Mohu být těhotná hned první měsíc po vysazení HA?

lilavatty
4. únor 2015

Ahoj holky.
Potrebuju poradit. Minuly mesic jsem vysadila prasky, pred menstruaci. Ta probehla v poradku. A ted v patek mela prijit dalsi a doted neprisla. Je to zpozdeni 5 dni. Od soboty me boli v podbrisku, dnes docela silny vytok. Myslite, ze hned prvni mesic po vysazeni mohu byt tehotna, nebo se spis telo srovnava s vysazenim HA? Prasky jsem vysadila po 8 letech. Prosim poradte...

luciejancarova
4. únor 2015

@lilavatty Já jsem měla po vysazení HA velmi nepravidelnou MS, takže to může být i tím vysazením, každopádně bych těhotenství nevylučovala 😉

leniczka23
4. únor 2015

@lilavatty Můžeš co by ne..test?

aklin
4. únor 2015

jasně, že můžeš.

astra11
4. únor 2015

@lilavatty : Ahoj, já jsem to tak měla - otěhotnění hned první měsíc 🙂
A v druhém případě jsem otěhotněla i tehdy, když jsem střídavě HA vysazovala a zase brala, čímž jsem si udělala "hormonální bordel" , a i přesto těhot. přišlo...
Těžko ale říct, chvíli bych počkala a samozřejmě test , teď když je to pět dní zpoždění by se to už mohlo ukázat, i když já jsem zase musela čekat až na lhůtu 14 dní po vynechání .....do té doby se mi to neukázalo ....

merilinka
4. únor 2015

@lilavatty Můžou to být obě varianty. Já otěhotněla ihned po vysazení antiko a i se řílá,že tělo je nabuzené a je i větší předpoklad.Ale samozřejmně k ovulaci vlivem úpravy hormonů nemuselo dojít a ms nepřišla proto. Udělejte si test a uvidíte,pokud je zpoždění 5 dní,mohl by už ,pokud jste těhotná vyjít pozitivní. Nejlepší je dělat ho z ranní moči. Tak držím palce,ať je to tak,jak si sama přejete 😵

sibara
4. únor 2015

no jé je, jasně že jo, já 2x, jednou dokonce okamžitě po vysazení, neměla jsem ani MS, tož tak🙂

lilavatty
autor
4. únor 2015

Tak to jsem necekala... myslela jsem ze po vysazeni ovulace hned prvni mesic neprijde... ja teda mimi chci, ale ted zrovna planuji na kveten svatbu, tak bych byla rada kdyby mimco prislo az v cervnu 🙂 ale pokud bude uz ted,budu stastna 🙂 prasky jsem totiz nevysadila schvalne.udelam test a uvidi se.

lv
4. únor 2015

Jo můžeš, prvnacek Apolenka je toho dukazem..aninjsem to nedostala :O

polaks
4. únor 2015

No jasné,po vysadení HA je telo naštartované okamžite po prvej ms,ak teda nie sú nejaké iné problémy...

katerina32
4. únor 2015

Já to tak měla a hned dvakrát 🙂 takže to možné je

lilavatty
autor
5. únor 2015

Tak test je negativni... ale podbrisek stale boli uz od soboty. Treba je jeste brzo na test... uz se to ale neda vydrzet. Za prvy ta bolest a za druhy ty nervy 😀 zas ale nechci jit k doktorce, aby si nerekla ze jsem blazen... co myslite? Bez prasku jsem mesic..

tmagda
5. únor 2015

Ano, můžeš být těhotná. Já to měla úplně stejně. 8 let HA, pak vysazení. MS došla a další už ne. Test mi ukázal // a bylo to jasné.

barunka1985
5. únor 2015

@lilavatty měla jsem to ted naprosto stejně jako ty. MS měla dorazit v pátek, měla jsem to tak když jsem brala prášky, ale tento měsíc už zkoušíme mimi. sobota, pondělí jsem si dělala test, břicho pobolívalo a v úterý 5 dní zpoždění přišla MS.

