Nehormonální tělísko-za jak dlouho jste pak otěhotněly?

lucie7411
27. srp 2016

Ahoj holky, ráda bych se prosím zeptala za jak dlouho jste otěhotněli po vyjmutí nehormonálního tělíska? Já ho mám venku od ledna, snažíme se cca od dubna a nic :( Pořád myslím na to, že jsem si to způsobila sama tím, že jsem ho tam místo 5 let měla 8 let...Neměla jsem žádné problémy, tak jsem to stále oddalovala...Pak jsme se rozhodli, že chceme miminko (máme již desetiletou dcerku a ta je z našeho prvního sexu 🙂 ) Když mi doktor tělísko vytahoval, tak to nešlo, já tam omdlívala, bylo to šílený. Zkusil to dvakrát a pak mi řekl, že se musí vytáhnout pod narkozou...Tak jsem ho poprosila at to zkusí ještě jednou..no nebudu popisovat co jsem zažila díky své blbosti, ale vytáhl ho...Jenže se bojím, že my tím něco dole poškodil nebo že tam mám nějaké srůsty....dělal mi pak ultrazvuk, ale prý vše v pořádku. Skoro dva měsíce beru Inofolic...

Za jak dlouho jste prosím otěhotněli po vyjmutí tělíska Vy?

lenbela
27. srp 2016

Za 9 m, bylo mi 36 let. Potřebovala jsem srovnat cyklus. Proto jsem brala Duphaston, ale nějak mi to nesedlo, tak jsem začala užívat Gynex kapky a druhý měsíc se zadařilo.

lucie7411
autor
27. srp 2016

Cyklus mám pravidelně, vím kdy mám ovulaci, ale prostě nic :( ten Gynex je prosím na předpis nebo volně koupím?

lenbela
27. srp 2016

@lucie7411 Gynex jsou volně prodejné, ale myslím, že ve vlastní síti prodejen. Na téma Gynex kapky tu určitě jsou diskuse a recenze. Nevím, zda nám to vyšlo díky nim, ale časová souvislost tu je 🙂

tomvic
5. črc 2019

Hned pri prvnim sexu po vyndaní. Mela.jsem ho 4.5 roku, vyndano akutně kvuli dislokaci.