Nepravidelná M během HA. Mohu být těhotná?

kaczka
2. říj 2006

Ahojík holky,
už tak 14 dní mám nafouklé bříško,větší a citlivější poprsí(s modrýmy žilkami)a bývá mi nevolno a pořád mám chuť na ryby(nikd ydřív jsem neměla) 😉 .......menstruaci jsem dostala už v pátek odpoledne(normálně bych ji měla dostat až v sobotu ráno). Ze začátku jsem ji měla jako na konci(nebyla tam červená krev),ale ted už tam i trochu krve je,ale mám j rozhodně mín než obvykle(ale ne jen špinění).U mě je to zvláštní, protože beru antikoncepci a mám ji jako hodinky už přes rok.
MYslíte si, že je tu ta možnost, abych byla těhotná? Mátě nějaká podobnou zkušenost?

marianka28
21. dub 2008

misa.ottovka ahoj,no ja som si test robila az ked mi to meskalo 10 dni,aj to bola ta druha ciarka len slabucka...myslim,ze by si si mala urobit dalsi o par dni ak teda nedostanes MS.A drzim palce,aby sa ti to podarilo...

jansinka
21. dub 2008

Ahoj Jani.Ono,jestli máš nějaké stresové období,tak může být zpoždění i z tohoto důvodu....Jistě vše dopadne tak jak má.Držim palce!Měj trpělivost,když se nedostaví do týdne,tak prubni testík.A dej vědět!luca 😉

lehna
21. dub 2008

ahoj holky, mám takový dotaz. Minulé pondělí(14.4.)28DC jsem dostala MS,v předvečer mě bolelo normálně břicho jako, že teda dojde. V to pondělí došla, ale jen taková hodně slabá a celý týden sem tam jsem měla špinění. Včera to přešlo v krvácení a dneska už jen zas tak špiním. Nevíte je to pořád nějaká mrcha?? test byl negativní.

jankaa26
21. dub 2008

poleva preto, lebo som si robila jeden test a vysiel negativne... ale potom ked som si citala, ze kolko vyslo testov nagativnych a holky boli aj tak tehotne...

jansinka
21. dub 2008

Ahoj Lehna,zkusila bych za několik dní test,může to být tehotenství.Luca

pipinka82
21. dub 2008

ahoj jankaa aj mne 2 testy neukázali tehu..a pritom som už bola až po meškaní mrske mi test ukázal 2 čiaročky štastia....ale každá sme iná a každá máme inú hodnotu v moči a krvi hormon ktorý potrebuje test k zisteniu tehu... 😀 držím palce vela štastia

zuzka26
21. dub 2008

Ahojte,
chcem sa opytat ci niekto z vas mal uz podobnu situaciu ako ja....uz treti den mi meskaju, co u mna nie je vo zvyku..robila som si dnes test a mala som jednu palicku uplne slabu ale viditelnu a tu druhu uplne viditelnu...zle mi byva v poslednej dobe a mam stale pichanie v podbrusku k oplodneniu mohlo dojst cca 2-3 tyzde dozadu...mozem byt tehotna aj napriek testu, ktory mi jasnu odpoved moc nedal ? 🙂 🙂

mareklucka
21. dub 2008

zuzka keď tam máš tu druhú čiarku,tak si tehuľka!!! Nezáleží na tom aká je intenzívna,hlavne že je tam.Tak gratulujem! 😉 🙂

monik76
21. dub 2008

zuzka, i já jsem měla tu druhou čárku úplně slaboulinkou, měla jsem i slabou menzes a přesto jsem byla těhotná. Pak jsem si udělala test ještě jednou a už ta druhá čárka byla jasnější.

jansinka
22. dub 2008

Ahoj Moni.Prosím tě,jak dlouho jsi čekala po té slabé menstruaci s testem,který ti ukázal tu druhou vytouženou čárečku?Moc díky.Luca

monik76
22. dub 2008

ahojky, jak mi skoncila menzes, bylo mi to divné, protože to bylo fakt strašně slabý.

lehna
22. dub 2008

jansinka: včera to bylo 35Dc, taky už by na testu něco bylo vidět,ne? ale nebyl tam ani názank, takže to je asi jen mrcha.

