Kdy po vysazení antikoncepce jste dostaly 1. měsíčky?

gaudi
29. srp 2011

ahoj,
nevim jestli je to blba otazka, ale nikde sem nenasla ze by se toto rozebiralo, tak se ptam: jak rychle po vysazeni prasku jste zacaly krvacet?
Jsem ted trochu nervozni, protoze jeste pred rokem, kdyz jsem si zapomnela vzit prasek, hned druhy den uz se to cervenalo. Ted jsem vysadila vedome a cekam uz tyden a porad nic... jak jste na tom vy?

ivca30
10. bře 2015

Dobry den,chtela bych se vas zeptat jestli mate zkusenosti ,kdyz jste vysadili HA jak dlouho jste meli menstruaci !? Ja ji vysadila v Lednu v unoru menstruace v poradku po 5 dnech prestala a ted jsem ji dostala a mam ji uz 7 den je to normalni? Po prve kdyz jsem ji vysadila pred 6 lety tak jsem to tak nemela.Tak nevim jestli mam jeste pockat nebo si radci dojit na gyndu dekuji predem za odpoved

veru62
6. kvě 2015

Já jsem to dostala až za 2 mesice a to mi pomohly vitaminy nosifol forte.

janule761
10. kvě 2015

Dobry,den chtela jsem se zeptat co se stane kdyz vysadim antikoncepci po trech dnech?A jestli se muze brat antikoncepce kdyz mam odvapneni kosti rekl mi to neurolog.Ted jeste dotoho mam prujem treti den,spis voda tak naka strevni vyroza,ale dnes uz je 4 den a jeste jsem nebyla na velky.ALe boly me bricho tak beru zivocisny uhli.zitra ze jdu poradit s lekarem.janule 761

kajulinek
23. kvě 2015

@janule761 nestane se nic. Jenom když bereš živočišný uhlí, tak to ruší účinky antikoncepce

werik153
9. srp 2015

Holky prosím o radu. 4.7 jsem dobrala platíčko HA. Nové jsem již nenačala. MS jsem dostala 8-9.7 jen dva dny ( což mívám normálně,občas 3) Teď jsem 32 DC a stále nic. Myslíte si že ještě dorazí? Test jsem dělala 30 DC a byl negativní.

1352015
18. říj 2015

@evulina77 Jak moc vas to potrapilo. ja mam po vysazení dost bolesti. už tyden. Amuže se ovulace dostavit hned druhý den? Tři mesíce jsem brala. Po dobrání jsem ale nzačala. sex byl poslední den pauzy. Od té doby me to trápí. dekuji.

lendule2
20. říj 2015

Ahoj. Já jsem na menses čekala po vysazení HA (Josephine) 40 dní. Jen 5 dní jsem jeden špinila a pak jsem čekala. ☹ Asi jsem Tě moc nepotěšila. Ale neboj. Ona přijde, pokud nejsi těhu 😀

sofuliik
7. dub 2016

@gaudi Ahojky, neni to blba otazka.. No ja to mela trochu jinak, ja vysadila antinu kdyz jsem zrovna krvacela 8 dni v kuse a bylo mi furt zle, a kdyz jsem vysadila mesicky se mi prodlouzily na dalsich 8 dni..ted je to 31 dnu a cekam a mes.nikde...ale cetla jsem ze je po vysazeni muzes dostat i za 49 dnu..jak kdy a jak u ktere zeny.bude to nepravidelne

nikkus31
10. dub 2016

@sofuliik já vysadila HA v prosinci a cykly jsem měla první 60 dní po vyvolavacce, a teď 60 dní samovolně MS, slabá a jiná.. Každá to má jinak 😉

sofuliik
11. dub 2016

@nikkus31 To teda 🙂 ja zatim cekam, ja HA vysadila teprve 16.3. a jeste nic, ale stane se ze me bricho poboliva..ted mam do toho jeste chripku tak uvidim no, nejhorsi je, ze nevis, kdy to zrovna prijde a kde :D

nikkus31
11. dub 2016

@sofuliik začala jsem s kontryhelem, měl by srovnat cyklus, posílit sliznici i dělohu..Neboj srovná se to, každá jsme jiná, ale že to nepřijde třeba dva měsíce je po vysazení normální..Mě doktor řekl, když to bude dýl jak 39 dní, tak mám přijít na vyvolavacku. Já přišla až 53 den, do týdne jsem měla slabou, jinou než na HA.. Teď přišla sama taky jiná.. Ale verim, že kontryhel pomůže..Nasadila jsem denně dva pullitry.

