Jaký druh antikoncepce, pokud už nechceme děti?

hanule05
23. led 2012

Ahoj,
zajímalo by mě jakou antikoncepci máte, pokud už nechcete mít děti? My máme dvě holky a myslím, že to stačí (nevím, tedy jestli to za čas nezměníme... 😉 )
Prášky, tělísko, injekce? Do prášků se mi moc nechce a z tělíska mám blbej pocit.
Jakou máte?

weri1
23. led 2012

já mám jedno dítě,druhé neplánujeme a beru antiko....já ho brala i před těhu 12 let

samik2008
23. led 2012

já mám nehormonální tělísko,prášky ani injekce mít nemůžu

kris2008
23. led 2012

ja slysela o implantatu ... http://www.docsimon.cz/zbozi/riselle-implantat-...
mam taky dve deti,ale zatim nevim co zvolim..s aplikaci se to pohybuje kolem 5000,- a je to na 3-5 let..musis si dat pozor abys nepribrala..nejak se to nema obalit tukem-implantat se dvaa pod lokalnim umrtvenim do vnitrni strany paze. drive sem mela antikoncepci yadine..injekce mi mudr nedoporucil .a z teliska mam taky spatny pocit-spineni,vypadne,zaroste atd..

ajina17
23. led 2012

Já beru normálně HA pilulky(Yadine),ale slyšela jsem o náplasti a dost si jí holky chválí 🙂

ia.
23. led 2012

tak já šla do Mireny (horm.nitroděložní tělísko), dr mi řekla, že je to momentálně ten nejlepší druh antikoncepce na trhu. Jsem moc spokojená, mám ho od konce listopadu, dva týdny jsem krvácela, pak už nic, dneska jsem byla na kontrolním UTZ, jestli je tam kde má být. Vše je v pořádku..

petulka86
6. čer 2012

já už hormony nechci, tělísko také ne v mém okolí mám několik důkazů o jeho "spolehlivosti";) tak jsem šla do tohoto a zatím spokojenost http://www.pesarfemcap.cz/menu-coje

jajina.c
6. čer 2012

@samik2008 - mohu se zeptat jak se tělísko přímo jmenuje a koli stojí? Taky nechci hormony a dr mi doporučila jen Pharmatex. Díky

ivaanka
6. čer 2012

Já mám Implanon, to je to tělísko, co se píchá pod kůži na ruce a taky si nestěžuju. Aplikace naprosto bezbolestná, krvácení žádné, Mám ho od října, je na 3 roky, cena 5 tis.

floruska
9. srp 2019

@hanule05 no měla jsem tělísko ale vůbec mi nesedlo,zkusila jsem injekce ale tak nic moc a Dr mi doporučila náplasti tak zkusím to a pokud budu spokojená zůstanu u toho

lucie_j
9. srp 2019

Já nedám dopustit na kondomy.

hrosarna
9. srp 2019

Ahoj, nevím jak moc jste rozhodnuti už nemít děti.. my na 100%,takže můj muž šel po narození druhé dcery na vasektomii. Už to budou čtyři roky a je to k nezaplacení 😉

agneska7
9. srp 2019

Injekce ty jsou 100%

pribylovapetra
9. srp 2019

@hrosarna poslala jsem vam zprávu

leilinka1234
9. srp 2019

@ivaanka můžu se zeptat, zda s tímto druhem antikoncepce máte normálně pravidelnou ms?

ivaanka
9. srp 2019

@leilinka1234 Ano, měla jsem, ale telisko uz je venku 5 let a teď používám náplastí a jsem naprosto spokojena.

floruska
10. srp 2019

@ivaanka a je více druhů i těch náplastí?nebo mi pak doporučí Dr?

widowblack
10. srp 2019

Tělísko , není se ceho bát

lenjii
10. srp 2019

Čekám třetí dítě a uvažuji nad podvázáním vejcovodů.

nikkossek
10. srp 2019

Slyšela jsem i o injekci, každý 3 měsíce vám gynekolog dá injekci a myslím že od poslední injekce se nemůže otěhotnět 10 měsíců. Když se bere déle tak pak už se nemusí otěhotnět vůbec.

zlorenka
10. srp 2019

posli chlapa na vasektomii a mas pokoj, beh hormonu sracek a vedlejsich ucinku, pro pripad ze se jednou zblaznite se da nechat zamrazit..

properjoey
10. srp 2019

My už další děti 100% nechceme a to ani v případě, že bychom se rozvedli a měli nové partnery, takže muž šel na vasektomii, už to jsou 3 roky a spokojenost

lenjii
10. srp 2019

@nikkossek to není pravda...Já je měla a problém nebyl ;)

nikkossek
10. srp 2019

@lenjii já tohle jen četla vlastní zkušenost nemám ,antikoncepci nemůžu ale když jsem ji brala brala jsem lindynette myslím už jsou to skoro 4 roky.