Komu selhal Pharmatex?

keckemet
15. kvě 2012

Je zde nekdo, komu po spravnem pouzivani selhala chemicka antikoncepce Pharmatex? A po jake dobe? dekuji

schnek
15. kvě 2012

mně. Dokud jsem kojila, bylo to ok, jak jsem dokojila, hned po první ms jsem byla těhotná - 2x. Stalo se mi to po krému i po čípkách 😅 A vím ještě o dvou dalších, kterým taky nezabral.

kaata22
15. kvě 2012

Tak to je super... 😅 Zrovna se chystám začít používat Pharmatex.. Vyděsila jsi mne!! ☹

petrusew
15. kvě 2012

Ja brala dele jak rok pred tehu a v pohode.Neselhal nam.

orchidie
16. kvě 2012

nam taky selhal. Pred prvnim tehotenstvim jsme ho pouzivali 3 nebo 4 roky a nic, v pohode fungoval. Po prvnim tehotenstvi jsem ale i pri kojeni s Pharmatexem neplanovane otehotnela 😀

hamma
16. kvě 2012

Kamarádce selhala mastička.

garfie
16. kvě 2012

Otázka zní komu selhal-ale z opačného soudku 🙂 -nám ne, používali jsme ho asi rok (čípky). První dítě jsme počali okamžitě po vysazení hormonální antikoncepce-ani jsem nestačila dostat menstruaci, druhé cca dva měsíce po vysazení pharmatexu. Kamarádka ho používala asi sedm let bez problémů-ale fakt je, že se jí potom dlouho nedařilo otěhotnět, takže možná to není v jejím případě ukázka spolehlivosti....

krokousiridium
25. kvě 2013

Myslím, že je Pharmatex hodně spolehlivý. S přítelkyní ho používáme, protože jiná možnost nebyla než použít nehormonální antikoncepci. Když se budete držet příbalevého letáku s návodem, tak spolehlivost je veliká. Někde se píše že i větší spolehlivost než kondom. Je tu pouze o tom jak se budete držet návodu, ale určitě bych doporučil globule než krém.. A těch 5 minut se dá ještě vydržet, když přijde na mazlení,krásně to uteče.. Krém bych moc nedoporučoval už z toho důvodu jeho aplikace, protože Globule je v aplikaci si myslím příjemnější, a je to otázka pár sekund.. Zatím globulky neselhaly.. Hlavně si dávat pozor na koupel, sprchu(mýdlo,sprcháč a šampony), protože stačí kapka a je vše vháji..

raduzs
Odpověď byla odstraněná
Zobraz