Nedostavila se menstruace při antikoncepci. Znáte to?

meloun
12. bře 2008

Ahoj všichni...obracím se na vás všechny s dotazem a prosbou o radu....9 let jsem brala antikoncepci a nikdy jsem neměla žádné problémy.
Až minulý měsíc..... nedostavila se totiž menstruace. Po konzultaci s lékařem jsem antikoncepci brát přestala. Dle testů těhotná nejsem.
Na prohlídku jdu až příští týden. Snažím se zůstat v klidu, ale asi to znáte...dost doře to nejde.
Chci se zeptat, jestli se některé z vás také stalo něco podobného.
Díky.

aponchie
12. bře 2008

jj stalo mockrat ...

malovani
12. bře 2008

jasněže stalo...

sluninka
12. bře 2008

meloun a jak dlouho nemáš MS?? stává se to často,myslim,že můžeš být v klidu

denousek
12. bře 2008

ze se ptam....prestala si brat antikoncepci az po tom co se ti nedostavila ms nebo jeste pred tim,??
ale i tak mimi je nadherna vec .-))) 😵

sluninka
12. bře 2008

deny..dobrej dotaz 😀 😵

konoupek
12. bře 2008

no denoušku ne pro toho ,kdo ho nechce 😉 .
Melounku stává se to...bych nepanikařila 😉

sluninka
12. bře 2008

deny..jé vy máte vánoční miminko 😵

meloun
autor
12. bře 2008

ahoj, děkuju za uklidňující zprávy... Antikoncepci jsem přestala brát až poté, co se nedostavila MS na doporučení mého gynekologa. Miminko by nám sice nevadilo, ale bylo (prozatím) neplánované 🙂 .... každopádně moc děkuju.

nemo1985
12. bře 2008

Která pravidla porušuje: | ZrušAhojky holky zdŕavím,
Dnes jsem 12den zpoždění, test negativní.
Příznaky, nateklá prsa, pořád lítám na WC, pobolívá v podbříšku.
. Stejné příznaky jsem měla i poprvé.
Test mám mamatest.
Zítra jdu k Dr.
O první mimi jsem přišla v 8tt, přestalo tlouci srdíčko
Děkuji za odpovědi

krikri27
12. bře 2008

když mi vyšel negativní test, nikdy jsem těhotná nebyla 😨 fungovaly vždycky se stoprocentní jistotou..

meloun
autor
12. bře 2008

Já jsem si těhotenské testy dělala 4 a všechny byly negativní.
Ale bolesti prsou, bolesti v podbříšku a lítání na WC moc dobře znám. Tak jsem na to zvědavá. Já jdu k Dr. příští středu.

nemo1985
12. bře 2008

Melounku, tak ti držím palečky, at nám to dobře dopadne.
Kolikátý den MS mešká????? 🙂

meloun
autor
12. bře 2008

Dneska je to 17. den, co jsem měla dostat MS a na těhotenstkém testu je pořád jen jedna /....
nemo1985 držím ti palečky, ale u mě to těhu fakt nebude ☹

nemo1985
12. bře 2008

Melounku, už 17den jo.
proč si myslíš, že to u tebe nebude???
Proč jsi nešla dříve k Dr. tedy
Příznaky máš nějaké??

meloun
autor
12. bře 2008

K Dr. jsem dříve nešla, protože jsem byla na služební cestě mimo ČR a teď má můj Dr. dovolenou, proto tam jdu až příští týden.
Příznaky..nevim, jestli jsou to příznaky, protože jsem ještě těhotná nebyla, ale zvětšily se mi prsa, cítím napětí v podbříšku a pořád musím na záchod.
Myslím si, že těhotná nejsem, protože jsem si dělala asi 4 těhotenské testy a všechny byly negativní.
nemo1985:Jak dlouho mešká MS tobě?

meloun
autor
12. bře 2008

nemo1985: podívala jsem se ti do albíčka a koukám, že jste se brali na Červeném Hrádku... já jsem se tam vdávala taky... loni 25. května....

nemo1985
12. bře 2008

melounku, ano na Hrádku jsme měli svatbu 🙂
Dnes je to 12den.)
Mám takovou boličku pod pupíkem, tu jsem měla i poprvé, mrkni mi do albíka 😉

meloun
autor
12. bře 2008

nemo: tak to vypadá nadějně 🙂 , bříško máš zakulacené. a příznaky máš? bylo ti poprvé špatně?