jansinka
22. dub 2008

Leni,já opravdu nevím,jestli by už měl test zareagovat nebo ne.Každá máme jinak dlouhý cyklus,já ho mám např obyčejně 45 dní.každá máme jiný organismus,jinou hladinu HCG (pokud je),takže těžko říci.Asi ti poradím sledovat ovulaci-esi k ní tento měsíc dojde.Tak to asi udělám i já. 😉

lehna
22. dub 2008

jansinka: tak děkuji, uvidíme teda tento měsíc. já měla s HA cyklus 28dní, po vysazení jsem měla první měsíc 35dní a teďka zas mrcha přišla po 28dnech. J8 jsem z toh zmatená, ale jsou to asi hormony. Takže se snažíme znova🙂

perla200
24. dub 2008

dievčatá, mrcha mi dosla na čas, ale na tretí den ako mi mala vypuknúť v plnej paráde zmizla...je to len slabý tmavohnedý výtok...čo to je?

jansinka
24. dub 2008

Ahoj všici! 🙂 Moc prosím o radu od těch, co pozorovaly příznaky těhotenství. Bříško vás bolelo (pokud bolelo) ustavičně anebo nárazově, občas?A prsa také ustavičně anebo také občas?Někdy mám pocit, že určo těhu jsem a někdy mě tyto všecky příznaky uplně přejdou a pak pochybuji.Test je neg.,ale v po mám jít na krev...Poradte prosím,díky moc!Luca

lulu16
25. dub 2008

Ahoj.... mám problém. s klukem sem spala zatim dvakrát, použili sme kondom... ale už tři dny jsem to nedostala :( vůbec nevim co mám dělat :(

dvojka
25. dub 2008

Jasinka - ty příznaky co píšeš může být u každé ženy jinak.U mě třeba bříško pobolívalo během dne několikrát a stejně tak i ta prsa...

Lulu16-co zkusit těhotenský test,stejně ti nic jiného nezbyde pokud menstruace nedorazí.
A nevíš jestli po styku byl kondom nějak porušený?

lulu16
25. dub 2008

dvojka- myslim že nebyl porušený. Strašně se bojim. Je mi 16, a co pak dělat. doufám že MS co nejdříve příde, přece jenom jsem to tak dlouho pravidelně neměla.

misa.ottovka
27. dub 2008

Ahojík holky,v pátek jsem si po osmi dnech zpoždění dělala Mamtest,a ukázala se sce extrémně slabá čárka,ale byla tam!!!.. Včera jsem ale začala krvácet,tmavě hnědá krev,a to tak intenzivní,až jsem se lekla..lítaly ze mně kusy čehosi....Začala jsem brečet.Mám obrovský strach co se to děje...Mám obavy aby to nebyl samovolný potrat.Manža se mnou hned chtěl jet do nemocnice,ale já chtěla počkat na pondělí ke své Dr.. Dneska jsem si dělala další Mamatest,a je tam znovu slaboulinká druhá čárka,ale sotva viditelná,tak už vážně nevím. Hned zítra půjdu k Dr.,ale do té doby se zblázním..

jankaa26
27. dub 2008

baby a ked mam menstruaciu uz dlhsie ako byva zvykom? jansinka, idem si v utorok spravit ten test, ukazemi uz urcite spravne?

jansinka
28. dub 2008

Jani a kolikátý den to bude po skončení menstruace?Každopádně,esi si budeš i po testu stále nejistá,zajdi na gyndu,tam ti odpoví s větší jistotou,hm?Já test dělala v sobotu, to bylo týden po skončení té zvláštní menstruace.Vyšel negativní.Ale pořád se mi to nějak nezdá.Dnes jsem byla kvůli alergii u Hausarzta,chtěl mi dát zirtek a taxem musela přiznat své podezření na těhotenství.Udělal mi proto ultrazvuk (ne vaginární,ale obyč ultrazvuk) a taky test z moči a taky na test z krve.Na ultrazvuku prý v děloze nic nenašel,z moči test taky negat.Ted ještě do zítra počkám na výsledky krevního testu,ale myslím,že vím co uslyším.
No nic,příroda mi prostě jen chtěla všemi těmi příznaky umožnit,abych alespoň trochu pocítila,jaké to je být těhotná... ☹ ☹ ☹
Přeji ti, aby ti to dopadlo jak bys chtěla,Jani!! 😉

