Jaké máte zkušenosti s nitroděložním tělískem?

trishaska
6. srp 2013

Je mi 21 let. Slyšela jsem, že mladým holkám nitroděložní tělísko nedávají, že to pro ně není vhodné, ale prášky mi nevyhovují. Děkuji za rady. 🙂

sarkad2856
6. srp 2013

@trishaska Já osobně žádné,ale kamarádka ho měla a měla všechny těhotensképříznaky,říkala že by si ho už nedala 😒

lumanima
6. srp 2013

@trishaska ahoj, já měla Mirenu (jinou antikoncepci nemůžu) a byla jsem spokojená. A vím ze svého okolí, že ji mají i mladé holčiny. (já 32)

anie07
9. srp 2013

Ahoj, je mi 29let a jsem po jednom tehu. Mam stribrne nehormonalni telisko a az na uvodni spineni po zavedeni (cca 12dni), jsem spokojena.

liss_durman
21. srp 2013

Když mi bylo 18, zjistila se u nás v rodině Leidenská mutace, i u mě. Takže nemůžu vůbec žádné hormony. Doktor mi řekl, že mi může zavést nitroděložní tělísko, ikdyž jsem ještě nerodila. Řekla jsem, že si to promyslím a než se tak stalo, byla jsem těhotná 😀 Na kontrole po 6-nedělí jsem si nechala hned zavést stříbrné nehormonální tělísko (značku nevím), stálo mě to asi 1300,- a je to na 5 let. Bylo mi 19 let a mám ho doteď, za 2 měsíce si ho plánuji nechat vyndat, protože chceme další mimi. Asi každý doktor to vidí jinak. A hlavně každý doktor chce prodat antikoncepci od určitých farmaceutických společností. Takže si nenech nic nakecat! Raději konzultuj ještě s jinými doktory.

lindynette20
15. zář 2013

Bude mi 18 let a chci se zeptat jestli si myslíte že je nitroděložní tělísko pro mě vhodná volba ,mám pilulky Lindynette 20 už 2 roky a přestávám mít chut na sex ..