Lunafem. Vynechává mi menstruace. Je to normální?

jenjanka
22. kvě 2010

ahoj je tady někdo kdo užíva lunafem?chtěla sem se zeptat beru už ho asi rok a pul a předminulý měsic jsem nedostala menzes,minulý měsíc už jo normálně a tedka jen tak slabě asi jen 2dny.myslíte že je to normální

martinka81
25. kvě 2010

Ahoj beru ho od ledna a menzes nemám skoro vůbec, jen špinění, ze začátku jsem to měla normální a postupně to sláblo. Ale teď koukám, že už ji máš rok a půl, tak to neporadím.

dhav
28. črc 2010

Prosím mohu se zeptat jak jste spokojení s Lunafemem?
Dnes jsem byla u dr. a doporučila mi právě tuhle antikoncepci, ale nic o ní nevím a na netu o ní také moc není.....
Mám 3 letou dceru a do budoucna chceme ještě jedno, ale tělísko na 5 let jsem si nechtěla nechat dát....
díky za jakoukoli radu...
Dhav

peige
30. črc 2010

Já jsem jej brala půl roku a nebyla jsem spokojená, bolelo mě během cyklu v podbříšku menzes byla slabší, ale sedm dní. Je pravda, že jsem měla tenkrát myomy takže nejsem standardní vzorek 😉

kadlinecka
2. lis 2010

ahoj chtela jsme se zeptat ma nekdo nejakou zkusenost s HA lunafem?ja beru ted prvni platicko a neni mi po ni extra nejlip a uz mam menstruaci 13 dni.

rennca
12. únor 2011

ahoj holky. prodám 2 plná platíčka Lunafemu. Již nevyužiju. spotřeba do 10.2011. tak kdyby měl někdo zájem. mrkněte do bazárku

kacikaci
4. zář 2012

ahojky, vysazuji HA Lunafem kvůli snažení, a zbývá mi jedno nenačaté platíčko - kdyby jste někdo měl zájem, prodám za 100 kč + poštovné 26 Kč..pište do IP..je škoda, aby mi to doma leželo natož aby šlo do koše 🙂

lucyinac
11. zář 2012

@kacikaci Ahoj, měla bych zájem, je ještě inzerát aktuální?

kacikaci
12. říj 2012

stále nabízím jedno plato Lunafemu...kdo máte zájem, pište do IP

lucyinac
5. pro 2012

@kacikaci Dobrý den, je Váš inzerát ještě aktuální?

rpaletarova
31. srp 2013

Musím přestat brát antikoncepci. Jedná se o LUNAFEM. Mám doma 2 plná platíčka. Datum použitelnosti je uveden 06/2015. Obě plata prodám za 230,- i s poštovným. Kdo má zájem pište na mail r.paletarova@seznam.cz.