Jakou jste braly antikoncepci? Má vliv na otěhotnění?

macc
26. zář 2007

Chtěla bych udělat takový malý průzkumek 😅, jestli nemáme stejné problémy s dékou cyklu, špiněním, anovulací, nezadařením, neudržením těhu atd. atd. po stejném druhu antikoncepce. Jestli třeba většina z nás, která brala např. Tri-Minulet otěhotněla až po roce a ty, které braly třeba Cilest, otěhu hned první měsíc, a ty které braly něco jiného zas třeba mají problémy se špiněním atd. Třeba z toho snažilky něco zjistíme ... ? 😎

macc
autor
26. zář 2007

Já jsem brala 10 let Tri Minulet a pak 1 rok Yadine, vysadila jsem v březnu a zatím se stále snažíme, ovu zatím vždy dorazila

valeriem
26. zář 2007

Já myslím, že tadyta diskuze už mnohé odhlalila 😀

valeriem
26. zář 2007
meggi10
26. zář 2007

já brala 5 let cilest a po 3 měsích snažení zatím nic 😠

zora27
26. zář 2007

macc, s tím Tri Minuletem jsi mě vystrašila, beru ho přes 8 let, příští rok na jaře chci HA vysadit a doufám, že vše bude v pořádku. Držím ti pěstičky 😉

kristi
26. zář 2007

Trisiston - 10 let bez problemu, otehotnela jsem pak hnedka

mobina
26. zář 2007

Gracial asi 5 let, otěhotněla jsem po roce, ale po vysazení byly problémy s ovulací i menstruací.

macc
autor
26. zář 2007

kristi: se máš 😵
zora: mě se dost zhoršila pleť po vysazení a je to čím dál horší i na zádech a dekoltu 🙄

kristi
26. zář 2007

macc,ja vim...kouknu na trenky a jsem v tom

macc
autor
26. zář 2007

mobi: Gracial vůbec neznám, a co ti dělala ovu, nebyla nebo se zpoždovala ? 😕

ivanahubackova
26. zář 2007

Logest - 6 let, zatím se snažíme 1. měsíc 😅

macc
autor
26. zář 2007

meggi: jestli to nebude zpoždění, tak možná to nic dostane brzy jméno ne? 😉

grej
26. zář 2007

Já brala Tri-regol asi 5 let a pak 5 let Mercilon. Problémy žádné. Po vysazení cyklus jak hodinky /krásných 28 dní/ a ovu v pohodě probíhá. Jen mimi pořád nikde - už se snažíme rok a čtvrt. Všechny výsledky zatím v pohodě.

macc
autor
26. zář 2007

grej: tak to už se snažíte celkem dlouho, tak to se už brzo musí zadařit 😉

grej
26. zář 2007

Díky macc. NO snad se zadaří. Doufám, že už brzy půjdu na laparku. Po té se taky říká, že je větší šance na těhu🙂

zelvik
26. zář 2007

AHoj,
já brala Pramino, bez pauzy 7 let. Vysadila jsem v listopadu 2006, snažíme se od ledna. MS jako hodinky 28 - 29 dní a ovulace NIKDE ☹

pk13
26. zář 2007

Takže Cilestem jsem začínala - cca rok, pak Femoden, ten dýl a nakonec Novynette. Po vysazení naprostá pohoda, jenom se mi vrátila obvyklá bolest první den MS. Po tom, co jsem se dozvěděla, že braní HA víc jak 10 let je riziko jsem jí přestala brát. Tehdy jsem jí brala cca 9 let.

mobina
26. zář 2007

macc vůbec nebyla. Měla jsem anovulační cykly asi 7 měsíců, pak ovulka naběhla, ale byla třeba až 35 DC.
Jinak pleť jsem měla taky šílenou. Akné po celém dekoltu. Nakonec jsem skončila na kožním a dostala antibiotikovou mast.
Hlavně to chce vydržet, pokud tyhle problémy nastanou a neřešit to dalšími hormony. Někdo holt potřebuje víc času 😉

kristi
26. zář 2007

holky, teda ja ani nevim, co vsechny ty zkratky znamenaji,ale vsem preju, at se to povede 😉

meggi10
26. zář 2007

macc:jj to se dneska nebo maximálně do týdne rozhodne 😉

mmmk
26. zář 2007

Macc, brala jsem Yadine a rok se nedarilo, anovulace, zanety, spineni, cyklus 100 dni nebyl vyjimkou, nenarustala sliznice a telo nereagovalo na stimulaci 😨 Beru tedka nejaky sajrajt, po kterym ma ta sliznice narust. Je to pomerne vysokohormonalni (asi jako cilest), mam veskere vedlejsi ucinky, takze bolesti hlavy, unava, slzave udoli a bolestiva ms nejsou vyjimkou 😀 Ale treba se po vysazeni (leden/unor) povede 😵

xsuzzi
26. zář 2007

Yadine:9let bez problémů.Otěhotněli jsme hned 😵

myska1
26. zář 2007

Ahoj 🙂
Marvelon asi 7 let, ke konci problémy se špiněním uprostřed cyklu, pak jsem přešla na Diane - stále špinění. Pak jsem vysadila, po neúspěšném roce snažení mi nasadil Yadine na tři měsíce, špinění se neupravilo, v říjnu to budou 2 roky co se snažíme a stále nic. ☹

poletucha
26. zář 2007

Mercilon 10 let...při braní žádný komplikace, trošku silnější PMS. Po vysazení cykly: 31,30,33...ovulace podle UTZ je ukázková, MS jenom 1-3 dny, nálady v pohodě ale ta pleť! děs! 😠 no a snaženíčko zatim neúspěšný 🙄

macc
autor
26. zář 2007

kristi: my chcem taky kuk na trenky a být v tom 😀 a bralas někdy antibaby?

macc
autor
26. zář 2007

ivanahubackova: tak to máte spoustu nadějí 1. měsíc snažení prý bývá nejplodnější, pokud je ovulka teda 😉

iivusja
26. zář 2007

Yadine, nemůžu si stěžovat. Otěhotněla jsem po necelých 3 měsících. 🙂

prdecek
26. zář 2007

já brala 2roky triregol, otěhotnět se nám povedlo po 6měsících, ale o miminko jsme nedávno přišli ☹ . Jinak sem měla po vysazení MS pěkně rozházenou!!!! Antikoncepci budu brát až uz nebudu chtít mít děti, protože je to největší svinstvo, co se do těla může dostat! 😠

christla
26. zář 2007

6 let Logest. Po jeho vysazení až do nynějška nepravidlná MS a anovulační cykly... ☹

christla
26. zář 2007

Zapoměla jsem dodatž, že letos v lednu jsem vysadila a stále se marně snažím otěhotnět. ☹