nemo1985
12. bře 2008

Melounku, špatně mi nebylo vůbec, prsa jsem měla také nateklá, WC pořád, tlaky v podbříšku.
Psala mi kamarádka, že měsíc měla negativní test a těhu byla, držím palečky 🙂

meloun
autor
12. bře 2008

Ty bláho, to mi ani neříkej...jak je tohle možný? No, tak to jsem zvědavá, jak dopadnu příští týden 🙂 . Taky ti držím palečky. Dej vědět, jak jsi dopadla u Dr.

nemo1985
12. bře 2008

Melounku, asi to možné je nevím.
Dám vědět neboj 🙂

lenus24
22. dub 2014

Dobrý den, mám takový dotaz, brala jsem antikoncepci Chloe 21+7, ale přestali jí vyrábět, tak jsem přešla na Mywy 24+4. Když jsem si vzala první pilulku (27.3), tak už jsem měla třetí den menstruaci.Menstruace mi skončila 29.3. No a 18.4 jsem si zapomněla aktivní pilulku vzít a měla pohlavní styk ( ne do mě) no a v neděli 20.4 jsem měla dostat menstruaci, ale zatím nic, jen mám trochu špinění, ale krev nikde. Nevíte jestli to může být změnou antikoncepce nebo vynecháním tablety, bojím se abych nebyla těhotná. Prosím poraďte.

sendoska
2. črc 2014

@lenus24 Ahoj JAK to dopadlo? bylo to vynechání jen změnou antikoncepce? Já jsem před měsícem začla brát MYWY 24+4 a ted čekám Ms A Ta nikde .... jen opravdu slabouliné špinění.

zanetamlcochova
6. črc 2014

Ahojky, tak já jsem to také nikdy neměla menstr. vždy pravidelná všechno ok! barala jsem minervu, pak jsem začla brát foxinette neo a menzes jsem měla hrozně slabý a tento měsíc jsem během pauzy 7 dní nedostala vůbec ☹ , tak má trochu obavy, ae začla jsem brát nové platíčko 😖 tak nevím, jestli je to změnou antikoncepce či co, děti už mám 2, takže stačí 🙂

makyka001
26. lis 2014

Ahoj holky chtěla bych se zeptat beru antikoncepci poprvé v pondělí jsem dobrala platíčko a ještě sem to nedostala je to normální ? nevynechala sem ani jeden prášek docela se bojím

simcik12
17. dub 2015

Dobrý den,chtěla bych se zeptat
taky beru mywy neměla jsem problémy. měla jsem před 2 týdny pohlavní styk a tři dny na to jsem přestala brát antikoncepci jenže jsem po 2 dnech jen špinila 3 dny a pak se mi to ztratilo. čekám na to už týden tak nevím jestli to je práškami. Děkuji za odpověd

mircavo
14. lis 2015

Ahoj vsem 🙂. Chci se zeptat jestli se nektere z vas stalo ze v tydenni pauze nedostavila MS. V utery jsem mela posl.prasek HA a jiz je sobota a MS nikde. Tuto HA beru 9 mesicu s jednou mesicni pauzou kvuli operaci. Mam se bat? Popr.myslite ze bych mohla byt tehotna? Diky 🙂

katerina_m
14. lis 2015

ahoj,mě osobně se nic podobného nestalo,ale moje kamarádka neměla menstruaci 3 měsíce a všechno bylo v pořádku.Dostala Clostibegid a cyklus se jí srovnal.Pokud neproběhne ovulace tak není ani menstruace. Může to ale způsobit i nemoc,stres atd. Neboj se to nebude nic vážného,dej si dvojku červeného a napusť si horkou vanu to jsou nejlepší spouštěče hned po sexu.

suzief
14. lis 2015

Jo stalo a taky mě to vylekalo, okamžitě jsem přestala brát ale cyklus se srovnál velmi dlouho, mě ještě ke všemu postihla endometrioza. Nicméně dneska vím, že u užívání hormon. antikoncepce je to zcela běžny jev ( podle mě ale špatný jev!)

mircavo
15. lis 2015

Vse uz v poradku 🙂. Vcera vecer ve 23h.jsem to dostala 🙂