lilavatty
autor
5. únor 2015

Jenze ja mam test stale jen s 1 carkou.

sannnya
5. únor 2015

@lilavatty já měla dvě čárky až asi 8. den po termínu menstruace a to byl jenom duch, navíc jsem měla jeden z nejcitlivějších testů na trhu

babette83
5. únor 2015

Občas to tak je, ale spíš bych řekla, že se tělo srovnává s vysazením HA. Udělej si test ještě později, pokud se HA nedostaví.

selverin
5. únor 2015

já otěhotněla do 10 dnů 😉

lilavatty
autor
5. únor 2015

A ktery test je nejlepsi? Clear blue?

kacabkaamisanek
5. únor 2015

ahoj. Ja jsem taky otěhotněla hned po vysazení. Test jsem mela taky negativní az do té doby, nez jsem mela dostat MS. V sobotu jsem ji měla dostat. V pátek test negativní, v nedeli večer uz //. 🙂 Takže držím palce 🙂

petra_90
5. únor 2015

taky jsem otěhotněla hned první měsíc snažení, takže to možné určitě je 🙂
v tvém případě si měla ovulaci nejspíš dýl (tzn. že i menstruace by přišla taky dýl) a proto na testu ještě není nic vidět.... anebo se tělo opravdu jen srovnává s vysazením antikoncepce a menstruace ještě dojde, zkus test zase za pár dní.
Držim palce! 🙂

lilavatty
autor
6. únor 2015

Tak jsem zkusila rano dalsi test. Vysel negativni, MS stale nedorazila... bolest v podbrisku byla vecer k nevydrzeni.... ☹

lilavatty
autor
9. únor 2015

Stale nic noveho... MS stale nedorazila, bolest dnes zesilila... test negativni. Tak co myslite? ☹ kdyz pujdu k doktorce, zjisti uz neco? Ja uz fakt nevim... ☹

desencanto
9. únor 2015

Ahoj, mam uplně stejný problém.. poslední menzčs 3.1. Ted čekám a furt nic. Mesic neberu prášky a párkrát jsem měla úplně křeče, ktere mě dostaly do kolen. Test negativní a mám 38 DC

lilavatty
autor
9. únor 2015

@desencanto tak co budeme delat? 😀

dokument
9. únor 2015

muzes, mela jsem to stejne, po 15 letech brani HA. pockej par dni, je asi brzy na test.

zuza01
9. únor 2015

@lilavatty Měla jsem to taky tak, musela jsem na vyvolávačku. Tělo bylo zvyklé 9 let na prášky... Ale po vyvolávačce přišla poslední MS, pak už jsem otěhotněla 🙂

ester34
9. únor 2015

Já vysadila po třech letech, menstruaci jsem nedostala půl roku, pak jsme to řešily s doktorkou, bolesti jsem měla různé, ale byly to jen rozhazene hormony. Menstruace mi nabehla po roce a půl. Ale jak píšou ostatní, může to samozřejmě být i těhotenství 🙂

desencanto
9. únor 2015

čekat?? ;)

lilavatty
autor
9. únor 2015

Me uz to cekani nebavi a znervoznuje me... rada bych uz vedela na cem jsem... ☹ vetsina rikate ze muzu byt tehotna, tak proc to sakra neukaze test 😀 jinak vcera me palila zaha a od patku mam hrozne citlivy bradavky. Jsou nacervrnaly, zvetseny a boli... ☹

prcekverunka
9. únor 2015

@lilavatty Můžeš být těhotná, ale já jsem po vysazení měla hrozné nepravidelnosti. O miminko jsme se ještě nesnažili a já jsem letěla na gyndu, že jsem asi těhotná, že jsem nedostala ms, mám takový divný výtok, pobolívání v podbřišku, ale negativní test. No těhotná jsem nebyla a ms jsem dostala s velkou slávou po 60 dnech na dovolené 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru