Měli jste problémy při užívání HAK Cilest?

popelka.miri
26. lis 2009

Ahoj, teprve 8 dni beru cilest a mam pocit ze nejak kynu a taky se mi zhorsuje plet. Vylozene mi roste zadek,stehna a bricho! Mate nekdo zkusenost s cilestem? Nebo mi poradte, ktera antik. Je nejlepsi bez tloustnuti a tak a i cenu. Posledni antik. Jsem mela tak pred 8 lety! Uz mam z toho depku☹.

janula84
26. lis 2009

ahoj, já jsem brala cilest asi 7-8let... ze záčatku jsem taky nakynula, ale u druhýho plata už to bylo o.k. dokonce se mi po ní i zlepšila pleť 😉 Já s ní byla spokojená...,ale je pravda, že každý to snášíme jinak... tak buď zkusit ty 3 měsíce vydržet nebo změnit HA... 🙂

monkula
26. lis 2009

ja som bola z Cilestu besná ako pes.... Priberanie nie, ale psychicky, no troska 😅 😅 😀 😀

monca301
26. lis 2009

ja som tiez uzivala cilest cca 8 rokov. Mna skor strasne bolela hlava,niekedy sa to nedalo ani vydrzat. Ale tiez asi po 2. baleni sa to samo upravilo.

soanpe
26. lis 2009

padaly mi vlasy, nakynula jsem 11kg během 2měs 😝 nervy na pochodu...
v dnešní době je mnoho možností vybrat kvalitní antikoncepci 😉
a co třeba kroužek nuvaring? je v něm minimální množství hormunu a působí lokálně 😉

mirka755
26. lis 2009

ahoj
já jsem užívala Cilest 7 let před 1.těhu, pak rok před druhým a vždy úplně bez problémů. Teď jsem vyzkoušela na 3 měsíce Evru náplasti, je super - nemusím na ní myslet ale ta cena 😝 . Přejdu zpět na Cilest

janulle22
27. lis 2009

Taky jsem brala cilest a dost jsem po nem pribrala...ale tenkrat jsem byla studentka a ta cena mi vyhovovala, takze jsem nemohla zmenit... ted beru regulon a jsem max spokojena ani deko jsem nepribrala... 🙂

popelka.miri
autor
27. lis 2009

Janulle a kolik stojí regulon? Máma mi radí tělísko danu, ale já nevím, má to nějaký rizika a cena? Nejvíc mě rozčiluje, že jsem omezená cenou. A peníze na to od chlapa bych si fakt nevzala!!!
Soanpe: co to je za kroužek?

popelka.miri
autor
27. lis 2009

Ještě by mě zajímalo, po 3. porodu mám zákaz dalšího těhu a doporučili mi sterilizaci, podvázaní vaječníků. A nevíte, jestli to má nějaký potom vedlejší účinky, třeba nechuť k sexu, menstruační problémy a tak? Můj partner o tom nechce slyšet, nevím proč mu to tak vadí!! podle mě by se to všechno vyřešilo.

zanet2009
14. kvě 2011

ahojky!
Chtěla bych obnovit diskuzi a poprosit o radu.
Cilest jsem brala před prvním těhu i před druhým a nyní po porodu a po ukončení kojení mi ho dr. předepsal znova.
Já jsem byla spokojena, ale je fakt, že první dvě plata tělu trvalo než si zvykla, pak už bez problémů.

Mám dotaz, dr. mi řekl, že prášky můžu začít brát ihned, že nemusím čekat na příchod MS, ale v návodu tahle možnost není.
V návodu je pouze začít brát 1.den MS nebo 5.den MS nebo následující neděli po příchodu MS.
Když začnu brát prášky dneska, tak kdy mi dorazí MS? Po dobrání plata?
Prosím o radu zda počkat na první den MS nebo zda si mám vzít prášek hned?

helisek84
14. kvě 2011

@zanet2009
můžeš začít klidně hned, MS ti dorazí cca 3. den po dobrání plata 😉

zanet2009
15. kvě 2011

@helisek84 děkuji 😉

tule
6. čer 2011

Mám dotaz, asi půl roku už neberu antikoncepci Cilest, 30.7. 2011, jedeme na dovču a já zjistila, že bych zrovna měla dostat menstruaci, tak jsem si říkala, že bych si nechala napsat na 3 měsíce prášky a potom bych je zase vysadila, protože plánujeme miminko. Myslím, že by to nemělo vadit, co myslíte? Děkuji za odpověď. 🙂

liz_lemon
6. čer 2011

@tule ja som presne toto urobila minuly rok, a vobec nemozem otehotniet, neviem, ci je to preto, ale aj tak si myslim, ze taketo prerusenie, a opatovne branie antikoncepcie nie je dobre, uplne to cloveku rozhadze cyklus
ale porad sa radsej s lekarom

tule
16. čer 2011

Děkuji za odpověď, tak to ji radši nebudu brát, tak nevím, co budu dělat, jestli si mám nechat předepsat prášky na oddálení menstruace, ale bojím se, abych to pak neměla všelijak. Máte někdo s tím zkušenosti? Poraďte díky.

pupikova7
10. srp 2011

Dobrý den sháním HA Cilest nebo Yadine, ěkuji za nabídky.
Pupikova7@seznam.cz 🙂

shakirka1
20. lis 2011

Ahoj,prosím o radu začla jsem užívat HA cilest před pul rokem,a vše bylo o.k.,chvíly jsem vysadila,a niní jsem s ní opět začla první tabletku jsem si vzala 1den MS,a měsíčky mám už 12dní už spíše špinění..to se mi ještě nestalo myslite že je vše o.k.?díky

limoncino
20. lis 2011

@popelka.miri Cilest bola moja prvá hormonálna antikoncepcia a aj posledná..
navonok som žiadne problémy nemala, ale to, šo spravil s mojou psychikou, čudujem sa, že ma niekto z môjho okolia nezabil 😨 😕

tynulakk
12. čer 2012

Ahojky 🙂 rada bych se na neco zeptala .. Mam tuto antikoncepsci prvne … Vubec je to ma prvni antikoncepce,tudiz nemam s nicim zkusenosti … Tedka mam mesicky a zacla jsem brat antikoncepci jak mi doporucil doktor..
Ae muj dotaz je takovy , po jake dobe uz mohu spat s pritelem ? A jestli nemuzu otehotnit ?… jestli uz spolu muzeme spat hnedka jak mi skonci mesicky a uz budu chranena ?.. nebo mam jetste nejaky cas pockat ? dekuju 😉

tynulakk
18. čer 2012
kikus241
11. únor 2013

Ahojte,
súrne zháňam Cilest (najlepšie celé balenie), cenu navrhnite.
kikus241@centrum.sk

mufyxa
1. dub 2014

nutně sháním alespoň 1 platíčko CILEST cenu respektuji( klidně i prošlou) děkuji monika

ivga
2. led 2015

Koupím cilest nabídněte děkuji.asuan123@seznam.cz