nikkus31
11. dub 2016

@sofuliik pardon, doktor řekl 30 dní, ne 39 😂 ale to je fuk 😉 Držím palce ať se ti to co nejdřív spraví 😀

sofuliik
13. dub 2016

@nikkus31 dekuji 🙂 no cekam a cekam a furt nic..uz je to kolem 38 dnu..mela jsem strach jestli nejsem tehotna ale test byl negativni tak se asi nemusim obavat..proste jsou spozdene 🙂 taky asi zavolam doktorovi

adelajda89
6. čer 2016

Ahojte, máte už někdo zkušenost s podobnou situaci? Po vánocích jsem po pěti letech vysadila antikoncepci kvůli téměř nulovému libidu. Přes silvestr klasicky MS. Další přišly po 26, 26, 28 a 31 dnech. Mezi druhou a třetí MS jsem chodila na kurz hormonální jógy. Nyní už jsem na 50. dni a stále nic. 35. den nám praskl kondom, 39. a 44. den jsem měla negativní těhotenské testy. Tento týden si asi udělám další test, ale nevím, jak brzy mám případně řešit vynechání menstruace, když bude test zase negativní. Nějaké nápady? Díky za názory 🙂

sofuliik
9. čer 2016

Ahoj, kdyz bude teh.test neg. tak zajd na gyndu, pichnou ti vyvolavacku na MS. ja jsem vysadila ANTINU a mela jsem 72 dnu spozdeni, sla jsem na gyndu, pichla vyvolavacku a za 10 dni jsem dostala MS, a dalsi mesic uz pohoda, akorad se nelekej, mozna budes mit uplne jine priznaky, ja jsem take mslela ze sem tehu, protoze mi zacaly tvrdnout prsa, bolet bricho, na zvraceni , no proste teh. priznky a pritom to byly priznaky MS, ktere jsem nikdy takove nemela, a po anti. to mam furt, a to uz jsem pul roku bez ni, uplne se me zmenily hormony, vzdy kdyz to mam dostat , poznam to tim, ze me zacnou silene bolet prsa a zacnou se plnit a mam hrozny hlad, a kdyz to dostanu, hne mi prsa spadnou :O :D:D:D tak drzim palecky , at to vyjde, jen jak ty chces, a dej vedet 🙂

klara_vit
26. čer 2016
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

No to trvalo celkem dlouho asi pul roku, ale doktorka řikala že to je prostě normalní že každe tělo se stím vyrovnavá po svém.

pavla49
1. srp 2016

Já vysadila HA v prosinci 2015 po 8 letech a menstruaci jsem bez injekce nebo prášků Provera sama nedostala. Doktorka mi říkala, že se to stává. Říkala jsem jí že bych chtěla po prázdninách začít pracovat na mimi, jestli to je dobrý nápad, když mi men. přirozeně nefunguje. Prej to nevadí, je ale možné, že to otěhotnění bude trvat. Tento měsíc jsme to zkusili a nevím test nevychází a menstruace taky nikde ☹ stalo se to některé z Vás nebo mám zase něco extra

xdrak102
1. srp 2016

@pavla49 Ahoj, já taky neměla MS po vysazení (10 let braní), ani vyvolávačky nezabraly. Nakonec dorazila po 6 měsících sama bez ničeho, další pak po 3 a další už normálně po měsíci. Cyklus jsem pak ale pro změnu měla extrémně krátký, na mých 28 dní se rovnal rok, první otěhotnění se podařilo po roce a půl, ale nedopadlo, druhé tedy celkem po dvou letech snažení a vypadá to nadějně (36 tt).

pavla49
1. srp 2016

Tak to gratuluji a držím palečky. Doktorka mi právě nasadila Proveru a po té jsem to měla 5 někdy 6 dní ale jen slabě, teď jsem ji vysadila s tím, že to zkusíme, jestli to půjde ale nic. Budu muset zavolat doktorce co s tím jestli mám dojít na injekci... ☹ kdybych věděla tak jsem HA nikdy nebrala a moje sestra stejná situace, 2x se jí podařilo otěhotnět a 2x samovolně potratila už byly v Olmiku i Plzňi a nikdo ji nedokáže pomoct ☹

xdrak102
1. srp 2016

@pavla49 JJ, taky jsem nadávala, že kdybych to věděla, tak se na to vykašlu...tak ono co člověk taky chce, když si na 10 let vypne přirozenou funkci svýho těla, že... 🙄

