Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

ivusenka
2. říj 2006

O modrých žilkách na prsech jsem už četla od těhulek, takže když jsem začala číst tvůj příspěvek, říkala jsem si, že jsi určitě těhu, ale když jsem dočetla ..... tak teď nevím, asi budeš muset pár dní počkat a pak kdyžtak pro jistotu testnout 😉 Přeju hodně štěstíčka

kaczka
autor
2. říj 2006

Moc děkuji.....dnes ráno sjem si dělal tes a vyšel negativní,ale nevím jetsli ejště není brzo, jetsůli toho hormonu není málo a proto jsem nedostala menstruaci a ne testu to nejde poznat.Holky neměli jste nějaká taky menstruaci v těhotenství??A kdy vám vyšel pozitivní test?

majka35
2. říj 2006

kaczka ... ja som dostala menštruáciu presne v deň, kedy som ju mala dostať, mala som ju však iba jeden deň, aj to len takú slabučkú /antikoncepciu som nebrala/. Keďže mi to pripadalo zvláštne, tak som si na 3. deň spravila o polnoci tehotenský test ... zobudila som sa totiž na strašné bolesti, presne také, akoby som mala dostať... no a objavili sa mi tam dve nádherné čiarky...
v tvojom prípade neviem, keďže berieš antikoncepciu ... ale ako sa hovorí, keď príroda chce, tak...

geegee
2. říj 2006

ja som mala v prvy mesiac tehotenstva normalne menzes - len slabsi a kratsi ako obycajne

veronika13
2. říj 2006

Ja som tiež dostala MS prvý mesiac potom už nie. Ale tiež bol neobvyklí, najskôr silný, potom už len slabučky. Tiež som mala citlivé prsia, chuť na ryby - závináče, treska... Test som si spravila asi za dva týždne, a vyšiel pozitívne. Sama sa musíš rozhodnúť, či ešte počkáš, spravíš ešte jeden test alebo navštíviš doktora a budeš to mať 100% potvrdené alebo nie. 🙂

zdenda
2. říj 2006

Holky, taky mám tyhle příznaky těhu, ale dostala jsem menstruaci o den dřív a měla ji jenom 3 dny a to ji obvykle mívám nejmíň 6 dní. Tak budu taky testovat, jestli to náhodou konečně nevyšlo 😉

kaczka
autor
2. říj 2006

Myslíte,že kdybych počkala do konce týdne tak by ten test mohl být pozitivní?Já mám prostě takové tušiní, že budu mít mimi......hodně často se mi stává, že se projeví můj 6. smysl..tak snad to vyjde i teď! 😉

bobicek
2. říj 2006

caute zienky!
aj mne sa stalo prvy krat pred mesicom cosi cudne.berem HAK, MS mi chodi presne.pred mesiacom prisla nacas,ale po skonceni sa opat vratila.bola som u dr,no ten len skonstatoval,ze sa tam daco odluplo a to potrebovalo von.(konstatoval bez prehliadky!!!) 😠 ale mala som neskutocny krc.teraz prisla MS o dva dni neskor a je taka silna,ze nestiham 😀 moze to nieco znamenat? 😉

kaczka, drzim palec!

lussius
2. říj 2006

achoooj, ja sice MS nemela,az 2a3mesic jen spineni,ale nekolik mych kamaradek MS nedostaly a test byl negativni.az na gynde jim rekli,ze cekaji mimi. 😎bud si za par dnu zopakuj test, nebo si zajdi na gyndu. moc ti drzim palecky 🙂
ju a kamaradka mela hooooodne silnou menstruaci, ucpala i odpad ve sprse jaky kusy z ni litaly, a presto ceka krasny 2 kluky.. pry se jen cistila deloha..takze vse je mozne a kazda tehotenstvi prozivame jinak..
vsem vam drzim palecky, aby to vyslo 🙂

sissa
2. říj 2006

ahojte holky 😀 prosim o radu... 😕 uz 4 mesiace sa snzime o mimi,ale zase som tento mesiac dostala MS,trvala len 3 dni-inac mavam 6 dni ☹ a bola normalna ako vzdy,dalsie 3 dni len hnede spinenie a pokracuje to tym,ze este mam 3 dni na to ruzove spinenie,nemam ziadne tehu priznaky a prsia ma vobec nebolia.Nevie niekto co by to mohlo byt?

