Jaká si myslíte, že je nejlepší antikoncepce?

lu777
12. dub 2008

zajímalo by mě co považujete za nejlepší antikoncepci ?

hledám, hledám a každá má nějaké vedlejší účinky a nebo je nespolehlivá..

co by dostalo váš hlas?

teda kromě Aspirinu, který se drží mezi koleny 😉 😀

veronicka89
2. únor 2015

Jako , budu tohle tema nastesti muset resit az za nejaky cas Mozna ze jeste dyl, treba budem chtit hned i druhatko - to se uvidi. 🙂 ale premyslim o nehormonalni antikoncepci.

ptz ty hormonalni je jedno svinstvi vedle druheho .

A opravdu neverim takovym tem kecum nekterych lekaru apod.

Premmyslim o specialnim pritroji ktery meri plodne dny + treba spermicidni gel .

Mozna ze pak nekdy az po 45 kdy jsou hormony stejne rozhazene pujdu do neceho hormonalniho ale driv urcite ne.

aknivi
1. bře 2015

Podle mě je to individuální,každé sedne něco jiného.já beru daylette a jsem nad míru spokojená 🙂

witonka
6. bře 2015

@aknivi
Souhlasím, je to individuální, také beru Daylette už třetím rokem po druhém porodu a neměnila bych 🙂

luci264
9. bře 2015

Ahojik, já jsem jich vyzkoušela už víc druhů a nejvíce mi sedí HA YAZ. Je sice trošku dražší, ale je nízkohormonální. Nikdy jsem s ní žádné problémy neměla. Na dva roky jsem ji sice vyměnila za levnější variantu (údajně prý stejnou, jen jina firma), ale stejně jsem se k ní opět vrátila, protože pro mě je prostě nejlepší. Používala jsem ji několik let, ale bohužel teď musím ze zdravotních důvodů přerušit, tak pokud by jste některá chtěly holky, mám 2x tříměsíční balení (tzn. na půlroku). Původně stála 926,-Kč ( tedy 1852,-Kč) a já ji nabízím za 880,-Kč (tedy 1760,-Kč). Pokud by jste měla některá zájem, ozvěte se co nejdříve. Docela to spěchá...děkuji 🙂

victress
9. bře 2015

@silvietotik ty nervy můžeš mít stejně, ani HA není 100% ochrana před otěhotněním...

marsele
12. bře 2015

Ahoj,tak nejlepší antikoncepce je z těch levněších syn aya nebo tak nějak a z těch daražších je maitalon.Nemá ani jednu špatnou recenzi a obsahuje velmi dobré složení,je uplně stejný jak janine,která je velmi drahá.Beru antikoncepci už velmi dlouho,asi let,chtěla jsem vysadit a pročistit organismus a spustilo se obrovské peklo.Stálá menstruace a krvácení při sexu,zhoršení pleti,čekala jsem že se to ustálí ale bylo tohorší.Musela jsem znovu nasadit antikoncepci a mám ted ten maitalon.Okamžitě nastala změna,ale při stresu a nebo když vezmu prášek později,tak špiním.Jsou prý ženy které to tak mají.Má někdo podobné zkušenosti?

betka28
19. črc 2015

Ahojte, ja mám prístroj cyclotest a som veľmi spokojná. Údaje sú presné, už dosť dlho používam a môžem iba odporúčať! Jej používanie je veľmi jednoduché, len každé ráno treba merať bazálnu teplotu tela a hneď mám info o tom, že sa práve v ktorej fáze nachádzam....🙂

kikimaruska
19. črc 2015

@victress souhlas...konkrétně Mirelle...znám 3 případy těhotenství přes ní včetně mého prvního syna... 😅 😒

lucie_hrbkova
19. črc 2015

Jsem spokojená s Lunafem 🙂 Beru už 5let a perfektně chrání 🙂

domajsek
2. srp 2015

Ahojky, nejak jsem tady narazila na tohle tema a mela bych taky jednu otazku. S manzelem se chystame na dovolenou a ja patrim mezi ty, ktere, kdyz zmeni prostredi, okamzite zacnu krvacet. Jelikoz se jedna o libanky, fakt by mi bodlo, abych sebou nemusela brat tampony. 🙂 Zadnou antikoncepci neberu a prasky na oddaleni bych si uz v zivote nevzala. Proto bych se chtela zeptat, jestli existuje nejaka hooodne setrna antikoncepce, ktera by mi pomohla. Mam hruzu z pribirani na vaze, z depresi, nevolnosti a vseho. 🙂 Nemate nekdo zkusenost? Jednalo by se opravdu jen na dobu nezbytne nutnou. Dekuji..

magdalenax
2. srp 2015

Ve škole nám říkali, že buď Aspirin a nebo sklenice vody. Prý aspirin mezi kolena, nebo sklenice vody - místo toho 😀

gepe
2. srp 2015

@domajsek kondom.

kristyn.g
2. srp 2015

nejlepší je caya 🙂

yorii
8. pro 2016

@markytkaaa Já bych k tomuhle ženské nenabádala. Vedla jsem to stejně a skončila jsem ve 20 letech na miniinterupci...

borouska
9. pro 2016

Z hlediska vedlejších účinků je nejlepší antikoncepce kondom. Začali jsme ho s manželem používat, protože hormonální antikocepce mi nedělá dobře. A to jsem jich zkusila hned několik, ale vždy byl problém.

kyspanek
22. čer 2021

Holky, kdo by potřeboval, mám Ayreen 2mg krom 9 tablet kompletní krabičku teď novou, napište zprávu, kdo má zájem