Jaké máte zkušenosti s antikoncepcí Logest?

lu777
17. zář 2008

ahojky

zacala jsem ted brat antikoncepci Logest (nizkodavkove tabletky pro toho kdo ji nezna)

chtela jsem se zeptat kdo ji berete jake mate zkusenosti a jestli jste u ni zustali

ptam se, protoze me zarazilo, ze i pri tak nizkych davkach mam nafoukle bricho, ktere me poboliva, boli me v zadech apod. Chut na sex taky trochu nizsi..

vim, ze je to indi vindi, ale kdo jste tohle mel, jak dlouho to trvalo, nez se to srovnalo?

diky 🙂

bebe_84
13. říj 2012

Ahojky, beru Logest asi 3. rokem ( v pořadí od mých HAzačátků asi 4. HA) a musím říct, že mi sedl asi úplně nejlíp, nejkratší krvácení, nejmenší bolesti. Takže za mě velká spokojenost. 🙂

jancetko
24. říj 2012

ahojte, ja som mala predpisany logest, ako prvu antikonc. a nikdy viac logest, po dvoch tabletkach ma velmi bolela hlava, bolo mi strasne zle, vsetko sa so mnou tocilo a nevladala som vstat z postele, tak som bola mimo 🙂)) citila som sa ako zombik🙂))) teraz mam yadine tak uvidime🙂

verunnecka
25. říj 2012

já sem jedna z těch co antikoncepci v tabletách nesnese,moje tělo to prostě nechce,navíc mám z ní vedlejší účinky.takže já můžu jedině injekce.

andysek111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bebe_84
26. říj 2012

Je vidět, že asi nejde jednoznačně říct, zda Logest ano nebo Logest ne - každá jsme jiná, každá snášíme tu samou věc jinak. 🙂
@jancetko: takhle mi bylo zle po Jeanine, vydržela jsem čtvrt roku a letěla do koše. 😀

summer18
28. říj 2012

já jsem s Logestem začínala... a byla jsem moc spokojená. Pak mi paní doktorka doporučila LyndyNette (myslím, že se to tak píše) , je to prej úplně to samě jen o pár korun levnější. 😉 a jsem taky spokojená 🙂

rena1410
28. říj 2012

Ja zacinala s Minisistonem a nesedel mi. Logest naprosta spokojenost.

jaja28
28. říj 2012

ahoj logest som brala 10 rokov sem tam nejaka prestavka, bola som velmi spokojna, vzdy ked som si ich nasadila sa mi podarilo schudnut, co bolo vzdy super 😀 inac mi velmi dobre sedeli, ziadne prejavujuce sa neziaduce ucinky opat chcem nabehnut na antikoncepciu a urcite to bude logest 😉

mochenkaa
28. říj 2012

Já měla Logest hned na začátku. 4 roky pohoda a pak mi to přestalo dělat dobře. Bylo mi po ní hrozně zle, citlivé prsa, velmi bolestivá ms... Ale do té doby byla úžasná

sonek
5. lis 2012

Ahojte baby, mam 2 neotvorene balenia Logest. Pokial mate zaujem, napiste mi spravu. 🙂

bebe_84
5. led 2013

Ahoj holky, mám na prodej 2 nenačnutá platíčka Logestu (expirace až v r. 2015). Kdybyste měly zájem,napište zprávu. 😉

lamada181
8. led 2013

ahojte baby dr mi napisala logest ale mala som operku a nesmiem ich brat a zostala mi jedna cela tablicka logestu expiraca 2015 ak mate zaujem napiste mi spravu dakujem 😀

ktulina
14. kvě 2013

@lu777
No já mám u Logestu taky někdy bolesti a beru ho cca 2roky.Co začínám pozorovat je sušší sliznice,což mě docela děsí..je mi 40let.Jinak u něja taky docela dost krvácím,ale to jsem chtěla,mám větší pocit číštění..můj osobní pocit..🙂,protože u YAZ jsem jen špinila a nebylo to pro mě na psychiku moc dobré..pořád pocit jak bych byla ucpaná.Takže tak..jinak s ním nemám problém..ani s váhou ani se špatnou pletí.

lu777
autor
15. kvě 2013

@ktulina já to nakonec nebrala, bylo mi pořád zle a špinila jsem.... takže neberu HA vůbec a mám klid...

zuzamik
23. kvě 2013

Ahojky, já jsem Logest dostala jako první antikoncepci (do teď jedinou) a brala jsem ji 4 roky... Dá se říct, že jsem s ní po tu dobu byla spokojená- plnila svůj úkol a nepozorovala jsem na sobě vedlejší účinky- dokonce jsem při ní měla menstruační bolesti menší a "krvácení" trvalo kratší dobu.
Je to rok, co jsem to vysadila- chtěla, jsem, aby si organismus "najel" zpět na svůj režim, než se začneme pokoušet o mimi a můžu zodpovědně říct, že tak rozhozený cyklus, jako v posledním roce, jsem nikdy v životě neměla! Neříkám, že je to vina zrovna Logestu (nedělám si iluze, že by mi to udělala i jiná antikoncepce), ale zařekla jsem se, že už v životě žádné prášky brát nebudu...