kaczka
autor
3. říj 2006

sissa-myslím si,že by sis měla zajít k doktorovi...pokud to máš pořád stejně tak asi není něco v pořádku...ať už to je mimi či ne tak bys měla vědět co se dějě...a doktor ti to asi řekne nejlíp...........................................jinak já jsem se rozhodla, že půjdu k doktorovi,jsem obědnaná na přítí čtvrtek tak uvidím jestli je to mimi či něco jiného.A o víkendu si budu ještě dělat test, tak to třeba budu vědět dřív... 🙂

vierus
3. říj 2006

ahojte kocky, mozno to bude otazka uplne od veci, ale ako ste vedeli, ze ste tehu, ked ste mali menzes? mali ste tehotenske priznaky alebo vnutorny instinkt?

kaczka
autor
3. říj 2006

Vierus....já nevím zatím jetsli jsem těhotná,ale myslím si to nejen kvůli vnitřnímu pocitu(můj přítel je taky přesvědčený,že budem mít mimi),ale taky mám větší prsa,divný pocit v podbříšku,menstruaci sjem měla jinou(kratší a slabší)než normálně atd...

veronika13
3. říj 2006

okrem toho, že ten menzes bol iný ako obvykle, som chodila častejšie na WC, aj v noci, čo nikdy predtým, mala som chuť na ryby, boleli ma prsia, aj tak som to ešte nebrala veľmi vážne, myslela som si, že si to nahováram, tak som počkala aj s testom, ten som si spravila až asi tri týždne po tej divnej MS a bol pozitívny do dvoch sekúnd. U každej je to iné...

vierus
3. říj 2006

diky kocky 🙂 mna po menzese teraz boleli velmi bradavky, tiez chodim castejsie na wc, ale nemam pocit, ze by som bola tehotna. Asi by som to zistila, az po vynechani menzesu 😉

zrzuska
3. říj 2006

ahojte baby 🙂
som tu nova a uz dlho citam toto forum. mne od stredy meskala MZ a bola som si skoro ista, ze som tehu. bola som velmi unavena (mala som pocit ze spim stale), chodila som stale na wc, boleli ma prsia, byvalo mi rano a vecer zle od zaludka, jedla som vsetko co som videla. a v nedelu som dostala mrchu. je riadne silna. ale stale mi je zle od zaludka a stale sa mi chce moc spat, na wc uz tolko nechodim a prsia ma skoro nebolia.
bola som z toho nestastna, ze som nakoniec dostala MZ ☹
povedzte aky uz musi mat zena priznak tehotenstva? 😕 mala som vsetky a aj tak nic. asi som si to nahovarala... 😒 ale da sa to?
lussius a ta tvoja kamaratka mala aj nejake priznaky tehotenstva aj ked mala silnu MZ?
asi sa pojdem dat konecne po roku riadne vysetrit k dr. lebo zajtra sa prehlasujem k novemu

kaczka
autor
3. říj 2006

zrzuska myslím si, že bys měla zajít k doktorovi, protože dle mého názoru není úpně vyloučené, že bys byla těhotná. A třeba zkoušela sis udělat test?

lucias1
3. říj 2006

Ahojky holky.
Je to opravdu zvlaštní,každý na svoje těhotenství přichází jinak.Když jsem po týdnu zpoždění,nedostala MS tak jsem zašla na gyndu.Tam mi udělali ultrazvuk a řekli že těhotná nejsem a test mi taky nevyšel,dostala jsem injekci na vyvolání MS,které se měli do týdne dostavit.Čekala jsem a stejně se nedostavili.Tak jsem si nakonec udělala test po druhé a ten mi už vyšel.Připadalo mi ti zvláštní,tak jsem se objednala znovu na gyndu anakonec mi pan gynekolog řekl,že jsem v 6 týdnu.

