Můžu být těhotná? Prášky neberu

vernika11
1. zář 2015

Ahoj holky, mám dotázek, dne 28.7. jsem dostala poslední menstruaci ( konec 2.8.) a 5.8. jsem měla pohlavní styk, tam by se do mě neměl udělat, říkal, že to stihnul a ani ze mě nic neteklo. Další styk jsem měla 20.8. a tam jsem na wc cítila, že to ze mě teče a do dnes ( 1.9.) jsem nedostala menstruaci, je možné, že bych byla těhotná a popřípadě, kdyby ano, poznal by doktor, zda jsem otěhotněla 5.a nebo toho 20.? Prášky neberu od dubna letošního roku. Předem děkuji za odpovědi, tohle je můj 1.příspěvek, tak se omlouvám, že to píšu takhle narovinu. Vernika

alen_ka
1. zář 2015

jo je možné, že těhotná jsi, a myslím, že doktor by měl snadno poznat to datum
nebo aspoň ten můj mi tvrdil, že ví, kdy jsem otěhotněla

schybolova
1. zář 2015

Ahoj. prasky neberes a mela si nechraneny pohlavni styk , samozrejme ze muzes byt tehotna. Udelej si tehotensky test a v pripade pozitivniho vysledku se objednej na gynde. Doktor pozna stari plodu to se neboj 😉

pekkaa
1. zář 2015

ahoj. no zalezi taky jak dlouhe mivas cykly a kdy mivas ovulaci. Toho 5.8. mi to spis prijde jako nepravdepodobne. Jedine pokud mivas kratky cycklus (tak 21-24 dnu), tak by to mohlo byt toho 5.
Pravdepodobnejsi mi prijde 20.8. To by akorat mohla byt ovulace pokud si mela ms dostat nekdy ted, nebo pred par dny..
nebo je taky moznost, ze to mas po tech praskach jeste rozhazane, takze mozne jsou vsechny moznosti a taky i to, ze mas ted delsi cyklus a ms jeste jenom prijde 🙂
Kazdopadne, jestli si tehotna, tak dr. dokaze urcit stari plodu a budes vedet jestli to bylo 5 nebo 20.

karlajasmine
1. zář 2015

Tehotna byt urcite muzes, a ano, doktor pozna, jestli jsi otehotnela 5.8. nebo 20.8. Kdyby mel poznat jestli jsi otehotnela 19. nebo 20., tak by to nepoznal, ale takhle s rozdilem 15ti dnu to rozhodne pozna.

katniss89
2. zář 2015

Mrkni na tuhle kalkulačku...alespoň pro cca představu...neplodné dny by jsi tedy měla mít až od 22.8., takže se ev. přikláním spíše tomu 20.8. - spermie v těle přežívají až 5 dnů.
http://www.plodne-dny-vypocet.cz/?idm=&ds=&newdz=1

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru