Nehormonální tělísko, ovlivňuje psychiku?

backstreet
24. bře 2014

Dobrý den, maminky. Chtěla bych se jen zeptat, jestli jste měla některá neg.zkušenost s nehormolnálním tělískem týkající se psychiky. Mám silverlilly a mám pocit, že jsem hnusná, protivná, bez nálady, nic mě nebaví atd.Navíc mám úzkostné stavy, že se dětem něco stane atd. Myslíte si, že na to může mít tělísko vliv? Po prvním porodu jsem to takhle neměla, brala jsem klasickou antikoncepci, až po druhém jsem si nechala zavést tělísko. Jsem sama ze sebe nešťastná, nechce se mi ani ven, jsem ráda, že manžel přijde z práce a vezme si děti ven a já mám chvíli klid, ale tak to nemá být. Jen bych chtěla znát Váš názor. Moc děkuji

veruska007
25. bře 2014

Tělísko mám, na náladu to u mne vliv nemá. Teoreticky by to ani mít vliv nemělo.

backstreet
autor
25. bře 2014

moc děkuji za odpověď

veruska007
25. bře 2014

@backstreet Hledala bych příčinu těch obtíží někde jinde... každopádně bys to asi měla pomalu řešit. Pokud Ti úzkosti brání v činnostech, které jsi měla dříve ráda, tak už jsi překročila takovou tu pomyslnou hranici, kdy je to ještě ok.

monnisek
22. pro 2015

Já jsem měla nehormonální tělísko a rozvinula se u mě panická ataka, ještě teď mám nervy v kýblu, záchvaty úzkosti, mělaj jsem kvůli němu 3x atb, něco šíleného, meď mě nedělá fakt moc dobře, ale je to individuální. Je fakt, že u mě jakákoliv ochrana udělala bordel. Vím, že reaguji se spozděním. Tělísko mám vytažené dva měsíce a měsíc potom jsem měla pomalu myšlenky...

backstreet Dobrý den, maminky. Chtěla bych se jen zeptat, jestli jste měla některá neg.zkušenost s nehormolnálním tělískem týkající se psychiky. Mám silverlilly a mám pocit, že jsem hnusná, protivná, bez nálady, nic mě nebaví atd.Navíc mám úzkostné stavy, že se dětem něco stane atd. Myslíte si, že na to může mít tělísko vliv? Po prvním porodu jsem to takhle neměla, brala jsem klasickou antikoncepci, až po druhém jsem si nechala zavést tělísko. Jsem sama ze sebe nešťastná, nechce se mi ani ven, jsem ráda, že manžel přijde z práce a vezme si děti ven a já mám chvíli klid, ale tak to nemá být. Jen bych chtěla znát Váš názor. Moc děkuji