dorotka
3. říj 2006

vierus mne nevynechal 😉

bobicek
3. říj 2006

babenky, je tu niektora z okresu MY alebo SE?dikyyy 😎

lussius
3. říj 2006

sissa, podobně krátkou MS jsem měla též, mohl by to být příznak že nemáš ovulaci, ale já to tak měla snad od prvopočátku a ovulace byla.ale to by ti zkontroloval gynekolog,když mu řekneš že se už nějakou dobu snažíte o mimi a popíšeš mu své měsíčky.. třeba čekáš mimi 🙂 nebo zkrátka jen nedošlo k ovulaci ☹

zrzuska
3. říj 2006

kaczka ku doktorovi som nesla len preto, ze som nemavala pravidelnu MZ, tak sa mi to zdalo v pohode, ze meska, len ma to sklamalo, ze nakoniec MZ prisla. Len tie priznaky ma miatli. Ale zajtra idem ku doktorovi, slubujem

sissa
3. říj 2006

kaczka- 🙂 urcite pojdem doktorovi a tebe zelam // 🙂 dufam,ze cakas mimi 😀

sissa
3. říj 2006

lussius 🙂 nestras ma s tou ovulaciou 😕 🙄 ,to fakt? to by bol pre mna naozaj sok,ale urcite idem doktorovi ☹ dakujem ti a zelam vela zdravia tebe aj mimi 😉

lussius
3. říj 2006

zrzuska, ta kamaradka uz mela potvrzene tehotenstvi od gyn..mivala pravidelne MS snad na hodinu presne,takze hned vedela ze si ma udelat test a zajit na gyndu..jestli mela nejake klasicke tehu priznaky jsme neresily..
ja treba nemela zadne kterych bych si vsimla. sem uz ani neverila ze by z toho neco mohlo byt,tak sem se nehlidala a nepozorovala a nebyt kolegynek,tak bych si ani nedelala test a nesla na gyndu..

lussius
3. říj 2006

sissa,nemusis mit obavy.nektere z nas zkratka ne kazdy mesic maji ovulaci.ale je to pry normalni.horsi je kdyz neprobiha vubec,ale lehce se da nahodit praskama a kamaradka pak hned otehotnela 🙂 lepsi vedet proc to nejde a jak to napravit (kdyz to nejde),nez kdyz dr.sami nevedi a zkouseji na vas jak na kraliky vsechno mozne..

kaczka
autor
3. říj 2006

ono je asi fakt, že každá to máme jinak...ale zase jsou takovéhle diskuze dobré, že aspoň můžeme zjistit, jestli se to někomu stalo taky , takže jestli je tu ta možnost, že by to bylo mimi 😀

sissa
3. říj 2006

lussius,vies,hrozne sa bojim,robim si kazdy den ovulacny test a stale je negativny,sice je este skoro,zevraj mam zacat testovat az v piatok,ale nevydrzala som a uz mam 2 testy za sebou a su negatiiivne 😠 ,takze mozno mas pravdu ze nemam ovu,ale ked je to tak dufam len,ze doktor mi pomoze aspon tabletkami 🙄

lussius
3. říj 2006

sissa, neboooj. vzpomnela jsem si na kolegyni,ktera si tez delala testy,mela podezreni ze ovu nema,gynekolozka to resit nechtela,ze rok snazeni nic neni a maji v klidu pokracovat.zasla si do centra umeleho oplodneni,tam to probrali prosetrili,dali prasky na podporu ovu (ja mela jen polovinu pro sichr aby ovu byla),ona to vzala "poctiveji" a hned snad napoprve cekaji dvojcatka (to je jina holcina nez o ktere jsem psala drive).. takze se neboj a pokud ti ovu nevyjde,zkus to jeste pristi mesic a jinak radim konzultaci s gynekologem 🙂 moc moc drzim pesti, do patku mas jeste casu dost,takze doufam ze se vysledku dockas 🙂

sissa
3. říj 2006

lussius,uvidim co pride v piatok,ale dufam,ze ovulacia 😀 ,dufam,ze moj gynek.ma nesklame a bude to nejako riesit,keby nahodou,snad ma neodbyje,ze 4 mesiace snazenia je malo,strasi ma aj vekpretoze uz mam 30rokov a zatial som bez mimi.Ale dakujem ti krasne za povzbudenie,ze aj ja mozem mat dvojicky 😀