Má někdo zkušenosti s umělým vyvoláním MS po HA?

carolineg1
6. kvě 2013

Ahoj, vysadila jsem v lednu HA a snazim se o mimi, ale nepřišla mi MS a doktor rikal ze mi ji usi vyvolat, injekci? jake s tim mate zkusenosti? srovna se pak cyklus? Takhle pry nemam plodne dny :(

soleilll
6. kvě 2013

Dává se injekce Agolutinu, za pár dní dostaneš MS. Mně dr. ustálila cyklus tabletama Provera. Jestli se ti pak srvoná ti nepovím, možná záleží, jak jsi ho měla před HA.

pelenka
6. kvě 2013

Byla jsem stejný případ. Vysadila jsem v březnu a MS nepřicházela, moje doktorka není zastáncem vyvolávání, že to srovnání nezaručí a nejlepší je, když se těla dá dohromady samo. Po letech cpaní hormonů ho rovnat zase hormony, to je vyrážení klínu klínem. Takže na první MS jsem si počkala asi do konce července. Pak jsem měla jednu v říjnu a jednu v prosinci. V tom říjnu mi doktorka řekla, že mám anovulační cyklus a otěhotnět bude zřejmě problém. Otěhotněla jsem v lednu, zhruba 30 dnů po poslední MS, takže ovulaci si přišla tak nějak jak se jí zachtělo asi🙂.

kimby
7. kvě 2013

dobry den. Ja na vyvolani musela ze stejneho duvodu, cekala jsem dlouho a nic. Antikoncepci jsem brala 13let v kuse ☹ Dostala jsem injekci, nasledne tusim do tydne(nepamatuji si jiz presne) dosla MS, doktor rekl,ze jeste i pristi mesic po 30dnech od 1.dne MS dojit na injekci, dosla jsem, MS opet do tydne dosla a 3.mesic uz se nastartovalo telo samo, cyklus byl tedy dle plotu 42 dni,dalsi mesic 39dni....v tuto dobu jsem zacala pit Kontryhel(na upravu cyklu) a Femigard (bylin.koncentrat na podporu pri snazeni o mimi), cyklus se snizil na 35, 32 a posledni mesic 28...nasledujici mesic jsem otehotnela 🙂 behem kojeni,ani po dokojeni (1rok) jsem se k praskum nevratila, po roce kojeni se MS dostavila sama a 2 roky nemam zadny problem, cyklus klasika po 30dnech...Drzim palce!

sysysy
7. kvě 2013

Ja uzivala HA 7 let a po vysazeni mi MS zacala chodit po 70 dnech, nekdy to bylo 40, nekdy 60, proste nic pravidelneho. Sem tam jsem byla na vyvolavacce... MS se mi upravila az po porodech, sice je po 40 dnech, ale presna jak hodinky🙂 Jo a tenkrat jsem na upravu zkousela vsechno mozne a nic bohuzel nezabiralo...