Máte zkušenosti s antikoncepcí Velmari?

teodorie
23. dub 2013

Protože jsem po skončení kojení "najela" na normální antikoncepci, doktor mi doporučil Nelya, protože má snížené hodnoty hormonů a je také levnější. Jenže k mému úžasu, protože jsem dosud s žádnou antiko neměla problémy, zažila jsem vedlejší účinky (nevolnost, točení hlavy, migréna, silnější menzes, přibrání na váze...), které ani po 6 měsících nezmizely. Tudíž jsem svého doktora požádala o změnu antiko. Nakonec mi doporučil Velmari, tak uvidím, jak mi bude vyhovovat. Jen jsem chtěla najít nějaké zkušenosti s touto antiko a NIKDE jsem nic nenašla. Je pravda, že stojí 700,-- Kč a asi není tak běžná, ale snad ji některá užíváte a podělíte se o své zkušenosti? 🙂 🙂 🙂 Předem díky. 😀

anetka83
29. dub 2013

Začínám brát Velmari příští týden,jsem na ní zvědavá,je to nová antikoncepce a taky jsem právě hledala nějaké diskuze či něco a nic.Mě stála teda 780,- což se mi zdá dost, ale tak snad bude vyhovovat.

denulle
16. kvě 2013

No dneska jsem si došla pro antinu do lékarny a až doma jsem zjistila, že jsem dostala balení pouze na jeden měsíc a to stálo 315,-Kč. Dost mě to tedy vytočilo, protože budu muset letět opět k MUDr. pro recept.

mmonin
18. čer 2013

Zdravím vás, já beru velmari už třetí měsíc a nemám vůbec žádný problém... nezaznamenala jsem změny ani v náladách, bolestech hlavy či břicha, prostě nic 🙂 jen ta cena mě celkem odrazuje :/

ronu
20. srp 2013

Ahojky,ja Velmari beru druhy mesic a po prvnim mesici mi neprisla menstruace,udelala jsem si test,tehotna nejsem.Gynekolozka mi vymenila moji puvodni antikoncepci(logest),protoze jsem po ni prestala menstruovat(brala jsem ji 12 let).Velmari mi velmi doporucovala,tak jsem ji zkusila,ale pri druhem platicku se mi objevuji potize-toceni hlavy,nizky tlak,bolestiva prsa.Velmari jsem dostala,protoze mi vynechavala menzes,ale ani pri Velmari mi neprisla.ZItra jedu na gyndu a necham si bud zase predepsat Logest a nebo se na antikoncepci vyprdnu uplne.

verulinek00
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
grubrovaj
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
zuzkaaterezka
21. zář 2013

ahoj ja Velmari beru 5 mesicu.je to nova antikoncepce takze o ni toho moc neni.menstruaci mam ari 2-3 dny slabou.nekdy citim pnuti v prsou,jednou sem mela migrenu.jinak sem spokojena.

trmoka
23. zář 2013

Ahoj, tak já Velmari používala jen měsíc a nesedla mi. Bolela mě po ní dost hlava.

blem
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
dvavrova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bebi8
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
plameny
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
anichka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
michaelab83
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
urby
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bobiska1
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nunacek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
1ljana
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
groo
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikolakv
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mummy200
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kkklarys
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
jedli
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evavale
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vero901
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
monita106
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
milin
24. čer 2017

Krásný den všem, ráda bych obnovila diskuzi o antikoncepci Velmari. Prosím je tu některá z Vás co ji užívá? Mám ji z více důvodů, a než je tu vypíši chci se ujistit , že ji někdo užívá. Děkuji.

lenik93
24. čer 2017

@milin Dobrý den, ja brala Velmari kvuli tomu, že sem hodne natekala vodou, nohy jako konve.. a dr říkala, že je na to dobrá, že ma.latky aby se tělo nezavodnovalo... Brala sem ji pulroku (ale pred rokem).. Driv sem mela.sice rozhazene cykly, ale vzdy MS prisla.. ale z touhle HA? Prvni mesic uzivani MS prisla na dva dny, pak sem uz jen spinila a nakonec MS vubec nechodila..dle dr je to proto, ze je hodne nizkohomonalni a sliznice se timpadem.hodne zmenší..nohy nenatekali, ale přišli migreny, ktete sem do te doby nemela nikdy... pak uz přišlo silne nechutenstvi a to byla pro me posledni kapka.. prestala sem ji brat a pote sem pulroku bojovala s opakovanymi cystami, protože sem měla hodne rozhazene hormony - u jiny HA se mi to nestalo.. prostě mi tato nesedla a nevrátila sem se k ni, bala.se opětovných 5cm cyst :( Takže sem.se dala do kupy a snazime se o miminko.
Nevim zda vam tato rok stata zkušenost pomůže, ale to je můj příběh z touto HA..

agnes2ivory
24. čer 2017

Mela jsem a hruza. Migreny a po vysazeni cysty na vajecnicich. Uz nebudu brat nikdy zadnou, naucili jsme se uzivat si i s kondomem 🙂

barunka1985
Odpověď byla odstraněná
Zobraz