Jaké máte zkušenosti s antikoncepcí Logest?

lu777
17. zář 2008

ahojky

zacala jsem ted brat antikoncepci Logest (nizkodavkove tabletky pro toho kdo ji nezna)

chtela jsem se zeptat kdo ji berete jake mate zkusenosti a jestli jste u ni zustali

ptam se, protoze me zarazilo, ze i pri tak nizkych davkach mam nafoukle bricho, ktere me poboliva, boli me v zadech apod. Chut na sex taky trochu nizsi..

vim, ze je to indi vindi, ale kdo jste tohle mel, jak dlouho to trvalo, nez se to srovnalo?

diky 🙂

fender
17. zář 2008

cauky.... ja brala logest dlouho a byla to jedina HA, ktera mi vyhovovala. mela jsem mononukleozu, takze jsem nemohla nic s vyssi davkou hormonu. pak jsem presla na lindynette,coz je totez co logest (ma to uplne stejne slozeni, jen jiny vyrobce).
problemy jsem nemela vubec zadne, takze jak pises - indi vindi 😎

mikula
17. zář 2008

Já jsem brala logest,cca 4,5 roku a byla jsem s ním moc spokojená 😉 žádné problémy jsem neměla,jen občas jak píšeš trochu nafouklé břicho...ale to bylo spíš vyjímkou!

bejbypd
17. zář 2008

ja mam dobru skusenost napriek logest mam moju malinku misku 😀

kukona1
17. zář 2008

ja som tiež užívala logest skoro rok...a v pohode...ale zo začiatku som mala problémy,aj mesiac som mala také hnedkavé špinenie..ale sa to upravilo,ale možno si telo na to potrebuje zvyknút..sú to predsa hormony 😀

ivka2812
17. zář 2008

ja som brala logest 3,5 roka a bola to super antikoncepcia

llucinka
17. zář 2008

Také jsem brala logest, více jak dva roky a byla to opravdu ta nejlepší antikoncepce, jakou jsem měla. Po všech jiných mi okamžitě letěla váha nahoru, ale tady se nic nedělo a bylo vše ok. 😉

sirinka
17. zář 2008

ja som brala logest niekolko rokov s jednou prestavkou a pohoda, ziadne neprijemnosti, akurat som mala nizsiu chut na sex.

zuzanocka
17. zář 2008

ja som brala logest veeeelmi dlho... niekolko rokov vkuse, bola som moc spokojna, az na konci pred vysadenim - asi 3-4 posledne mesiace ma bolievali prsia 😝

gucz
17. zář 2008

ja som brala logest 7 rokov v kuse, spokojnosť veliká. Vysadila som ju až keď sme chceli malú. Po narodení malej som HA brala len mesiac, samozrejme nie hneď po pôrode, ale mávam migrény a po nasadení ha ma bolela hlava každý druhý deň pomaly, tak som vysadila, aj tak by som chcela druhé mimi.

cazadora
17. zář 2008

lu jájí brala a břicho mě bolelo strašně sice MS slabá ale bolest fakt jo, a chuť na sex 0 a hlavně proto jsem vysadila

lenuliatko
17. zář 2008

Tiež som brala Logest dlhodobo, cca 8 rokov bez prestávky. Bola som s ním spokojná, žiadne veľké problémy som nemala, akurát tak striedavo ma pred MS boleli prsia, takmer na striedačku - jeden cyklus hej, druhý nie. A ako píšu viaceré baby - chuť na sex ... bieda 😒

zirafka105
17. zář 2008

Ja brala Logest asi 5 let... jak uz tu kdosi zminoval, chut na sex nic moc... Prestala jsem ho brat kvuli tomu, ze jsem mela problemy s krec. zilama a kdyz mi v cizine Logest dosel, tak se najednou noham mocne ulevilo... a bylo jasno.

alika54
17. zář 2008

logest som brala kedysi ako svoju prvu antikoncepciu a bola som velmi spokojna,,,ziadne vedlajsie ucinky neboli a chut na sex veru stale bola 😀 ,,,

lu777
autor
17. zář 2008

dik za info holky... tak to vypada, ze valna vetsina jste byla spokojena.. tak tomu dam tak 2-3 mesice a uvidim, snad se to upravi..

jinak me jeste napada treba Nuvaring.. taky bych mela mit nizkodavkovou atk, protoze jsem mela mononukleozu jako Fender..

napada me, existuje nejaka antikoncepce, ktera nesnizuje chut na sex ????