jankaa26
28. dub 2008

tak ked si ho spravim zajtra, tak to bude asi hned den po menstruacii, vlastne neviem, este dnes mam nieco... a dufam ze to nebude nejaky zapal a nebudem moct mat kvoli tomu babo☹((( a co si chcela tym povedat, ze vies co uslysis? ze si potratila babatko? daj urcite vediet, zajtra oznami vysledok aj ja... ale ku gynekologovi budem musiet ist asi tak ci tak, lebo ma picha v bruchu... inak myslis, ze ju mozem mat dlhsiu kvoli tomu, ze som chora?

jansinka
28. dub 2008

Jani,jak jí máš už dlouho?A jak vypadá?Je to jen špinění?Jak se to krom délky odlišuje od jiné mens.?S tím testem bych možná počkala...Ale esi to nevydržíš,tak si ho udělej a uvidíš.Každopádně,jaxem se tu dočetla, tak měli holky mens.třeba až do 4.měsíce....ale to furt neznamená,že jsi anebo nejsi těhu,Jani!!!!Nesrovnávej se,zkus na to pohlédnout objektivně.Víš co?Znovu to sem popiš,pěkně od začátku,třeba se to to pak bude jevit jasněji,když si to sama takto znovu popíšeš,všechny příznaky,problémy apod.Hm?
A jinak,tím že vím co uslyším jsem myslela to,že těhu nejsem a zítra mi to jen potvrdí....Mám skoro všechny příznaky a mám je proto, že mi příroda chtěla umožnit,abych to alespoň pocítila "jaké to je" být těhu... ☹
Tak piš a nestresuj! 😉

perla200
28. dub 2008

mne vyšiel pozitívny test den po divnej menštruácii....ale druhý test bol negatívny....čo si o to myslíte?

jankaa26
28. dub 2008

jansinka takto, milovali sme sa s priatelom, tak asi den po menstruaci... takze vtedy by zena otehotniet nemala, ale je to mozne... o tri dni na to som mala dva dni vecer spinenie... no a potom take priznaky, ze mi bolo zle, kosti ma boleli, zapcha a podobne... no a potom som mala o 5 dni neskor menstruaciu, taku tmavu a hustu... no a potom dalsi mesiac ma pichalo v bruchu, raz vpravo, raz vlavo, raz strede, nemohla som spavat... a teraz som menstruaciu dostala o 3dni neskor a tak ten 6. den uz mam skoro nic a teraz je uz osmy den a stale nieco mam... a teda zajtra si chcem spravit ten test... aj ma naplo ked som citila nejaky muzsky parfem, ale to len raz... z biologickeho hladiska, by som fakt tehotna nemala byt, lebo den po menstruacii by sa nemalo vypudit dozrete vajicko, ale mozne je nakoniec vsetko...

jankaa26
28. dub 2008

perla200 myslim si ze tehotna si, na 99%

dididi30
28. dub 2008

su zeny ktore otehotneju aj pocas menstruacie, cudne ale je to tak 🙂

jansinka
28. dub 2008

Jani,příznaky by těhotenství napovídaly,což o to...zkus test,klidně zítra. A když budou příznaky přetrvávat a stále se ti to nebude pozdávat, zkus za pár dní další (když zítřejší bude negat.).A když se ti to pořád nebude pozdávat,tak si zajdi na gyndu,jo?A jestli může žena otěhotnět jen několik málo dní po mens.?Proč ne,záleží na každé ženě a její ovulaci!Hlavně na to tolik nemysli!Páč když se na ty příznaky moc soustředíš,pak i malé píchnutí v boku přisoudíš možnému těhotenství (vím o čem mluvím 😀 )!!!A dej vědět,jak test zítra dopadne!!!
Perla 200, každý test má jinou citlivost, je možný, že ten druhý není tak citlivý na tu samou hladinu HCG.Být tebou,zkusím zítra ještě jeden a uvidíš. 😉

jankaa26
28. dub 2008

jejda baby ja nechcem ale byt☹(