Mám konzultovat vysazení antikoncepce s doktorem?

v_alkyr_a
15. lis 2013

Ahoj holky, jsem tady nová a chci se s váma poradit.
Dobírám poslední plato prášků a chci je vysadit. Myslíte si, že je lepší zajít se před vysazením poradit s doktorem nebo to nemám řešit a mám je vysadit? Já osobně bych to nehrotila a vysadila bych bez konzultace, ale zajímá váš názor.
Díky 🙂

vendulka
15. lis 2013

Já vysadila bez porady s dr., přijde mi to zbytečné...

kaculinek1
15. lis 2013

Já taky vysadila bez konzultace. Jen jestli se budete snažit o mimi, počkejte tak měsíc dva - miminku by to asi sice nijak neublížilo (do deseti dní jsou prý látky pryč) ale hrozí vícečetné početí (pokud tedy není žádáno 😉 ) protože se tělo trochu po vysazení zblázní...

xpila
15. lis 2013

@v_alkyr_a Já se na to dr. ptala a ta mi řekla, že můžu vysadit, kdy chci, že to není potřeba s ní konzultovat.

blahova_andrea
15. lis 2013

nemusíš to konzultovat. ničemu to nevadí, takže je to zbytečné. pokud je tedy nebereš z nějakých jiných důvod než jen nechtěné těhotenství. myslím, že většina žen prostě dobere, co má doma a prostě si jen nejde pro další 😉

frantiska85
15. lis 2013

Na vysazení HA není co konzultovat 🙂

xvink
15. lis 2013

@v_alkyr_a Tak já jsem se ptala předem, když jsem byla na každoroční kontrole, a doktor mi řekl, že těsně nějak před vysazením si mám přijít na jaterní testy. A před tím, než jsme se začali "snažit", jsem byla na vyšetření čípku (to, co dělá doktor při každé preventivní prohlídce), abych potom nemusela v těhotenství.

chris_n
15. lis 2013

ja nic nekonzultovala, přišla jsem cca 7 měsíců po kontrole poslední... a jen na potvrzení těhu. (prášky jsem vysazovala 3 měsíce před otěhotněním)

kackabo
18. lis 2013

Já jsem to konzultovala s dr. když jsem tam byla teď nedávno na preventivce že plánujeme časem druhé a on mi říkali normálně vysadit HA a hne se můžeme začít snažit že je blbost nějaká 3měsíční pauza atd.. že to všude píšou a říkaji ale pravda to není a to mám vynikajícího soukromého gynekologa že prý se nejlépe otěhotní hned po vysazení

v_alkyr_a
autor
28. lis 2013

Díky za rady. Rozhodla jsem se to neřešit a po MS si prostě už nevezmu prášek. No a doufám, že brzo půjdu na gyndu jen pro potvrzení, že jsem těhotná 🙂 Ještě jednou díky!

xrozarka
29. lis 2013

Dobre rano.taky jsem vysadila.ale uz tyden mam v podbrisku krece a boli me bricho.je to normalni?

xrozarka
29. lis 2013

Dobre rano.taky jsem vysadila.ale uz tyden mam v podbrisku krece a boli me bricho.je to normalni?