modrofuzik11
23. kvě 2013

tak celkovo mi antikoncepcia nerobila dobre. citiala som sa uplne inak, neviem to ani popisat, ale citila som, ze to nie som ja. vystriedala som asi 4 znacky a potom som to vzdala. som bez a citim sa dobre🙂

zuzanajamriskova
28. čer 2013

ahojte ja som začala logest brať asi pred dvomi týždňami...no začala som byť vkuse strašne smädná myslíte že by to mohlo byť z nich? trošku sa bojím kedže máme v rodine aj cukrovku a môže to byť príznak ja toho....dakujem za vaše rady 🙂

nemaratabuta
18. srp 2013

Prosím vás kočky..mám dotaz. Pracujem v zahraničí a zabudla som Logest doma, tak som už štvrtý deň neužila. Príde mi ale poštou..Nevadí, ak som teda vynechala 4 - 5 dní a môžem pokračovať dalej, s tým, že tie štyri pilulky vyhodím? Aby sa zachoval cyklus? alebo to mám teraz už nechať tak, pokiaľ nepríde menzes a začať ho užívať presne tak, ako to mám naplánované v kalendári? Problém je v tom, že som začala krvácať.. Ďakujem za odpovede..

kubian
3. zář 2013

Prodělala jsem silnou mononukleozu a jedině tuto antikoncepci jsem snesla. Používala jsem ji za svobodna a vyhovovala. Teď se už k hormonální antiko vracet nebudu. Ale ze zkušenosti mohu Logest doporučit 🙂

zuzanajamriskova
2. pro 2013

ahojte ak by ste niektorá chcela tak mám zvyšný jeden blister HA Logest.....mne nevyhovovala tak som musela prejsť na inú značku...píšte mi do Ip...dakujem

katkcha
16. říj 2014

Ahoj, i ja pridam prispevek. Logest jsem brala nekdy ve dvaceti, ted jsem se k nemu vratila ve 34 a vysazuji ho. S vahou ne a ne jit dolu, i kdyz pro to hodne delam. Plet je katastrofa, horsi nez v puberte a naladovost neskutecna, rozbrecim se i u pohadky. S chuti na sex to taky neni valne. A to jsem pominula jeste obcasne navaly, kdy se mi udelalo zle. Pamatuji si, ze mi tohle delal Logest i v tech dvaceti. Jedine plus pro me u kazde antikoncepce je kratka a snesitelna menstruace. ALe holky, kazda jsme jina, kazda reagujeme jinak na kazde prasky, nebrala bych to jako zavadejici nazor, jen jsem se chtela podelit. Jen nechapu nazory typu, uz jsem si moje telo potrebovalo odpocinout nebo neni dobre brat antikoncepci napr. 5 let v kuse. A proc ne? Cetla jsem spoustu studii,take konzultovala s lekari a prasky jsou vyvijeny tak, aby se daly dlouhodobe uzivat a nicemu to nevadi..

jajinkaboh
1. lis 2014

Ahoj, Logest jsem brala skoro 5let,byla jsem s ním celou dobu spokojená ale poslední 4měsíce my přestali dělat dobře (jestli to je tím že sem je brala v kuse tak dlouho ) měla jsem hrozné změny nálad, únava, bylo mi nepříjemné když na mě manžel sáhnul,nechuť na sex,největší chuť na sex jen při MS. 😨 Teď Logest neberu už 14dní a jsem hrozně spokojená 🙂 😉

aarriel
1. lis 2014

Ahojky. Já Logest brala cca 10 let s malými přestávkami, byla to první a jediná antikoncepce, kterou jsem měla a za mě naprostá spokojenost. Žádný problémy jsem neměla, ani s váhou ani s MS a měla jsem krásnou pleť 🙂 Vysadila jsem kvůli tomu, že jsme chtěli mimi, jinak bych brala dál 🙂 Teď po porodu ji nejspíš začnu brát zase, pokud mi na gyndě nedoporučí něco jiného...

jajinkaboh
14. lis 2014

Ahoj holky,nemá některá z vás 2platíčka logest ?? Díky 😉

evelinkaaa12
19. lis 2014

Poslední tři měsíce beru Logest a zdá se mi, že je to jiný výrobce, protože názvy dní jsou v jiném jazyce. Zezadu je sice nalepený štítek se dny česky, ale nedá se urovnat přesně podle velikosti plata a k jednotlivým tabletám a já má kolikrát problém si zapamatovat, jestli jsem si prášek vzala či ne. Navíc se cítím v průběhu užívání unavená, každou chvíli mě bolí záda a byly mi naměřeny špatné hodnoty jaterních testů.

kocicovaa
30. pro 2014

Ahoj, s Logestem mám dobrou zkušenost, nicméně ji teď už vysazuji a mám k dispozici ještě 2 krabičky (expirace do 3/2017), tak kdyby měl někdo zájem, ráda prodám za dobrou cenu. Omlouvám se, pokud to do této diskuze nepatří, ale nechce se mi to jen tak nechat propadnout. Díky

blaka123
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
chiccuska
4. led 2015

Dobrý den ženy, mám přes padesátku a Logest užívám 15 let, vždy bez problémů, ale od 47 ho užívám především kvůli oddálení menopauzy. První potíže jako návaly a špatná nálada ustaly, ale už více jak rok mě bolí nohy a jsem totálně bez energie, strašná únava. Chci se zeptat vás starších, zda máte stejné potíže. Můj lékař mi doporučuje Logest nevynechávat, ale mě se to nějak nezdá. Prosím o zkušenosti nebo o radu, děkuji předem. Lenka

jajinkaboh
28. led 2015

@kocicovaa Ahoj,měla bys na prodej ještě Logest?? Jarka 😵

mackafilipko
1. bře 2015

Ahojte mam na predaj 4 platy logest uz nemozem brat expiracia je jeden platok 5/15 a tri platky 8/15 vsetky styri predam za 26 e