Mám si už udělat test nebo počkat?

monyscerna
30. črc 2017

Zdravím holky a všechny zkušený a co to mají za sebou. Mám asi 2 dny před menstruaci, 11DPO, cyklus mám cca 34 dnů a přemýšlím zda si mám už testnout nebo ještě počkat pár dnů? 🙂 Nechci si kazit radost,miminko si moc přejeme. Tak co myslíte,mám už testnout nebo počkat? 🙂

linee
30. črc 2017

@monyscerna pockej do ms a pokud nedorazi,testuj.Obvykle kolem 12-14dpo uz na testu neco bude videt. To taky vychazi na tvuj 1.dc.Pokud nevydrzis,testuj drive,ale urcite z ranni moci.

megi89
30. črc 2017

Ahoj, já mám cyklus co 28 dní, včera jsem měla mít MS. Nevydržela jsem to, a testovala jsem už ve čtvrtek, byl tam slabý duch, pak jsem testovala v den MS, což bylo včera, a je o trošku silnější duch, jenže jsem včera na papíře špinila (hnědá barva) a dneska odpoledne taky trošku bylo zase na papíře, takže se bojím, že z toho nic nebude a rozjede se MS, dneska jsem si ani netroufla udělat znova test.. :( Uvidím ráno, pokuď si troufnu 🙂 Raději doporučuji počkat, ať nejsi zklamaná...

galatea_a
30. črc 2017

Ještě radši počkej 🙂

bamishop
30. črc 2017

@monyscerna pockala bych a i dyl nez do vynechane menstruace, at zbytecne nemas stres, teseni a nasledne zklamani nepomaha k otehotneni, naopak mu casto az brani. Ono i kdyby to bylo pozitivni, pak budes muset cely mesic cekat, nez bude na ultrazvuku videt aspon srdicko a to je nekdy taky stres

monyscerna
autor
30. črc 2017

@megi89 Já to nebudu nějak hrotit,a počám aspoň ještě ten týden, buď to příjde a nebo nepříjde a tímpáde to bude jasné 🙂 u tebe to může být i uhnížďování když se ti to nerozjede 🙂 tak držím palečky a dej vědět jak to dopadlo 🙂

monyscerna
autor
30. črc 2017

@bamishop já to nějak nehrotím, nepozoruju se nějak,jenom asi tak poslední dva dny chodím často na záchod a to je co říct a nafoukly se mě prsa a to já nemám nikdy ani před MS 😀 tak spíš jen tiše doufám,že MS se nedostaví 😒 Já týden počkám buď to příjde nebo ne a budu vědět hned..ale doufám,že to nepříjde 😀

megi89
30. črc 2017

@monyscerna jasný, zkus na to nemyslet a uvidíš. Ráno jestli si vzpomenu tak testnu 😁...

monyscerna
autor
30. črc 2017

@megi89 to jsem zvědavá 😉😀

linee
30. črc 2017

@monyscerna klobouk dolu.Jedna z mala,ktera nebude mit z testu vejir jeste pred ms;)👏 a drzim palce

megi89
31. črc 2017

@monyscerna tak mám pořád dvě čárky, je i silnějšíiiii... Ale... Zase ráno hnědé špinění na papíře. Takže nechám tomu volný průběh do pátku, jestli se ms nerozjede, v pátek udělám test a zavolám na gyndu...

nikolinanik
31. črc 2017

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda je normální, že není těhotenský test pozitivní 4 dny před očekávanou MS? Snažíme se o mimi dlouho a trošku začínám být nervózní, protože mě bolí podbřišek atd. Děkuji

linee
31. črc 2017

@nikolinanik normalni.Testovat se ma nejdrive 1.den vynechani ms.Chapu,ze se tesis,ale takto brzo testovat neni k nicemu.

elveren
31. črc 2017

@nikolinanik já neměla poztivní test ani týden a půl po vynechání ;) A je z toho 3 měsíční Domík 🙂

monyscerna
autor
31. črc 2017

@megi89 Tak drzim palecky,to vypada ze miminko se drzi 🙂 ja mam dneska podobny pripad jako ty. Zacala jsem dneska spinit jak rikas hneda barva tak se snad se mimi udrzi 🙂 testnu se az v patek 🙂

monyscerna
autor
31. črc 2017

@nikolinanik pockala bych 🙂

megi89
31. črc 2017

Tak jsem byla na gynde. Dal mi tablety na podporu udržení a nemocenskou. Jen ležet a ležet... Tak uvidíme...

megi89
31. črc 2017

@monyscerna držím palečky!❤

monyscerna
autor
31. črc 2017

@megi89 takze mimi se drzi,tak o gratuluji 🙂 tak polehavat a odpocivat,jaky z toho mas pocit? ❤ dekujii mooc doufam ze to vyjde ❤

megi89
31. črc 2017

@monyscerna no mám strach a vidím vše černé... Já před rokem porodila mrtvé miminko. Viktorku. Takže mám neskutečný strach že to nevyjde...Proto nejasam 😥 ale kezby to vyšlo...

monyscerna
autor
31. črc 2017

@megi89 vyjde,musis tomu verit 😉☺

monyscerna
autor
31. črc 2017

@megi89 to vypada ze se asi rozjede MS 😞 zatim je to slaby tak uvidim 😞

megi89
31. črc 2017

@monyscerna ach jo...

megi89
1. srp 2017

@monyscerna tak co, jak to vypadá?

monyscerna
autor
1. srp 2017

@megi89 večer bolesti v podbřišku a rozjela se MS 😔

monyscerna
autor
1. srp 2017

@megi89 a jak to vypadá u tebe? 🙂

megi89
1. srp 2017

@monyscerna je mi to líto... ale nevěs vůbec hlavu, chce to jen čas... Já bych Ti mohla vyprávět, nám se povedlo po roce... ( pokuď to teda výjde..:( ) U mě zatím to vypadá dobře, teda doufám. Už netestuji, už se nebudu testem stresovat, když jsem byla u doktora. Zatím je to dobré. Špinění možná i přešlo.... Kéžby...

monyscerna
autor
1. srp 2017

@megi89 nevěsím,ale vždycky to trochu zamrzí 🙂 tak po roce snažení už to musí vyjít,tak držím moc palečky ❤ a hlavně žadnej stres 😉

linee
1. srp 2017

@monyscerna drzim moc palce,at se brzy dockas!

monyscerna
autor
1. srp 2017

@linee děkuji ❤

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru