NEHORMONÁLNÍ tělísko. Jak vám sedlo?

4. led 2022

Ahoj chci se zeptat jak vám sedlo tělísko . Měly jste nějaké potíže ? A co chuť na sex zůstala nebo se to nějak změnilo? .... Pár diskuzí tu je ale je to všechno staré Dr mi teď nabízel nějaké na 6 let

autor
4. led 2022

.

te_reza
4. led 2022

Měla jsem stříbrné. Po 8 měsících šlo ven. MS pravidelná, intenzita normální. Ale měla jsem pořád bolení břicha a zad.

katka9184
4. led 2022

Mám už podruhé gynefix a za mě naprostá spokojenost. MS normální, bolesti břicha při ní mírné, chuť na sex pořád stejná 😊

konidana
4. led 2022

Me sedlo v pohode. Stribrne i zlate. Prvni pulrok silnejsi a delsi ms, pak se vratila k normalu nebo snad i na min. Chut na sex stejna, prozitek vetsi😁

lencaa11
5. led 2022

Mám druhé nehormonalni tělísko (1300kc) na 5 let je super Ms mám 6 dní ,na sex mám chuť pořád stejně ,první jsem měla 4,5 let a teď mám druhé skoro 4 roky za mě Top👍 ....

nnnadja
5. led 2022

Nehormonalni super.. 2x po 5 ti letech. Teď msm hormonální a druhý měsíc v kuse od zavedení krvácím:/ plus sem ram divné zaboleni břicha:( momentálně lituji že jsem si ho nechala dat.

jana_zofie
5. led 2022

Ja se sem bodnu a zaroven se zeptam, jake s tim mate zkusenosti z hlediska spolehlivosti. Zrazuji me, ze to pry neni prilis spolehlive, ale ja si myslim, ze v dnesni dobe je to blbost, ne? Diky.

shirilka
5. led 2022

@jana_zofie Měla jsem dvě, jedno 5 a druhé 3 roky a spokojenost. Styk pravidelně, žádné zpoždění ms, leda vlivem stresu při zkouškovém. Bolesti a krvácení mimo ms že začátku cca první dva měsíce pak už jsem o něm nevěděla.

lencaa11
5. led 2022

@jana_zofie mě za 4,5 let nezradilo a teď mám druhé skoro 4 roky a vše ok chodím na pravidelné kontroly zda sedí a vše ok a když tak doma si kontroluju sama zda je v pohodě ano jsou případy těhotenství skrz tělísko ale to je úplně minimum tak jako přes pilulky atd ...

pettrus1210
6. led 2022

Měla jsem se zlatem, 2 roky. Ze začátku občas bolest břicha a zad, ale to se srovnalo. Akorát MS trvala 14 dni:/ v říjnu jsem ho nechala vyndat a hned 1. MS byla jako předtím 4 dny. Další měsíc jsem otehotnela.