pavla49
1. srp 2016

njn teď se s tím musím poprat 😒

batkatica
2. zář 2016

Ahojky holky. Chtěla jsem se vás zeptat, jestli jste některá měla komplikace po vysazení HA. Já už ji mám od května vysazenou. První menstruace přišla normálně, druhá se spožděním dva týdny a teď už mám spoždění 38 dní. Už jsem byla i u doktora na vyvolávčku, ale při prohlídce zjistil, že vůbec není co vyvolávat, že tam nevidí žádná vajíčka, takže mě nemůžeš píchnout vyvolávací injekci. Dokonce mi řekl, že má podezření na špatnou funkci štítné žlázy. Ano padají mě dost vlasy a jsem unavená, ale to jsem si myslela že, že je to jenom po vysazení HA. No tak jsem s doktorem řešila varianty, co dělat dál, protože s manželem bychom už chtěli miminko. No ale po této informaci nevím nevím.
No pan doktorka mi řekl, ať jdu na endokrinologii, aby mě udělali vyšetření, co je za problém. Jenomže já pracuji na turnusy vždycky mimo domov, takže na kontrolu prvně k obvoďačce jdu až za příští týden. Taky jsem zvědavá.
Ale hlavně jsem šel chtěla zeptat, jestli jste některá měla podobné komplikace a nakonec jste cca do roka otěhotněla? Je mi 31,tak mám strach, že čím později to bude, tím komplikovanější to bude. Děkuji moc za odpověď

bortmi
6. zář 2016

Ahoj. Mám na Vás jeden možná trochu hloupý dotaz. Beru HA, normálně jí beru každý měsíc jak mám , po 21 dnech vysadím a po týdnu opět najedu na další pláto. Přes prázdniny jsem jela na dovolenou a vycházely mi zrovna dny, takže jsem HA nepřerušila a najela hned na druhé pláto, po dobrání dvou plat (42 tablet bez přerušení) jsem dostala do třetího dne měsíčky, jenže ty jsou i nejsou, jeden den jsou a druhý den jen málo špiním, třetí den zase jsou.. Je možné že se to ještě během týdne srovná nebo se to musí zase vzpamatovat? Snad jsem neudělala chybu, že jsem Antikoncepci nepřerušila a brala jí skoro dva měsíce.. Děkuji za odpověď. 🙂

nikol221
1. pro 2016

Ahoj holky potřebovala bych radu , vysadila jsem antikoncepci protože mi nedělala dobře , a hned druhy den jsem dostala MS , myslíte si ze je to v pořádku ? Celkem mě to vylekalo .a měla jsem dostat menstruaci až příští měsíc uprostred měsíce , jelikož jsem ji vysadila teď skrz to ze mi z ni bylo špatně tak hned druhy den byla mestruace . Děkuji za odpověď

klara015
3. led 2017

Ahoj,
24.12.2016 jsem si vzala posledni pilulku ha qlaira (v bal. je 28 berou se v kuse bez prestavky) zbyvajici 4 jsem nedobrala v prubehu brani ha cca 10let bez ms.
Ms zatim nikde uz 10 dni,test tehu negativni. Zato jsem ale dostala mykozu :(
Jak mam dlouho na ms cekat a kdy to jit resit ke gynekologovi?
Dekuji

lenkam194
9. únor 2017

@klara015 Podle mě je to normální. Já si původně myslela, že jsem těhotná, MS se dostavila až 44 den cyklu, nyní mám za sebou 48 dní a MS stále nikde a těhotná nejsem. Ze začátku to často chodí jak se tomu zachce. Lepší je počkat a uvidíš sama, jestli se to srovná 😉

moodie
10. únor 2017

Já většinou do 2 dnú začala krvácet..=)

elentya
26. únor 2017

Já jsem teď 34DC po vysazení Minervy a kde nic tu nic 😒 tt negativní, břicho nebolí, žádné příznaky toho že by měla MS přijít... než sem začala brát HA měla sem cyklus pravidelný jak hodinky 28 dní, snažím se nepanikařit a čekat jestli to přijde samo nebo ne, ale je jasné že červíček hlodá jestli není chyba třeba ještě někde jinde 😔

natysnovec
28. dub 2017

Ahoj,nevite jak dlouho po vysazeni anti laverte otehotnim?Nevite prosim

nikkus31
19. kvě 2017

Holky, chce to trpělivost. Procházela jsem si tím, co vy a těžko na vaše otázky odpovědět. Každá jsme jiná. Pila jsem kontryhel, zkusila jsem i Gynex, ten mi jakž takž srovnal menzes. No a přesně rok po vysazení HA jsem zjistila, že jsem v tom. Dnes už 23 tt, a malá kope a je to velikánský zázrak a požehnání, že to štěstíčko malý mám v bříšku. Držím vám všem palce ať se vám splní vše jak si přejete. Jen jsem vás chtěla povzbudit, že i s nepravidelnou MS se může otěhotnět 😉 🍀