Máte někdo zkušenost z Orgametrilem?

verunkadar
11. únor 2016

Hezký den, chtěla bych se Optat, zda nemáte někdo zkušenost s Orgametrilem? Gynekolog mi to nasadil na srovnání menstruace. Sice mi menstruace chodila pravidelně, ale občas jsem krvácela při pohlavním styku i mimo cyklus. Četla jsem pár názorů. Chápu, že na každou ženu to působí jinak, ale snažíme se o miminko, tak se bojím, aby mi to nerozhazelo úplně menstruaci.

tonictek
18. únor 2016

ahoj, já ho beru od července loňského roku vždy 17 - 23 DC...Co bys chtěla vědět? 🙂

verunkadar
autor
18. únor 2016

Ahoj, mám ho ještě na pět dni, a když ctu ty příspěvky, tak se lekam, často mě po něm boli břicho, atd. Tak jsem zvědavá. Zda mi to úplně nerozhodi menstr.cyklus.

verunkadar
autor
18. únor 2016

Snažíme se o miminko, ale jak jsem psala, menstruace přicházela pravidelně, ale v půlce cyklu jsem občas krvácela. Tak mi to nasadil gynekolog na jeden měsíc, ale četla jsem, že to potlačuje ovulaci. Jsem na to zvědavá právě.

verunkadar
autor
18. únor 2016

A já ho brala od 10 dne cyklu.

tonictek
18. únor 2016

Tak já ho beru protože mi MS prestala chodit...díky němu už chodí téměř pravidelně...já ho beru až po ovulce,takže tu normálně mám...když ho mas na jeden cyklus tak bych se nebala...taky se snazime...tak hodně štěstí....