Máte někdo zkušenosti s antikoncepcí Jangee?

zuka22
3. črc 2013

zkušenosti s jangee

alfaomega
3. črc 2013

Zdravím ano já ji už pár měsíců beru a je docela v pohodě.Mám tedy tu silnější protože jsou 2 druhy 0,02% nebo 0,03%.Ta slabší mi moc nesedla tak mi mudr. napsal tu silnější a docela v pohodě.Jediný problem který mám je že zapomínám brát to placebo 🙂 🙂 protože u prášků co sem měla předtim to nebylo. 😀

betuse
3. črc 2013

Já ji beru a v pododě, měla jsem problémy s jinými a tato mi vyhovuje...... 😉 🙂

betikap
4. črc 2013

Já sem jí brala 3 roky. První 2 byli v pohodě ale poslední rok sem začala mít problémy že sem ms dostávala např uprostřed platíčka nebo sem ji nedostala vůbec.. Doktor říkal že mi prostě asi nesedla a museli mi to doplňovat hormony. Tak sem to ukončila, stejně jsme se chtěli začít snažit o mimi tak to přišlo ve vhodnou chvíli..

kackabo
18. lis 2013

Já ji beru už přes 2 roky a dobrý, mám tu silnější 0,03 %.

vrk
28. únor 2014

Ahojky zbyly mi 3xbalení Jangee 0,02/3mg pokud máte zájem piště do sz.

elilinka93
19. čer 2015

Ahojky,začala jsem užívat tuto antikoncepci.Začla jsem jí brát podle doktora 1 den cyklu.Silnou menstruaci jak jsem zvyklá jsem měla asi 5 dní..a ted už 4 dny po slabě krvácím,špiním.Chci se ujistit zda je to normální.Doktor říkal,když mi to předepisoval že se to asi stane,než si tělo zvykne,ale mě to děsí.Bolí mě podbříšek,hlava,a chvilkama i prsa a jsem z toho na nervy.Děkuji

endys876
19. čer 2015

Ahoj,brala jsem asi pet let slabsi verzi.Problemy jsem zadne nemela a po vysazeni jsem otehotnela hned prvni mesic.