než porod), že jsem do sebe chemii rvala, abych neřvala bolestí - přírodní léky nezabíraly. Jinak po porodu mám ms zatím o.k., ale raději si nedělám iluze, jelikož to bylo zatím jen 2x. Poraď nějakou alternativu, vyzkouším, pokud ji neznám 🙂

HAK neberu, nedělalo mi to dobře, takže prezervativ. O Mireně jsem slyšela, že prý z ní trčí do pochvy nějaké vlákna a někteřé chlapy to při milování píchá 🙂).

cuchre
12. únor 2009

ja ako trixi, implanon, nemozem sa stazovat, mne vyhovuje, aj ked som citala same negativne info, dokina, co mi to zaviedla tvrdila, ze za 5 rokov vytiahla iba 3 kusy von pre zle reakcie....

mywiel
12. únor 2009

Ja mam vnutromaternicové teliesko a ziadne vlakna necitim ani neviem ze ho mam a manzel tiez nic neciti a to je normalne stavany... 😀 normalne aj pouzivam tampony a nic mi nevadi fakt neviem ze nieco v tele mam a vybrala som si ten bez hormonov je v nom medena spirala v strede, som velmi spokojna. Ked budem chciet druhé babo tak jednoducho si to dam vybrat a telo je okamzite funkcné. 😵

zuzanockamt
12. únor 2009

ja som spokojna s kondomom, ziadne hormony uz do seba nechcem pchat, mala som HAK cca 4 roky, nejake väcsie problemy som sice nemala, iba posledny rok bolesti noh a ruk ... ale uz by som to nebrala

sisstin
12. únor 2009

meno:je vidět,že nevíš,jaké ty bolesti jsou...já zvracela,omdlivala,nebyla schopna vstát z postele,krev že mě crcela proudem,takže já jsem za hak vděčná jak blecha...a nevěřím tomu,že pokud je vybraná vhodně,že zabíjí...škodlivin je spousta...