prvni dva tydny naprosto nulova chut... ja jsem rikala, ze jsem myslela, ze je ta spolehlivost tak 95 nebo 97 procent, ale jestli nebudeme mit sex, tak nebudu tehotna na 100 procent, ze 🤐 😀

ila12
17. zář 2008

lu já brala Logest skoro rok,při MS mě pokaždé bolelo břich jako když mi někdo trhá vaječníky z těla,něco tak hrozného jsem nezažila.První dva dny jsem se ani postavit na nohy nemohla ani záda jsem nenarovnala bolestí,chodila jsem v předklonu.Po vysazení této strašné antikoncepce je vše v pořádku,už nikdy Logest ☹

fyalynka
18. zář 2008

aj ja som brala logest, skoro 6 rokov bez prestavky... bolo to uplne v poho, ziadne
problemy, len asi posledny rok a pol som zacala priberat, nedalo sa mi schudnut, a
mala tiez pocit akoby som bola naliata vodou 😝 😒 Tak som vysadila, citim sa ovela
lepsie...ale moje telo uz asi potrebovao pauzu... 😉 Inak s chutou na sex u mna nebol
problem 😀 😅 A hlavne im vdacim, ze ma aspon na ten cas co som ich brala zbavili
bolesti pri MS 😉

georgine
18. zář 2008

ahoj pridávám taky svou zkusenost s logestem, super narposto bezproblémů.. takze doporučuji 😀

lu777
autor
18. zář 2008

hm, tak uvidime za mesic, dva.. jsem zvedava na ms jak to probehne...

asitka
18. zář 2008

tiež som brala logest dosť dlho...aj po pôrode po prvom dieťatku....a nemala som vôbec žiadne problémy, či priberanie na váhe...či podobné veci...čo sa občas spomína pri užívaní HA...

lu777
autor
8. říj 2008

tak update: Logest jsem prestala brat, kdyz me konecne prestalo bolet bricho a spineni se tak nejak dalo do rozumnych mezi, tak jsem si uvedomila ze mam fakt nulovou chut na sex..
a kdyz k nemu doslo, tak jsem nebyla schopna orgasmu.. to se mi v zivote nestalo... uplny pocit spici energie, myslela jsem, ze to prejde, ale po nekolika tydnech porad stejne

jinak ms naprosto minimalni, skoro bych rekla, ze nebyla... bylo mi divne, jakoby to telo "preskocilo"... nevim jestli je to dobre, moc prirozene to teda urcite neni

takze kdyz jsem zapomnela jednu pilulku a zjistila to az druhy den vecer, tak jsem s tim sekla

hm, tak snad nakonec skoncime na tom kondomu... ono asi je hlavni potiz ta nechut, pokud je sex dvakrat mesicne tak nema smysl se celou dobu cpat pilulemi...

tak snad se to ted srovna a pak bud premyslim o kondomu nebo Pharmatexu...

klaarka22
15. říj 2008

Ahoj holky,jsem ráda že jsem našla tohle téma,akorát včera jsem byla u své doktorky a postěžovala jsem si na to že nemůžu zhubnou ačkoliv se snažit tak mi Logest vyměnila za Yasminelle.Jinak jsem logest brala 3 roky před otěhotněnim a 1 rok po porodu a s tou chutí na sex můžu souhlasit,u mě byla(a je) největší chuť na sex při MS.Nevím jestli je to pocitem že nemůžu nebo tim že neberu 7 dní HA.

ejinka456
7. bře 2009

ahoj chcem sa opýtat ci pocas prestavky mozem mat tiez pohlavny styk bez obav

aniratak696
20. bře 2009

ejinka456 myslis prestavky medzi branim tabletiek tych 7dni?

ja som brala logest 5rokov a bola som veeeelmi spokojna super lieky su to ale ked som na tri mesiace prerusila a potom znova nasadila pribrala som skoro 15kg ale tak vyvodzujem si to tak ze ked som zacala brat mala som nieco po 15r a predsa to su ine hormony v tele v 15tich ako potom v 20tich 🙂 🙂

petrahy
20. bře 2009

ja som ho brala pol roka na upravenie mrchy a mne nepomohla tak som ju vysadila a cyklus sa upravil bez nej 😝

janka_pn
22. zář 2009

nema niekto vyhodnejsie na predaj? ip, dakujem

scoobynka
7. říj 2009

awojte babenky........ktorá z vás užíva logest a chcela by kupiť tabletky na 2 mesiace???ja by som ich chcela vysadiť a prejst na teliesko......dajte mi čím skor vedieť na mail marioku@azet.sk,kto by mal záujem......dakujem.cena dohodou

janka_pn
2. zář 2011

ak mate niekto Logest, v zaruke samozrejme, tak by som kupila 🙂 dik

tinuska2011
13. bře 2012

Ahojte kocky ostal mi jeden blister Logestu chcela by som ho posunut kocke,ktorej posluzi.Ja uz ho nemozem uzivat,lebo dojcim 🙂 Cena 5eur.

natalie77
28. bře 2012

Zdravím, mám dvě plata Logestu. Expirace 10/2012 skladováno v temnu a v lednici.
Pokud by měl někdo zájem, napište do IP.

mirecka0
9. říj 2012

Ahoj holky, mám dvě nová balení Logest na prodej. Pokud máte zájem pisněte do IP 🙂