Menstruace u antikoncepce=vyloučení těhotenství?

xxxlucikxxx
27. únor 2011

holky prosím vás, když beru antikoncepci, a po dobrání platíčka normálně dostanu menstruaci jako každý měsíc-můžu se spolehnout že nejsem těhu?8.den jsem si vzala prášek pozdě-tak doufám že je to už druhý týden, tak proto se ptám.Určitě se vám to někdy stalo také, tak si ráda nechám poradit. test negativní. je to už druhý měsíc-ale furt mi to hlodá-slyšela jsem že jedna holka dostala u prášků i tři menstruace a byla-tak nevím čemu věřit. děkuji za odpověď.

gabrielachalupova
27. únor 2011

já doufám, že takhle snad ty prášky fungujou🙂)to by pak bylo těhotnejch....kdyby to u prášků dostali i třikrát a až potom to zjistili...nevím..tohle je můj názor-když jsem prášky brala a dostala to-nikdy jsem těhu nebyla🙂tak uvidíš...třeba to má každá jinak

lukza
27. únor 2011

já jednou zapoměla prášek a doktorka mě tenkrtá řekla že si mám udělat test a sledovat nasledující MC pokud by se mě zdála slabá tak si mám pak opět udělat test pokud bude opět negativní tak těhu nejsem.ale já zapoměla prášek zriovna v kritickém týdnu a já popravdě prášky nikdy nebrala uplně na čas přesně.

sussanah
28. únor 2011

Potom, co jedna moje znama otehotnela pri brani antiko, jsem si delala test kazdy mesic tesne pred zacatim dalsiho platicka prasku. Ono to za tech 15Kc ta jistota stoji 😉

crca
28. únor 2011

Koukni do příbalového letáku,tam by mělo být jakou dobu má prášek-tím myslím,záleží jak pozdě jsis ho vzala 😅 Já ho beru večer a jednou jsem zapoměla vzít-šla ráno do práce a brala si ho až odpoledne 😅 a dobrý 😉 Jnak ano-rada zní,zkoušej testy a kdyby se ti něco nezdálo tak jdi k dr.nebo na krev na HCG 😉